Skocz do zawartości

Lusterka typu M3


wieczmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupic sobie lusterka M3 Look do BMW E36 coupe, tylko ja mam teraz lusterka sterowane elektrycznie, a wszedzie gdzie sprzedaja te lusterka typu M3 to sa one sterowane recznie, czyli nie ma elektrycznych? czy wtedy musze wyciagac cala elektryke czy poporstu to zostawic? co wogole myslicie o takich lusterkach?? Prosze o Wasze zdanie, czy warto zmieniac orginal czy tez nie?!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz normalnie jezdic to kupuj tylko i wylacznie oryginaly.

Wiekszosc podrobek jest na tyle zle wykonana ze przy wiekszych predkosciach strasznie halasuja, nie mowiac ze nie jest to mile widziane w srodowisku bmw.

Lepiej sobie odloz troszke kasy i kup oryginaly :)

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cena oryginalnych lusterek od ///M-powera nadal oscyluje w granicach 900zł ?? :D

po 600zł widzialem do sedana , to i tak niezle bo nowki w ASO 1024zł szt :!:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zl to jest normalna cena niewazne czy do coupe/cabrio czy do sedna/touring/compct.

Nie wiem skad Wy bierzecie te 900 zl :?: w Niemczech sa drozsze ale i tak nie kosztuja az tak duzo.

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zl to jest normalna cena niewazne czy do coupe/cabrio czy do sedna/touring/compct.

Nie wiem skad Wy bierzecie te 900 zl :?: w Niemczech sa drozsze ale i tak nie kosztuja az tak duzo.

 

Ceny bierzecie z giełdy na Sośnicy :)

 

Widac dawno tam nie byles.

Ostatnio sie pytalem to cennik byl taki:

M3 E36 600 zl

M3 E46 1000zl

 

A jak sie dobrze poszuka to mozna stowke albo dwie z tego urwac.

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do elektryki tą są z i bez u mnie jedno jest z a drugie bez,

chciałem przełożyć silnik z oryginału i okazuje się ze w oryginale jest na 4 śróbki a u mnie na 3 (można pokombinować ale to trochę roboty,żeby zamocować oryginalny silniczek),

trzeba uważać jak się kupuje i kupować z mocowaniem silniczka na 4 sróby wtedy przekładasz tylko oryginalny silniczek i po kłopocie.

 

P.S mi bardziej leżą te bez kierunków,ale twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi wieczmen dlaczego Ci tak zależy na tym żeby była elektryka ... rozumiem jak jest to już niech będzie i moze czasem sie to przydaje :) , ale jeżeli tylko Ty jeździsz samochodem to czy "bawisz" sie lusterkami tak jak szybami ? Ja wyszedłem z takiego założenia, że lusterka ustawia sie raz pod siebie dlatego kupiłem zwykle manualne lusterka typu M3 kosztowały coś 100 zł + adaptery 30 albo 35 zł nie pamiętam już ustawilem tak jak mają być i nie ruszam. A wyglądają o wiele lepiej niż oryginały które leżą teraz gdzieś w pudełku w szafie :) pozdroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem wiem .... ale zwróć uwagę skoro tak piszesz " jaki jest stosunek osób posiadających BMW" do rzeczy nieoryginalnych, że uważają tak samo, że BMW bez 6 cylindrów to nie BMW i ja w sumie też jestem można powiedzieć tego samego zdania :D.

 

Jeżeli chodzi o lusterka - oryginalne z M pakietu bym kupił progi czy też zderzak przedni bo wiadomo w tym jest różnica i to wielka, na lusterkach tak jak napisalem wczesniej nie zależało mi na oryginałach chociaż nie powiem że bym nie chcial ale róznica w cenie jest wielka. pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.