Skocz do zawartości

Key less go nie działa


Zielut

Rekomendowane odpowiedzi

Są tam rozrysowane czujniki więc mozesz sprawdzić zblizając pilota czy działaja ja pomysłu na to nie mam bo w twoim przypadku jest duzo zeczy do sprawdzenia,a wirtualnie to sobie mozemy .

Był gdzies temat ale w dziale E60 poszukaj moze własciciel znalazł lub opisał rozwiazanie.

Pierwsze co bym na twoim miejscu zrobił to wymienił baterie a potem sie martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W tych pilotach jest zwykłą bateria.

Pilot Ci się rozkoduje ale po wsadzeniu do stacyjki zakoduje się na nowo.

 

Może słaby akumulator ma wplyw na działanie tego ustrojstwa.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał, że raz działa a raz nie działa. Gdyby to była bateria, samochód powinien o tym poinformować na zegarach i/lub I-Drive.

 

Kolejnym razem, jak pilot nie będzie chciał zareagować na otwieranie (funkcja zbliżeniowa) podejdź od strony pasażera lub bagażnika i spróbuj wtedy otworzyć. Tam są dodatkowe anteny. Jak pilot zaskoczy, to jest problem z anteną przy drzwiach kierowcy. Jak nie zaskoczy, to profilaktyczna wymiana baterii w pilocie nie zaszkodzi. Jak nie pomoże to trzeba podłączyć INPE i odczytać błędy z CAS, inaczej będzie zgadywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To moze jeszcze reset CAS-a pomoze.

 

Co do akumulatora, powitalne z halogenami zapalaja mi sie kilka, do kilunastu razy w zaleznosci od stanu naladowania baterii i zadne kontrolne lamki sie nie zapalaja ze aku jest slaby.

W wypadku kofortowego otwierania moze byc podobnie ze przy slabej baterii komputer po prostu to odlacza aby zaoszczedzic pradu.

Kolejna przyczyna moga byc zaklucenia jak np. fale pilota od zurawia budowlanego. Problemy z otwieraniem masz zawsze w tym samym miejscu czy roznie?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprawdzałem znajomemu błędy w E87 bo właśnie padła mu funkcja Key less go. W BC nie było żadnych błędów, a ISTA pokazała kilka błędów dotyczących niskiego napięcia. Natomiast żaden z nich nie mówił nic o Key Less Go. Podladowal akumulator i Key less go zaczął działać.

Także ja zacząłbym od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.