Skocz do zawartości

BMW e46 330d nie równa praca silnika


darek2341

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie nie wiem co robić z tego względu ze to tylko na zimnym silniku, na ciepłym jak ręka odiol , wydaje mi się ze jak by wtryski to na ciepłym tez by kulał a tu nic, auto po minięciu niebieskiego pola chodzi równiutko z mocą tez nie ma problemu , dodam ze zaczęło się to jak oddałem gościowi do naprawy podgrzewacz, po założeniu auto zaczęło wariować , tylko problem w tym ze jak odłączę ten podgrzewacz to nie ma zmiany auto kuleje,i to mnie właśnie gubi, to jest taki efekt jak by nie grzała jakaś świeca (świece sprawdzane są dobre ) tak jak by nie palił na zimnym na wszystkie gary. Wszystkim bardzo dziękuje za zainteresowanie , nic tak nie boli jak nie można znaleźć usterki .Pozdrawiam

 

 

No to skoro mowisz ze z elektryka to posprawdzaj wtyczki wtrysków podociskaj/powypinaj/powpinaj. Załóż inną wiązke silnika (wiazka musi byc w stanie idealnym - duzy prad sterujący pracą wtrysku).

 

tu masz schemat.

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=EL91-EUR-02-2002-E46-BMW-330d&diagId=12_1072

Better slow than not go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak faluje to dymi?? tuż po odpaleniu puszcza "dyma"?

 

Aktualnie ja mam taki problem, im zimniej tym bardziej faluje przez pierwsze pare sekund, potem jest tak jak u kolegi w 1 filmie ze faluje mniej ale dalej faluje, + puszcza u mnie dymka, na ciepłym silniku nie ma zadnego problemu, dymu także nie ma. Podłączając sie do tematu - celować w alternator czy coś innego jeśli puszcza dymka na zimno ? Dodam, że taki szaro-biały dym leci przez pierwsze 30 sekund potem mija (tylko na zimnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagraj ten dym, wedlug mnie normalne i panikujesz

przy aktualnych temp (-10) diesle bmw na zimno potrafią troche kopcić ;) -> wydech odparowuje przez kilka minut po odpelniu na zimno

nie jeden juz wpadał w panikę

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.