Skocz do zawartości

ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H


kubaj123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli mnie stać to płace i niech ktoś sobie to robi, ja mam mieć gwarancje i zadiwolenie. Niewolnicza praca 3 dni w garażu przy tak dużym aucie hak F07 mi się nie widzi. Można to zrobić za 400zł własna praca śle takie rozkminy są trochę bzdurne. To samo mona powiedzieć o markach samochodów „wszystkie takie same”. Jak kogoś stać to wezmę zapłaci komuś i tyle. Jak nie stać ti będzie próbował cebulic każdy grosz.


Efekt super trzyma się nadal i nic dodać nic ująć. Cena zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Cię nie obrażam. Wydałem na powłokę kwotę X i uważam że nie jest tego warta. Gdzie tu cebularstwo? Czy ja powiedziałem że wystarczy natrzeć karoserię masłem, odmówić trzy "zdrowaśki" i będzie to samo? Nie!

Po co od razu jechać po kimś że ma inne zdanie? Ja tylko staram się naświetlić przyszłym zainteresowanym że jest bum na powłoki a firmy detailingowe koszą żniwo bo lud uważa że kładzie mu się na samochód towar który przybył na ziemię promem kosmicznym. Wszystie, zaznaczam wszystkie powłoki są na bazie krzemionki i działają tak samo. Kwestia różnicy w hydrofobowości to dodatki różnych polimerów i dodatków pobocznych.

Notabene jeżeli Twoją F07 brałeś nową z salonu i tam robiono Ci powłokę i korektę 3 dni to znaczy że cię orżnięto. Taki czas zajmuje korekta trzyetapowa na zajechanym czasem i myjniami automatycznymi lakierze. Co w związku z tym owi profesjonalni Panowie robili z Twoim lakierem? Wycinali polerką połowę jego grubości? Jeżeli tak to po co? Samo nałożenie powłoki z dotarciem i wygrzaniem w promiennikach UV (panowie zapewne takowe mieli bo przecież to byli profesjonaliści) zajmuje max 6-8h.

Podsumowując piszemy tutaj żeby pomagać innym merytorycznie a nie jechać po innych jeżeli mają inne zadanie i troszkę liczą pieniądze.

Kilka dni temu zamówiłem z AliExpress powłokę za 12$ którą zamierzam położyć na mojego R1200GS. Jak towar przyjdzie postaram się nagrać film i pokazać Wam jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.