Skocz do zawartości

Powłoka kwarcowa


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie interesuje ceramiczna powłoka lakieru, jakiego typu środki byłyby potrzebne i jaki to byłby koszt żeby pokryć szyby i cały lakier w e46 320d ?

Czy to co używają poniżej to dobry produkt ?

http://ceramicpro.pl/ceramiczna-ochrona-lakieru-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmetykaaut.pl znajdziesz osobne tematy poswiecone doslownie kazdej powloce dostepnej na rynku. Oprocz tego sa testy takich powlok itp.

 

Ja polecam od siebie zainteresuj sie tym:

 

Max Protect Ultimate Nano Coat-R - UNC-R

 

Na wiosnę będę to kładł u siebie. Testy po roku gdy leży na lakierze pokazują, że powłoka zachowuje się jak w dniu nałożenia.

 

Tylko weź pod uwagę, że to nie jest nakładanie wosku, że pomiziasz zetrzesz i gotowe. Wypadałoby auto najpierw potraktowac de-ironizerem, potem coś na smołę, potem glinka, bardzo dobre odtłuszczenie i wyjałowienie powierzchni i dopiero powłoka. Nie wiem na ile się wcześniej w takie "coś" bawiłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A mnie interesuje ceramiczna powłoka lakieru, jakiego typu środki byłyby potrzebne i jaki to byłby koszt żeby pokryć szyby i cały lakier w e46 320d ?

Czy to co używają poniżej to dobry produkt ?

http://ceramicpro.pl/ceramiczna-ochrona-lakieru-2

 

9H to dobra powłoka, ale nie kupisz jej w sklepie, tylko autoryzowani detailerzy maja do niej dostep.

będe kład 9H+ light na ML-a niedługo więc bede mógł coś więcej powiedzieć

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

100ml to bardzo duzo :duh: , na 5er wystarczy 30ml, gyeon to dobre powłoki choc ich topowa ustepuje crystal serum pod wzgledem twardości ....

ale jak masz zajawke to kup i połóż , 30ml spokojnie Ci wystarczy :D

 

Ja z gyeona używam wycieraczkę niewidzialna , jest dla mnie najlepsza jaką uzywałem

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

zależy, masz maszynę, pady, pasty , kosmetyki typu IPA, glinka, iron x , do smoły drogowej, dobre światło, umiesz przygotować powierzchnie przed polerowaniem to mozesz spróbowac,

jak nie i masz lakier orginalny na auce to lepiej oddac, zaoszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy na graty.

mozesz zawsze do mnie podjechać zobaczyć co i jak i podjąc decyzję :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100ml co ty autobus chcesz zabezpieczać? :D Jeżeli nie miałeś żadnego doświadczenia w zabaepieczania samochodu powłokami to nie próbuj, stracisz tylko hajs i sie na.... wkurzasz :P

Jeżeli masz sprzęt pobaw sie sam ale zacznij od zabezpieczania od czegoś prostszego i tańszego np sonax npt lub pns chodź ten drugi też wymaga pewnej uwagi przy aplikacji lub po prostu wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
100ml co ty autobus chcesz zabezpieczać? :D Jeżeli nie miałeś żadnego doświadczenia w zabaepieczania samochodu powłokami to nie próbuj, stracisz tylko hajs i sie na.... wkurzasz :P

Jeżeli masz sprzęt pobaw sie sam ale zacznij od zabezpieczania od czegoś prostszego i tańszego np sonax npt lub pns chodź ten drugi też wymaga pewnej uwagi przy aplikacji lub po prostu wosk.

 

 

:cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Ostatnio mialem okazje popatrzec jak naklada sie ceramike na auto w pewnej autoklinice.Efekt koncowy bomba ale koszt tez nie maly bo kolo 2000kpln przy Mercedesie ML.

 

nie wiem co za ceramika, ale dość tanio jak na ML...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Taka prawda,ze te wszystkie studia nabijaja ludzi tylko w butelke :D .Sama powloka ceramiczna to koszt ok.400 zl.

 

:mad2: na pewno nie, nie masz pojęcia to po co piszesz takie banialuki

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powloki to jedno, ale wez pod uwage, ze przygotowanie powierchni i polerowanie jej zanim nalozysz powloke, to wlasnie Twoj koszt. Proces polerowania calego auta, jeszcze zalezy z jakim lakierem i jak twardym to czasem i pare dni.

 

Co do powlok polecam zerknac na Max Protect UNC-R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Akurat taka prawda,ze wykonuje takie uslugi :D .Cala polerka to koszt 500zl.Powloka(sam produkt) 400 zl.Wychodzi 900 zl+300 zl robocizna,to daje w sumie 1200 zl.Dziekuje Dobranoc :8)

 

to dawaj ja sie piszę pełna 3 stopniowa korekta lakieru+ crystal serum+exo , oczywiście na felgi też,( aktualnie mam c1+exo i 9H+ light)

zapłace Ci nawet 2k nie zapłace nawet 2,5k w tygodniu mogę podstawic auto, gdzie mam podjechać :mrgreen:

 

gorlik79, a Ty zrobiłeś już Spa?

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w niedziele wstawiam, w czwartek odbiór, full opcja bez silnika w Wellnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat taka prawda,ze wykonuje takie uslugi :D .Cala polerka to koszt 500zl.Powloka(sam produkt) 400 zl.Wychodzi 900 zl+300 zl robocizna,to daje w sumie 1200 zl.Dziekuje Dobranoc :8)

 

to dawaj ja sie piszę pełna 3 stopniowa korekta lakieru+ crystal serum+exo , oczywiście na felgi też,( aktualnie mam c1+exo i 9H+ light)

zapłace Ci nawet 2k nie zapłace nawet 2,5k w tygodniu mogę podstawic auto, gdzie mam podjechać :mrgreen:

 

gorlik79, a Ty zrobiłeś już Spa?

 

 

Widze żal dupe ściska,ze mozna cos zrobic dobrze i w miare tanio.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Akurat taka prawda,ze wykonuje takie uslugi :D .Cala polerka to koszt 500zl.Powloka(sam produkt) 400 zl.Wychodzi 900 zl+300 zl robocizna,to daje w sumie 1200 zl.Dziekuje Dobranoc :8)

 

to dawaj ja sie piszę pełna 3 stopniowa korekta lakieru+ crystal serum+exo , oczywiście na felgi też,( aktualnie mam c1+exo i 9H+ light)

zapłace Ci nawet 2k nie zapłace nawet 2,5k w tygodniu mogę podstawic auto, gdzie mam podjechać :mrgreen:

 

gorlik79, a Ty zrobiłeś już Spa?

 

 

Widze żal dupe ściska,ze mozna cos zrobic dobrze i w miare tanio.Pozdrawiam :D

 

za dupę to może mnie żona ściskać :mrgreen:

ale za 1200 to Ja naprawdę wstawiam na koretę i ceramikę, nie chce mi sie samemu za taką kasę robić,

zapłaće 2500k za serum i 3 stopniową korektę, napisz tylko gdzie...

 

w niedziele wstawiam, w czwartek odbiór, full opcja bez silnika w Wellnes

 

:cool2: super , to tam gdzie Ignacy cosmica kładł?, na jakie zabezpieczenie się zdecydowałeś?

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.