Skocz do zawartości

PROSZĘ o pomoc, SKRADZIONE E90


Adam 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, z góry przepraszam jeżeli komuś ten post zaśmieca ale dla mnie jest to bardzo ważne i prosiłbym bardzo, jeżeli ktoś coś będzie w stanie, o pomoc. Mianowicie:

W nocy z 15 na 16.02.2015 w godzinach między 22;30 a 7:30, na Woli w Warszawie, przy Ulicy Górczewskiej 122B została skradziona moja E90....

 

Jeżeli chodzi o konkretne informacje, jest to czarne auto, w sedanie, z chromowanymi obramówkami wokół szyb, przyciemniane szyby z tyłu (folią, na tylnej szybie jest zadrapanie folii). Na tylnym zderzaku z lewej strony był odpyśnięty kawałek lakieru.

Z technicznych informacji jest to autko 330xd z 2006r., bez oznaczeń modelu i wersji, z automatyczną skrzynią biegów.

Nr Rejestracyjne to WWE MG21.

 

Jeżeli komukolwiek rzucą się te blachy w oczy, bądź zobaczy jakąś podejrzaną aukcje na allegro czy gdziekolwiek indziej, proszę bardzo o kontakt.

Cieszyłem się nią przez 4msc....

 

Proszę Forumowiczów o pomoc.

 

Z góry dziękuję za każdą informację.

 

Pozdrawiam!

 

http://i.minus.com/jx5jfCC7fUp8H.jpg

 

http://i.minus.com/jBGcIxx8jdj7l.png

 

http://i.minus.com/jbhWWBocc2lJWG.jpg

Edytowane przez Adam 330xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra ,współczuje

 

Powiele temat na innym forum zawsze większe szanse na odnalezienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ookm, dzieki!

Nr VIN skradzionego Auta: WBAVD91040AE65498

WBAVD 91040 AE 65498

WBAVD 91040 AE65498

 

Wrzucam w rożnych kombinacjach zeby łatwiej było wyszukać w Google.

 

Boguś, postaram sie pojeździć, moze faktycznie gdzieś zostawili do przeczekania aż ucichnie pierwsza fala... A żadnych dodatkowych zabezpieczeń niestety nie miałem...

 

Marko0424 Dziekuje za pomoc, napewno sie przyda..

 

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co kolego ,po to jest forum między innymi żeby sobie pomagać :cool2:

 

Poszło w eter .Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo rodziny w Warszawie. Podalem im info i poszło na fejsie po ich znajomych itd.

Trzymamy chyba wszyscy z forum kciuki abyś odzyskał swoje cacko.

pzdr

 

PS. Jak masz kilka zdjęć swojej bemki to zapodaj. Stworzy się ulotkę wirtualną o skradzionym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem z Krk ale mam paru znajomych w Wawie też lukają

 

Dziekuje Bardzo!!!

 

A jak z AC u ciebie :?:

 

Mam AC które w sumie powinno realna wartość auta pokryć, no ale mimo wszystko wolałbym autko niz $....

 

Ja mam sporo rodziny w Warszawie. Podalem im info i poszło na fejsie po ich znajomych itd.

Trzymamy chyba wszyscy z forum kciuki abyś odzyskał swoje cacko.

pzdr

Dziekuje bardzo!!

 

 

Naprawdę, jestem bardzo każdemu wdzieczny za pomoc i chęć pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wygląda identycznie jak auto Adama (tez jestem z Wawy) tylko mam znaczek 330d i lampy black line... strach padł troche mi na psyche po tym co sie przytrafiło koledze :( Bede wdzieczny za propozycje na PRV waszych dodatkowych skutecznych zabezpieczeń auta żeby wrócił spokojny sen :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auta bardzo łatwo ukraść. U mnie np wystarczyło otworzyć zamek i w schowku (nie wiem po co ???) był plastikowy odpowiednik kluczyka-wtykasz w gniazdo i jedziesz. Generalnie wszystkie auta na kartę są łatwiejsze do zawiniecia. Polecam przerobienie auta na tzw TWIERDZE. polega to na zlikwidowaniu wszelkich otworów na kluczyk w drzwiach. Wiem ,że w razie kłopotu z akumulatorem to wygeneruje kłopot, ale lepsze to niz brak auta. Ja Ac nie mam i nie potrzebuję... Mojego auta nikt mi nie ukradnie, bo raz żaden złodziej nigdy do kradziezy nie wybije szyby(co innego jak kradną sprzęt z auta , ale to co innego) a jak nie mam zamków to nie idzie patykiem otworzyć. Do tego najnowsza blokada skrzyni biegow-ta bez bolca i oczywiście zwykly telefon podpienty na ładowarce i zchowany w błotnik. Mimo wszystko najlepsza i w zasadzie najskuteczniejsza jest tzw TWIERDZA-brak zamków. W sumie im więcej zabezpieczeń tym lepiej... Mnie całkowity koszt takiego zabezpieczenia auta wyszedł 700zł. Wszelkie inne blokady na kierownice, na hamulec ręczny i starego typu na skrzynie biegów można sobie odpuścić-ominiecie ich to kwestia 10 sekund. Bardzo skuteczny jest zedor czy jakos tam to sie zwie- blokada na kolumne kierownicy-ale koszt 6 tys zł , mało oplacalny w porównaniu z twierdzą daje takie same efekty-kradziez mozliwa jedynie po odcholowaniu auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam to urzadzenie:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/121161325502?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Samochod kontroluje app'ka z iPhone'a. W cenie dozywotnia subskrypcja do servera GPS na ktorym mozna monitorowac co dzieje sie z samochodem, gdzie jest, sprawdzac cala historie, z jaka predkoscia porusza sie samochod i wiele wiecej. Dodatkowo urzedzenie ma wbudowany mikrofon, po zadzwonieniu na nr karty SIM slyszymy co mikrofon zbiera z samochodu. Urzedzanie podpiete prze przekaznik do pompy paliwa i jednym smsem potrafi odlaczyc pompe tym samym unieruchamiajac pojazd. Dodatkowo Panic Button ktory przyciskajac dzwoni automatycznie do zaprogramowanych numerow.

