Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...Panie...kochani... :mrgreen:

Wybieram się z Krakowa do Ułęża na dwa samochody w sobotę wczesnym rankiem,

tzn.wyjazd z Krakowa najpóźniej o 5:15...trasą przez Kielce - Skarżysko - Radom...E77...

Planowany wjazd przez bramy toru ok.9:15 - 9:45...w razie chętnych by się przyłączyć,

w Krakowie bądź po drodze, proszę o kontakt na priv :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Regulamin próby sportowej wszyscy przeczytali?

 

KASKI trzeba mieć, jak ktoś nie ma to niech się zaopatruje choćby w motocyklowy (muszą mieć atest).

Jak będzie bida to choćby balaklawy sobie kupić, kask może ktoś pożyczy.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden przypał. masz możliwość sprawdzenia możliwości auta w miarę bezpiecznych warunkach. Wszystko w granicach bezpieczeństwa i umiejętności kierującego.

Na 1/4 mili jadą prawie wszyscy uczestnicy. Próba sprawnościowa wymaga więcej odwagi -zwiedzanie okolicznych łąk jak najbardziej możliwe, a w przypadku auta cywilnego to trochę strach :D.

Auta przygotowywane do wyścigów dają z siebie wszystko, przejażdżka takim bolidem daje niezapomniane wrażenia (thx anjinsan ;) ).

Jest też tak, że w swojej klasie możesz być jedynym startującym -a to pewna wygrana bez względu na czas :D. Zresztą najważniejsza jest zabawa i ta namiastka rywalizacji.

 

Poza tym, będzie kolega z RaceLogic-em. Pewnie nie będzie problemu aby sprawdzić możliwości swojego auta w kwestii przyspieszenia i takich tam.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja w miarę jestem przygotowany... utwardzona zawiecha, wgrany mały wirus, jak i racelogic tez zmontowany :).

Do tego jeszcze przed zlotem zdąrze wrzucić lsd 45%, także będzie to w miarę żwawa e60 ;), tyko w sumie Ja, jako kierowca nie będę na maksa przygotowany, bo na szperze to trzeba auta uczyć się od nowa, wiec jak będę na torze wsiadać do auta, najlepiej aby wszyscy oglądali mnie z odległości co najmniej jednego kilometra :mrgreen:

Tu chodziło mi bardziej o to, czy taka "kolubryna" ma rację bytu na torze, no i wiadomo, trochę strach będzie o autko w razie lądowania poza torem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W ciągu ok. 10 lat gdy bywam w Ulezu tylko kilka razy były jakiś poważniejsze przygody i to niestety dlatego, że ludzie zlekcewarzyli zalecenia organizatora. Generalnie wpadniecie z toru powinno się zakończyć na strachu, jest to w miarę równa łąka czasami ze sporą ilością kretowisk. Przypałem to będzie jak ktoś przyjedzie i nie będzie startował tylko stał i się gapil jak inni się bawią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak ktos chce dachować to będzie mial taka mozliwosc bo bedzie podstawiony symulator dachowania :).

 

Planujemy tez ring taxi - wiecej szczegółów na ten temat we wtorek wieczorem jak wszystko dopniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wpadniecie z toru powinno się zakończyć na strachu, jest to w miarę równa łąka czasami ze sporą ilością kretowisk..

Kiedyś jak była tam totalna samowolka obserwowałem jak nie raz kierowcy rozpędzali się na maksa i zarzucali ''rękaw'' co kończyło się wypadnięciem na łąkę. Mimo, że jak ktoś wspomniał, że Ułęż to katastrofa logistyczna, o tyle pod względem nawierzchni i samej infrastruktury toru według mnie stoi na bardzo dobrym poziomie i ryzyko dachowania jest raczej znikome o ile zachowa się odrobinę zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Ułężu się coś poprawiło do ostatniego roku? Z chęcią porównam stan obecny z tym ubiegłorocznym :D.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ktoś tu pisał, że w próbie sprawnościowej będzie potrzebny kask z atestem, hmmm... Kurcze, będzie chyba sobie trzeba skądś takiego załatwić, no chyba że będzie ktoś tak miły i pożyczy :)

 

Kask z atestem jakimkolwiek , wystarczy nalepa z lodów Koral i jest atest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask z atestem jakimkolwiek , wystarczy nalepa z lodów Koral i jest atest :D

 

Przecież nie napisałem, że ma być atest FIA :nana: byleby ORMO-wskiem żołędzia po dziadku nie przywozili.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.