Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywnie myślę, że zmiana na lepsze, przynajmniej miejscówka dla tych co nie mają jeszcze dosyc Kazimierza o wiele ciekawsza niż Dęblin. Można się ewentualnie dorzucić do grilla i "pokoczować" trochę z Wami wieczorem, bo z wiadomych względów noclegu nie biorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety ale muszę się wycofać ze zlotu ponieważ nie odpowiadają mi narzucone warunki noclegu a mianowicie nie można zrezygnować z grilla a ja nie przepadam za tego typu pożywieniem, poza tym w tamtym roku przebywałem w tym zajeździe i pokoje pamiętały czasy PRL-u a ceny nieco za wysokie za standard jaki oferowały, pasowała mi oferta w Forcie Dęblin bo ceny pokoi były przystępne i stać mnie było na te noclegi i było to jeszcze do akceptacji, niestety w Zajeździe Piastowskim ceny jak dla mnie są nie do zaakceptowania bo za pokój dwuosobowy muszę zapłacić 500 złotych za dwie noce i jest to z narzuconym grillem :duh: :mad2: a przy tym że miałem zamiar jechać z dwójką synów koszt samego noclegu dla 4 osób to 1000 złotych :duh: w Forcie Dęblin miałem zaklepany pokój 4-osobowy za 360 złotych za dwie noce a więc o ponad połowę taniej, teraz pytanie jak z wpłatą na zlot która uiściłem w wysokości 120 złotych :?: a jednak nie mam zamiaru jechać bo mnie po prostu na taki wyjazd w tym roku nie stać przez wydatki jakie poniosłem w związku z naprawą samochodu :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wysłałem PW.

 

Moim zdaniem 100 bez sniadań a 170 ze śniadaniami kiedy przeważnie śniadanie kosztuje 15-20zł to nie jest jakaś przepaść.

NIE MA INNEGO LOKALU GDZIE BYLIBYŚMY W STANIE SIĘ POMIEŚCIĆ.

Nie wiem ile czasu masz zamiar spędzać w pokoju - w tamtym roku i tak tylko tam spaliśmy a reszta czasu spędzona była na Motoparku albo "na miescie" albo przed hotelem na "szeroko pojętej integracji" :cool2: :cool2:

 

A to ze mnie się kacpercio śmieje że jestem wygodnicki i marudzę i jak zamawiam drinki w barze to nie wiedzą jak to zrobić :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli chcesz to przecież mozesz szukać w pobliżu w niższej cenie. Nikt nikogo nie zmusza kupować nocleg tam gdzie chce organizator.

Organizator ma za zadanie umożliwić wszystkim chętnym nocowanie bez konieczności upychania nieznajomych sobie osób we wspólnych pokojach.

 

Nawet się nie łudziłem, że wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
weźcie pod uwagę,że nie wszyscy są z okolic Warszawy i Lublina. dla wielu osób sam dojazd na ten zlot to bak paliwa.przy 4 osobach taki weekend to już spory wydatek. rozumiem Mariusza.doceniam wysiłki organizatorów,ale obowiązkowy grill - w sensie narzuconej zapłaty to też moim zdaniem zły pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak jak napisałem - jak ktoś ma problem z oplata za grill to niech pisze do mnie.

Zgłosiłem do Zajazdu temat grill - każdy deklaruje podczas rozmowy czy bierze udzial w grillu

Robią jakieś problemy ale do jutra wyjaśnię sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jasne, że można.

Jutro rano będę dzwonił do hotelu i wtedy w zależności od efektów rozmów dopiszę Cię na listę do hotelu w Kazimierzu.

Póki co stanęło na tym, że hotel sobie trochę leci w kulki ale postaram się ich ogarnąć.

 

Stwierdzili, że jeśli ktoś nie chce Grilla to nie płaci 130/150zł ale 150/198.

Takie stwierdzenie nas zaskoczyło bo zniżki negocjowaliśmy zanim był w ogóle poruszony temat jakiegokolwiek grilla.

Jutro będę dzwonił tam i bardzo możliwe, że sprawę postawić trzeba na ostrzu noża.

Kto już wykonał przelew za hotel ?

 

Ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zamieszanie. Nie spodziewaliśmy się tylu osób chętnych na nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Lista "opłaconych":

 

kk21s

centrum

///Michal

asz93

gorik79

Wojtek320d

automaniak810

floryda

Wlodek05

Konrad201993

caz

Michal_e92

Miki74

mesel

andrzejwrc

MarioBigRed

krizu2005

strzalaraf

hakero

bambi530

Toldi350

Pushupek

gorgu

berta333

Puervo

Plusz22

Kamill_k

RIVASI

LeSiO

Dealerix

madseason

grzesio

SANY

KinceK

alphaOne

Marcus_B

Top Boy

TomaszM

BuLie46

tomemek

Autownuk

ecpar

Romek010

pawelle

krystekp

emsia

Jajo30

Paweł

bartek_e28

AUTOSMART

PMS///M3

Lukaz83

ariel83

Diesel

mariusz76

seba507

irek.k

vmasher

bogumił

Feda

damp21plbe

adambana

arek1056

Broddi

marcosz

Spawn

gucio

Robi69

lapa044

stuffman

Jacek360

anjinsan

anjinsan

sokol126

Hauer

Piosiu

Duch

Rafski87

Simonides

darnokz

kacpercio

kamilplayer

dawidd3

nopi

Halfi

kulfon3

piotrmatusz

dziqsek

andrzejmakoho

sukienka

Morgi

chapisuperstar

jacekauto

marko0424

czerwony330d

marek555

bezel141

bavarian

pawel_e81

Plastick

morgan - bmw klub polska

wujekwaldus

kisasa

maja22

maczeq

kri35

Randall

Wlodi

 

 

I tych, którzy jeszcze nie wpłacili :nienie:

konio12345

Logic7

Lipektomek

Hamer

Karol320

lukasz530e60

galys

kamil20011

kuuboj

Przymo

swiezak123

SashaGrisogono

BondE87

ZIMNY

bmwm6

Kamil

Jacoo

Patryk-ag5

Drapek

Michalzwanyjanem

igor b.

zofixxx

Niesiony

Łyżwa

Grindhouse

Poklados

mala611

Smyku330

Novak

kemalinski

dex55

krystekp

Rekin91

jacksonbmw

ebarylska

damianlegnica

Fatandre

zurek

Chris1993

kubarx

Stf666

jarnet86

PLAMA

sasa

Leoniak

 

Jesli ktoś ma kontakt z nimi i coś wie na temat ich przyjazdu to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.