Skocz do zawartości

BMW E46 328 CI WBABM510X0JH33241


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

PLanuję zakup e46 w M-pakiecie. Proszę was o pomoc co o niej sądzicie ? Wstępnie wiem, że zderzak był malowany ponieważ o krawężniki często zawadzał. Ogólnie nie wie czy jest malowana bo taką kupił bo mu się podobała i tego nie sprawdzał. Proszę bez zbędnych postów, mam nadzieję że ktoś pomoże :)

 

 

 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-e46-328ci-m-pakiet-ful-CID5-ID8nuNj.html#2e4e9ffd5f

 

Modellbezeichnung: 328CI

Ausführung: Europa

Typschlüssel: BM51

E-Code: E46 (2)

Karosserie: Coupé

Lenkung: links

Türen: 2

Motor: M52/TU - 2,80l (142kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Titansilber Metallic (354)

Innenraum: Standardleder/schwarz (N6SW)

Produktionsdatum: 11.02.2000

Werk: Regensburg

 

 

 

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

 

 

S256A Sport-/MFL-Lenkrad/Geschw.Regelung Sport/MF steering wheel/cruise control

S290A BMW LM Rad Sternspeiche 44 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S302A Alarmanlage Alarm system

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A Raucherpaket Smoker package

S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S481A Sportsitz Sports seat

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S662A Radio BMW Business CD Radio BMW Business CD

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S855A Sprachversion italienisch Language version Italian

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S877A Entfall Überkreuzbedienung Delete cross-pattern operation

S884A Bordliteratur italienisch On-board literature, Italian

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

S928A Reifensteuerung Tire control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Po pierwsze to nie mpakiet tylko kundel,

 

po drugie jak czytam to….

 

Auto ma Minnymi skurzene fotele

Kierownica skurzana

radio originał Biznes klasa Z systemem nagłośnienia Carbon pięknie gra nie potrzebna tuby tak daje i bardzo czysto

Auto posiada Tempomam

odświerzona klima

fotele kubełkowo regulowane erektronicznie

Jeśli chodzi o przyciąganie uwagi Kobiet jest idealny

auto ma duzo erektroniki ale nie chce mi się o tym pisać

 

to mnie mdli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważył Randall, żaden m-pakiet: zderzaki i lotka dołożone. Na klapie powinno być oznaczenie modelu. Tylne lampy nie ori. Gałka zmiany biegów od e90. Kierownica wymieniona na nowszą. Ringi dołożone. Felgi chińskie. 8 poduszek to auto nie ma.

ful opcja
:mrgreen: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przod strasznie ciasno spasowany albo mi sie wydaje ?? ... Opis jak czytam to czasami sie gubie ,i pewnie rzeżbiony w tej stodole jak dla mnie ulep uzywany PRZEZ MLODEGO ROLNIKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia fatalne tak jakby kilka aut było do sprzedania .

Opis tragiczny :duh:

Po co zakładał gaz jak nim nie jezdzi :duh:

Jezeli to dobry gaz to kosztuje 4000-4500 zł poniżej tej ceny problemy .

Odlicz to od ceny a wyjdzie ci cena

 

Osobiscie nawet nie jechał bym tego ogladac chyba ze za 15 koła i piec przynajmniej na jakies naprawy .

 

Ja niestety juz nie ciągnę tych 328 ci bo ładne dalej Sa po 4000-5000 euro :cry2: nikt tego tu nie kupi dlatego trafiają tu 328 ci wyjebbby za 2000-2500 euro .

 

Jezeli sieskusisz na podróż sprawdź w bagażniku po lewej stronie podłogę lubi pękać w tych rocznikach jak ktos to zatuszował a idzie sprawdź na kanale pod spodem juz tak łatwo tego nie idzie zatuszować chyba ze ściągnie sie cale zawieszenie z dyferem.

 

Osobiscie wolałbym bez gazu w tej cenie i mniejszy silnik wtedy zakupione byc udany .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: dzięki za odpowiedzi, pytałem jeszcze wczoraj o gaz dziś dostałem odpowiedz :

 

" gwarancjia jest jeszcze na ponad rok ,, zapłaciłem za niego 2,5tys STAAG w garwolinie mało zostało zrobione gdyz jestem kierowca miedzynarodowym ale tak około 1,5 tysiaca ale ja jezdze ze puł tego wypalam puł tego zawsze po 50 gazu i po 50 benzyny i nastepnym razem tak samo ... "

 

czyli sobie odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niezły zawodnik :) Nigdy wcześniej nie spotkałem nikogo, kto zakłada gaz i później jeździ pół na pół. Chyba że instalacja jest taka, że powyżej 4 tys obrotów przełącza na benzynę...

Ja 2600 zł dawałem za dobrą instalacje do 4 cylindrów i 150 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat polskiego narodu, typowy kierowca tira - bez wykształcenia, inteligencji oraz braku podstawowych zasad ortografii.

 

A co do auta to ten gaz założony tylko po to, żeby znalezc jelenia który to kupi bo jest "gaz". Ja bym odpuścił, nie chciałbym robić interesów z ludzmi, którzy nawet nie potrafią napisał "PÓŁ" :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ortografia trochę odstrasza no ale co zrobić :roll: w sumie mniejsza o to jak on pisze bardziej interesuje mnie ta bmk-a. Ale skoro twierdzicie, że nie warta obejrzenia to będe szukać dalej. Chyba, że ktoś ma coś jeszcze do dodania odnośnie samochodu to chętnie poczytam Edytowane przez hakashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat polskiego narodu, typowy kierowca tira - bez wykształcenia, inteligencji oraz braku podstawowych zasad ortografii.

 

A co do auta to ten gaz założony tylko po to, żeby znalezc jelenia który to kupi bo jest "gaz". Ja bym odpuścił, nie chciałbym robić interesów z ludzmi, którzy nawet nie potrafią napisał "PÓŁ" :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Teraz to pojechałeś :roll:

Zaraz się dowiemy, że typowy kierowca BMW to łysy dres zmierzający na siłownię. A jedzie tam jak pirat, przez co ciągle powoduje wpadki :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się dowiemy, że typowy kierowca BMW to łysy dres zmierzający na siłownię. A jedzie tam jak pirat, przez co ciągle powoduje wpadki :lol::twisted:

 

Chciałbym zauważyć, że na siłownię to zasadniczo w dresach - szkoda garnitur zamęczać w małej szafce, zwłaszcza jak szyty a nie kupiony gotowiec.

Przy dużym poziomie testosteronu ciężko utrzymać bujną czuprynę - kończy się krótkim strzyżeniem albo na zero.

Kwestia jazdy/stylu jest mocno dyskusyjna - nieważne czym się jeździ.

Następnie - bmw a bmw, e46 a e46. Nie można bagatelizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.