 

Nie twierdze ze jest to nie do obejscia aczkolwiek na pewno przeszkodzi potencjalnemu zlodziejowi.

 

Majac cos takiego, jesli zlodziej nie posiadal jakiegos zagluszacza GPS i GSM to mozesz przesledzic cala historie trasy.

 

Nie jest to moze GANTRACK ale za ta kase naprawde dobry bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłuszacz GSM neutralizuje to w mig.

Podstawowa kwestia to odcięcie gniazda diagnostycznego i update CAS do najnowszej wersji.

 

Pewnie masz racje pytanie teraz czy ten zagluszacz GSM jest ogolno dostepny i czy wszscy go uzywaja..?

 

Tani nie jest:

 

http://www.spyshop.pl/przenosny-zagluszacz-sygnalow-gsm-wifi-i-gps-pro-hj-120b-360.html

 

Swoja droga mysle ze update CAS to bardzo dobre rozwiazanie. Sam to zrobilem. Koledze chcieli ukrasc bryke wiec rozwiecili zamek ale ze mial tez taki update to im nie wyszlo.

 

Jak odcina sie gniazdo diagnostyczne...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić ale jak nie znalazł się od razu to raczej zapomnij o aucie.

Mój zniknął w ostatnich dniach lipca, ze strony policji kompletny brak zaangażowania, wręcz można pomyśleć że nie chcieli albo wiedzieli że mają nie szukać, po 3 tygodniach umorzenie sprawy. Gdyby nie AC to byłoby wiele kzł w plecy.

Z tego co się dowiedziałem to auta są odpalane przez OBD urządzeniem podobnym do komputera diagnostycznego, jest drogie ale po kilku kradzieżach się zwraca.

 

Gdzieś tu wyczytałem że nawet po update CAS do najnowszej wersji złodzieje sobie radzą, nie wiem czy ktoś może to potwierdzić ew doradzić czy jest sens taki update robić, a jak już to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma systemu alarmowego czy elektronicznego jakiegokolwiek innego cacka , którego spec by nie obszedł przy pomocy jeszcze lepszego innego cacka w 10 sekund. Wierzcie mi oni maja poinwestowane w to dziesiatki tysiecy. Choćbyście sobie wsadzili do auta system montowany w kwaterze głównej CIA I FBI to gwarantuje wam ,że chlopaczki juz maja jeszcze nowszy system obchodzacy te zabezpieczenie w 5 sekund. Alarmy, odciecia zapłonów czy namierzanie gps se można wiecie co... Jedynie zabezpieczenia mechaniczne maja sens i to tez nie każde. np najnowsze berloki to niektóre sa dobre, niektóre średnie a niektóre do niczego-zalezy od auta. Np najnowszy beerlock do manuala w e90 jest dobry(co nie zmienia faktu ,ze rozbraja sie go w 2 min -jedynie hałas jest przy tym i to jest własnie najlepszy odstraszacz), a do automata juz średni ... Jedynie złodziej amator moze pokusic sie o wybicie szyby i to tylko w dzień... Wszystko to co wymaga przy rozbrajaniu wytworzenia hałasu odstrasza jak stado azjatyckich szerszeni. Wszystko to co elektroniczne-to kpina. Moze sie Wam wydawac smieszne ,że zwykłe zlikwidowanie zamkow w drzwiach jest tak skuteczne, ale złodziej jak ma wybrać auto gdzie trzeba tłuc szybę a obok stoi auto z elektronicznym systemem najnowszego typu za 10 tys zł to wybiera tam gdzie działanie odbedzie sie bezszelestnie- wsakuje , podłącza kompa ,pstryk i jedzie... Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalenie berloka łomem to jest jedna do 2 min , ale przy pekaniu jest hałas i to jest już coś! :) Czasem stoją sobie na parkingu obok upatrzonego auta i czekaja ,aż delikwent sobie przyjdzie otworzyć auto- w tym momencie zczytują sygnal z pilota i juz maja nowy kluczyk. Jada za autem pod dom i po zlokalizowaniu postoju auta podlatuja w nocy i pstryk-dlatego zlikwidowanie zamków moze nie dac 100% skutecznosci. Ale już berlocka czy zedoru komputerem nie ściagną :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=NM-xNL_5qHw o proszę jaka kpina do automatu..

 

A to warto zobaczyć

https://www.youtube.com/watch?v=0lq1mZuSu7w

 

 

Autocasco? Dla mnie to tez skandal, jak mam płacic 6 tys co roku i nie miec gwarancji zwrotu kasy to dziekuje. Kumplowi zawineli auto , a z racji iz nie miał 2 kluczyka to nic mu nie wyplacicli i rok pracy w Angli ... Zawsze cos wymyslą ,żeby tylko nie wypłacić... Sasiadowi nie wypłacili bo złodzieje włmali sie dodomu i zawineli kluczyki z dokumentami-brak dokumentu =brak wypłaty... I tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.