Skocz do zawartości

BMW e46 330d, WBAEX91020JW99451


Rekomendowane odpowiedzi

Oczerniaie auta to jakbyś bez sprawdzenia napisał ze ma 400 tys a tego nie sprawdził .

Zawsze każde auto trzeba dobrze prześwietlić bo mozna sie wpakować w koszty lepiej je poznać przed zakupem .

Czasem ktos nieświadomie kupi tam. Auto i pozniej jego mozna nazywać oszustem a on mógł nic nie wiedzieć . :cry2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że nie jestem handlarzem, auto sprowadziłem dla siebie z prywatnych rąk(było jeszcze zarejstrowane) w takim stanie jakim jest nic nie robiłem i nic na sprzedaży nie przycinam, wynikła pewna sytuacja i potrzebuje gotówki dlatego auto będzie wystawiane do 27.02.2015r. po tym terminie auto zostaje w moich rękach.pozdrawiam :) ps. tablice na zdjęciach są to jakieś stare z garażu założone na sztukę. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajcie znac, co wlasciciel napisze. Mnie osobiscie ciekawosc rozpiera, bo ktos troche kasy w samochodzie utopil.

 

Generalnie podejscie niektorych na tym forum mnie dziwi.

Jakby to byl jakis polski samochod, to byscie piali, ze coz to nie jest za projekt, ze super, ze mega, ze ale wlozyles kiere, a jaki ICek.

Jak zrobil to Niemiec to juz kombinator, ze nie zgadza sie z fabryka itd... Jak poszedl w wieksza moc to nie dziwi mnie za automat wylecial. Jak automat wylecial to i dyfer, bo manual ma inne przelozenia.

Jak nic, po prostu wychodzi, ze w Polsce kazdy kupuje full oryginalne 330d, potem pakuje w nia to wszystko co ten Niemiec i pomimo tego samego efektu on jest cool a Niemiec BE? ŁOTAFAK?

(moge przytoczyc cala mase przykladow z tego forum i bmw-sporta...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chipie to malo powiedziane.

 

Kazdemu sie marzy kiera M, fotele M, wszystko z zewnatrz M. Potem tylko wytykanie palcami, kto dolozyl zderzak a zapomnial o progach.

 

Nawet jak juz odpusci takie dopiszczenia kompletnie kosmetyczne, to dolozenie multi to podstawa.

Potem inni psiocza, ze kiera byla bez multi, znaczy, ze na pewno ktos przleozyl bo poducha wybuchla przy potrojnym salcie, w trakcie dachowania.

 

W silniku wiadomo, najlepiej trubo GTB + wtryski 535d + wiekszy IC i program. Koszty sa powszechnie znane, nie male.

 

No i zawiecha. Minimum Eibach pro + felgi 18''. Czasem ludzie maja zawiechy za 6000zl powkladane + oczywiscie poliuretany, wieksze stabilizaotry, rozporki, cuda wianki.

 

Potem grono znawcow ocenia i wypisuje co nie zgodne z VINem. Nie wiem od kiedy zgodnosc z VINem swiadczy o stanie samochodu.

Jakbyscie malo widzieli zajechanych trupow 100% zgodnych z VIN. Z mojego doswiadczenia, raczej jest w druga strone. Jak ktos pakuje kosztowne gadzety (nie mam na mysli ringow, chinskich xenonow czy znaczkow M) to znaczy, ze nie kupil samochodu na chwile i traktuje go hobbystycznie.

 

W tym przypadku jak jest? Nie wiem do konca. Wyglada na taki jak sprzedal Niemiec. Cena w ogole nie jest okazyjna (oplaty sie same nie zrobia). Stad dopiero po obejrzeniu oczernialbym, jesli faktycznie jest co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dxtr71 - bo tutaj niestety oceny wydają głównie handlarze dla których "takie dokładanie" to strata pieniędzy i "nikt przy zdrowych zmysłach" od tak nie dokłada m pakietów i innych "bzdetów" jak nie miał dzwona.

Drugą grupą ochoczo zabierającą głos są "pasjonaci" bmw od roku lub dwóch którzy robią fotorelację z wymiany żarówki kierunkowskazu w błotniku na 2 strony i dla których największym modem życia był zakup dywaników petexa - oczywiście podparty relacją fotograficzną na 2 strony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą grupą ochoczo zabierającą głos są "pasjonaci" bmw od roku lub dwóch którzy robią fotorelację z wymiany żarówki kierunkowskazu w błotniku na 2 strony i dla których największym modem życia był zakup dywaników petexa - oczywiście podparty relacją fotograficzną na 2 strony :lol:

 

No to padlem z krzesla. Dzieki David, rozjasniles mi dzien :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiec już te auto takie kupił , jedyne co to zmienił felgi i kierownice i miech bo była wytarta. Wykresu niema ile wypluło , a 230 km na takim IC ? Wymiana automata na manuala to nie tylko skrzynia i dyfer....

Według mnie auto i tak jest warte sprawdzenia na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
dxtr71 - bo tutaj niestety oceny wydają głównie handlarze dla których "takie dokładanie" to strata pieniędzy i "nikt przy zdrowych zmysłach" od tak nie dokłada m pakietów i innych "bzdetów" jak nie miał dzwona.

Drugą grupą ochoczo zabierającą głos są "pasjonaci" bmw od roku lub dwóch którzy robią fotorelację z wymiany żarówki kierunkowskazu w błotniku na 2 strony i dla których największym modem życia był zakup dywaników petexa - oczywiście podparty relacją fotograficzną na 2 strony :lol:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.