Skocz do zawartości

E60 550i LCI 2008r Edition sport DE Hürth WBANW51000CT31317


Rekomendowane odpowiedzi

W wyposażeniu jest podane tylko Navigationssystem Professional. Skąd wiadomo czy jest to CCC update 2 czy CIC bo obie opcje były już dostępne..?

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz jeden czytnik CD to masz z twardym dyskiem nowszą navi jak masz dwa czytniki to navi jest starsza, masz jeszcze jakieś pytania bo chcę iść spać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dzięki kolego , już pewnie się wyspałeś to powiedz mi na czym polega różnica zwykłej skrzyni automatycznej od sportowej? Chodzi mi o odczuwalne różnice w jeździe , przekładnia jest zapewne ta sama którą mam w E70 - ZF 6HP26Z.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W e60 nie miałem przyjemności jeździć autem ze port skrzynią ale w F10 już tak, różnica to manetki przy kierownicy i szybsza bardziej "nerwowa" reakcja na zmianę biegu. W e60 pewnie jest to jeszcze mniej wyczuwalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czasy dresiarzy w Bmw mineły :D

chyba żartujesz.

pozostali w przedliftowych e46 i e36.

ci bogatsi w f-kach mentalnie pozostali dresami, tylko że teraz noszą się metroseksualnie :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Co zatem radzicie panowie, walić do Niemiec po auto z przebiegiem 100-160 tys km czy brać sztukę Huberta sprowadzoną przed rokiem i odszykowaną, z nalotem 200 000 km i gazem?

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ma podjąć decyzję jak nie Ty?

 

Jeśli rzeczywiście nie bita i właściciel jak widać wymieniał kompleksowo (kompletem) duperele to na pewno warto się nią zainteresować. Ale kalkulację za i przeciw musisz sobie sam przeprowadzić. Wyposażenie jest na prawdę ciekawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero teraz przeczytałem wątek. Mieszkam jakieś 20km od Hürth. Jeśli chcesz mogę zrobić wstępne oględziny auta. Może coś się przy okazji wyklaruje i będzie Ci łatwiej podjąć decyzję ;)

Ps. co do przebiegu 1500km, pierwszym właścicielem mogło być "BMW".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, spadłeś mi z nieba :mrgreen:

Jeśli to dla Ciebie nie problem to możesz obejrzeć tą sztukę. Na priv ustalimy szczegóły.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym brał od Huberta ta z Hurth, która jest starsza ma gorsze wyposażenie nie ma cic z tego co widzę a wyjdzie nawet drożej doliczając wyjazd po auto, akcyze i reszte oplat do tego pakiet startowy jak wymiany oleju w tym w skrzyni i innych pierdół to kolejne kilka tyś a tu masz auto młodsze, lepiej wyposażone, individual do tego po pakiecie startowym i z kołami wartymi z 5k.

Lpg w tych autach sprawuje się rewelacyjnie a to kolejne 5k więc jak planujesz LPG różnica bedzie kilkunastu tysięcy między tymi egzemplarzami na niekorzyść tej z Hurth ona po oplatach ogarnieta z ewentualnym LPG wyjdzie ponad 100tys a to jednak sporo zwłaszcza,że nie widzę bardzo w czym jest lepsza od tej z PL wręcz przeciwnie a 50tys przebiegj to pryszcz dla takiego auta.

 

P.S. 550i to rewelacyjne auto pieknie sie tym jezdzi a z LPG pali 15-17L więc koszty jazdy śmieszne 30-40zl 100km zwłaszcza,że auto ma osiągi na poziomie M5 e39 i jak bardzo zdrowe m3 e46 brat ma 550i i zmierzone 5,5s 0-100km/h 12,6s 100-200km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę z przedmówcą. Postawić obie sztuki obok siebie i ta "Huberta" zjada ja na śniadanie..

Ja bym przetrzepał sztukę Huberta dokładnie - dokładne oględziny kielicha itp żeby być na 100% pewnym że rzeczywiście tak wyszło z fabryki - i cieszyć się zadbanym, fajnie wyposażonym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem o co dokładnie chodzi z kielichami ale to jest individual kolor zewnętrzny też i one często są malowane inaczej (np w e46 individualne kolory maja czesto kielichy w połysku) ciężko je porównać do zwykłych wersji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są ostatnie posty z tematu? Co to ma być do ch.. Komorowski team czy co?

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może warto zamówić auto u kolegi 320SI ? Kto korzystał z jego pomocy proszony jest do tablicy :mrgreen:

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może warto zamówić auto u kolegi 320SI ? Kto korzystał z jego pomocy proszony jest do tablicy :mrgreen:

Ja ci zbyt wiele nie pomogę, bo moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

Kilka osób z forum kupowało u Marka i są zadowoleni z zakupu a to najważniejsze.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może warto zamówić auto u kolegi 320SI ? Kto korzystał z jego pomocy proszony jest do tablicy :mrgreen:

 

Korzystałem z usługi kolegi 320SI - pełen profesjonalizm, taki miniaturowy salon BMW :D

Polecam z czystym sumieniem.

Ale musisz być świadomy, że nie są to ceny allegro - otomoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może warto zamówić auto u kolegi 320SI ? Kto korzystał z jego pomocy proszony jest do tablicy :mrgreen:

 

Marek mi też pomagał w przy kupnie auta, takiego człowieka to ze świecą szukać ! Polecam! :cool2:

wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.