Skocz do zawartości

Praca dla lakiernika czy dobrego blacharza ?


Robson1236

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio cofając w jednej w galerii we Wrocławiu niestety zbyt zaufałem czujnikom parkowania i liczyłem na pikanie lecz nie wiem kto mądry stawia słup który idzie od góry i kończy się na wysokości właśnie tej wgniotki nie spodziewałem się że słup będzie kończył się w połowie auta a idzie do ziemi :mad2: bo w zasadzie widziałem go w lusterku wstecznym no ale cóż stało się i niemniej jednak strasznie mnie to denerwuje i lakier jako tak nie odprysł bo jednak wolniutko cofałem tylko chciałbym wyciągnąc tą wgniotkę jakims wybijakiem przyssawkowym czy jest to możliwe ? Liczył bym się że dwie kropki na lakierze byłyby ale nie było by tej wgniotki załamania światła na środku tylnej klapy czy jednak do blacharza i lakiernika to zaprowadzić ? A jeśli tak kogo polecacie na terenie woj. łódzkiego okolice sieradza, wielunia ?

 

http://images66.fotosik.pl/684/9dcfed1bb5f00f35m.jpg

 

http://images70.fotosik.pl/684/5230c01562aa6865m.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/685/48e5cb7d040f737am.jpg

 

Z góry dzięki

Robson1236

 

 

Teraz powinno być okej :)

Edytowane przez Robson1236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym jednym miejscu jest duża dziura jednak, eh może ktoś coś poradzi sensownego albo lakiernika który wmiare sprawdzony jest bo to oczko w głowie jest i żyć mi nie daje ta wgniotka ;p lakierowanie elementu w okolicach jakiej kwoty się waha ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lakier nie jest załamany to na 100% da się to wyciągnąć tak żeby nie było widać śladu. Trzeba tylko poszukać fachowca do tego, bo pierwszy lepszy blacharz nic nie zrobi. Zapłacisz i tak na pewno 250+ zł ale lakier masz 100%. Jak chcesz oddać do jakiegoś blacharza to minimum 400zł Ci powie, jak bardziej renomowany warsztat to do 600zł, bo sporo klepania + szpachlowanie i na koniec lakierowanie wszystkiego i wyjdzie Ci lakier na klapie ponad 300um a w miejscu zagięcia przy rogach pewnie 1000um.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na lakierze nie widać żadnego pajączka, bądź czegokolwiek co by wskazywało na jego uszkodzenie. Właśnie wolałbym nie malować bo szkoda kłaść kit na maske na taką małą wgniotkę i malować cały element. Tylko teraz jak szukać ? jeździć od warsztatu do warsztatu i pytać, W zasadzie mój zasięg sięga do Wrocławia może tam będzie łatwiej kogoś znaleźć bo jestem tam prawie co tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciezko to bedzie wyciagnac bez śladu bo blach w tym miejscu jest twarda.

Podjedź do dałkarza zapytaj jak uzna,że się nie da to kup drugą klapę w kolorze auta nie ma sensu tego szpachlować i lakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zdecydować, patrzyłem na klapy coś sensownego 400 zł i pewności nie mam że nie była spawana albo szpachlowana jak mam kupić szpachlowaną to wole swoją zrobić bo jak to na placu nie lezy na kanapie a na ziemi ranty obdarte gdzies tam będą obawiam się żeby nie kupić gorszej tylko pomalowanej... Tylko gdzie znaleźć takiego dołkarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy piszecie za pierdolki prosze was sorki że się wtrace ale... bojlaz czyli taki gosc co wyciąga wgniotki bez potrzeby lakierowania ale tu się nie da bo jest dość głęboka i przy wypychaniu pęknie lakier, jedynie lakierowanie zostaje wystarczy trochę to wypchnac poszpachlowac i polakierowac koszt takiej usługi to trzy stowki. A z tymi mikronami to tez trochę przesadziles a jesli nawet to przed naprawą porob zdjęcia i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.