Skocz do zawartości

Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy pomiar czasu na próbie sportowej będzie się odbywał tak jak w zeszłym roku? Nie za bardzo podobał mi się pomysł zatrzymywania samochodu po przekroczeniu mety i czekania na odczyt czasu. Było wtedy gorąco a po ostrej jeździe powinno się raczej schłodzić silnik i hamulce przejeżdżając kawałek na spokojnie a nie stawać i czekać na eksplozję chłodnicy. :wink:
pixels.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE INFO ODNOŚNIE NOCLEGÓW W FORCIE DĘBLIN

 

Słuchajcie, Sprawa wygląda następująco. Była informacja w trakcie na forum, o tym jakie są dostępne pokoje w Forcie Dęblin. NIE MA POKOI JEDNOOSOBOWYCH. Zgłosiło się do noclegu 47 osób a miejsc jest na 50 plus możliwość dostawienia jeszcze 7 łóżek. Także TEORETYCZNIE się wszyscy powinni zmieścić, natomiast jest jedno duże ALE. Każdy chce pokój dwuosobowy a trójki i czwórki zostają niemalże wszystkie wolne i Panie w recepcji z Motelu mówią, że nie ma już miejsc bo faktycznie przy takim rozkładzie zapisało się ok 37 osób jedynie i Moteliik "pełny".

 

Albo trzeba się rozdzielić na lokalizacje... albo osoby, które np się lepiej znają mogą być we dwoje, troje albo czworo w pokojach, a jedna piątka może zostać jako czwórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE INFO ODNOŚNIE NOCLEGÓW W FORCIE DĘBLIN

 

Słuchajcie, Sprawa wygląda następująco. Była informacja w trakcie na forum, o tym jakie są dostępne pokoje w Forcie Dęblin. NIE MA POKOI JEDNOOSOBOWYCH. Zgłosiło się do noclegu 47 osób a miejsc jest na 50 plus możliwość dostawienia jeszcze 7 łóżek. Także TEORETYCZNIE się wszyscy powinni zmieścić, natomiast jest jedno duże ALE. Każdy chce pokój dwuosobowy a trójki i czwórki zostają niemalże wszystkie wolne i Panie w recepcji z Motelu mówią, że nie ma już miejsc bo faktycznie przy takim rozkładzie zapisało się ok 37 osób jedynie i Moteliik "pełny".

 

Albo trzeba się rozdzielić na lokalizacje... albo osoby, które np się lepiej znają mogą być we dwoje, troje albo czworo w pokojach, a jedna piątka może zostać jako czwórka.

Jestem za :) oczywiście ja ze swoją rodziną zarezerwowaliśmy czwórkę by niepotrzebnie zajmować dwie dwójki, także jeśli mamy być w jednym miejscu razem to warto się poświęcić i dobierać pokoje ze znajomymi by wszyscy spotkali się w jednym miejscu.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak uzgodniłam z Pania, że ja wysylam listę ludzików do motelu kto co i jak sparowany bo zrobił się ogromny mętlik, takze, wyglada na to, ze 2 pokoje 4 osobowe, i jedna piatka (mimo, ze beda 4 osoby ) i 3 trojki sa juz zajete :) takze teraz tylko prosze sie juz parowac, z tego co naliczylam to z 6 osob jeszcze sie nie zadeklarowalo

 

czerwony i robi wiem i dziekuje wam za to od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a czy bedzie taki grill na kiełbaski ?...... :D

 

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/grill_zpsazcs3uaz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczka za zlot wpłacona , jak to w końcu z tymi pokojami bo już sie pogubiłem ,rozumiem że moja rezerwacja nie przepadła :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB, KTÓRE NOCUJĄ PRZED LUB PO ZLOCIE

 

NASTĄPIŁA ZMIANA MIEJSCA NOCLEGOWEGO. NA ZLOT I NOCLEGI DOPISUJĄ SIĘ KOLEJNE OSOBY, STĄD TEŻ DECYZJA O ZMIANIE NOCLEGU NA "ZAJAZD PIASTOWSKI" W KAZIMIERZU DOLNYM (TAM GDZIE ROK TEMU CZĘŚĆ Z NAS TAM GOŚCIŁA). TAM SIĘ POMIEŚCIMY WSZYSCY A MA NAS BYĆ OK 70 OSÓB.

 

http://zajazdpiastowski.pl/

 

CENY:

POKÓJ JEDNOOSOBOWY 130 ZŁ ZA DOBĘ ZE ŚNIADANIEM

POKÓJ DWUOSOBOWY 170 ZŁ NA DOBĘ ZE ŚNIADANIEM

GRILL Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ PŁATNY 80ZŁ (BEZ ALKO)

 

W cenie grilla mamy:

http://s2.ifotos.pl/img/grilljpg_wsqsrnq.jpg

Gdzie np. 80% oznacza, iż jak będzie grill dla 100 osób to będzie 80 porcji karkówki. Na bogato.

 

POGLĄDOWĄ LISTĘ DO HOTELU OSÓB, KTÓRE MAJĄ NOCOWAĆ PRZEŚLĘ DZIŚ, ALE KAŻDY SAM MUSI PONOWNIE ZADZWONIĆ I NA HASŁO "ZLOT BMW" REZERWOWAĆ I OPŁACAĆ DLA SIEBIE HOTEL. W RAZIE CZEGO PISZCIE DO MNIE PW.

 

Nr telefonu do hotelu:

tel. 81 88 90 900

kom. 609 628 999

 

Nr rachunku bankowego:

Bank BGŻ BNP Paribas SA

51 1600 1446 0003 0517 8008 2001

W tytule: " Zlot BMW , nazwisko, jaki pokoj, ile nocy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.