Skocz do zawartości

e46 / Dewastacje BMW


grodt88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

głupie baby na parkingu uderzają drzwiami! nie patrzą tylko walą w drzwi obok! Już z doświadczenia wolę parkować dalej i zająć dwa miejsca niż blisko i mieć obicia.
Bardzo Mądry Wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie znam się na AC. Wiem tylko tyle, że jak się z kimś zderzę np z mojej winy to auto i tak bedzie naprwione.

ale mam takie pytanie. Bo nie wiem ile razy moge korzystać z tego AC w ciągu roku. Bo po co mam naprawiać auto z własnej kieszeni? :D

tysiąc tam tysiąc tu. Kupie AC. Niech mi to robią. Uszczelniacze, głowiece, wspomaganie :P Można tak? Cały remont zaplanować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobrze nie ma :P Musisz przywalić to Ci naprawią auto, ale nikt Ci nie uszczelni silnika, zapomnij. W dodatku jeśli koszt naprawy będzie za duży to zrobią szkodę całkowitą. Auto pójdzie na złom, a Ty dostaniesz kasę. Do tego z reguły masz udział własny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
xxxxxxxx Edytowane przez matekBMW

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeżdżą złomami za 2k to może po prostu to chamy, dla których samochód to tylko samochód, który wozi ich z punktu A do punktu B i jak nie dbają o swój, to bym bardziej nie patrzą na cudze, więc otwierają drzwi na maksa, bo tak im łatwiej wsiąść :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem jeszcze post.... Myslalem nad kamerą obrotową.. ale że auto sprzedaje zaraz i mam coś lepszego w planach + przeprowadzka za 2-3 miech..

 

I tak ta średnia jest mocno naciągnięta..W tej kolekcji ich auto to np dwa fiaty punto... jeden z nich pomalowany pędzlem niebieską farbą..

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym takich delikwentów złapał na gorącym uczynku po czym zadzwonił na policje.. uj ze to będzie mala szkodliwość czynu ale uwierz mi ludzie o gorsze glupoty sie kłócą. Polecą im z ubezpieczenia i sie zabawa skonczy.. nawet jak za taką drobnostke. Sory ale w tym momencie to ty jesteś stratny i to ty bedziesz musial albo to zrobić albo odliczyć od ceny samochodu te wgniotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Byłem dokładnie dzisiaj na wyciąganiu wgnieceń, bo jakiś czas temu zauważyłem 2 wgniotki od strony kierowcy na błotniku i drzwiach, takie okrągłe jak po gradzie ale na boku karoserii. Na miejscu okazało się, że jest jeszcze kilka następnych typowych od uderzeń drzwi :duh: Samochód nocuje w prywatnym garażu, parking przed firmą też jest duży i samochód mam cały czas pod okiem, więc nie ma innej opcji, że to robota tej hołoty z parkingu w galerii, gdzie niestety muszę parkować 3 razy na tydzień. A i tak zostawiam na wyższych poziomach, daleko od wejścia, broń Boże koło jakiegoś szrota, a prawą stroną przeważnie dostawiam się do ściany (pewnie tylko dlatego na dzisiejszych oględzinach była czysta). Na lakier można dmuchać, chuchać i trzymać pod kocem, a i tak nie uchronisz przed motoryzacyjnymi ignorantami, którzy mają w dupie stan swojego, a już na pewno innych "jeździdeł".

Na szczęście taka teraz technologia, że po wyciągnięciu nie ma praktycznie śladu po wgniotkach, a od dzisiaj mam zamiar parkować na ostatnim piętrze, gdzie przeważnie jest kilka samochodów na krzyż. I może jeszcze kartka w bocznych szybach na czas postoju, pt.: "JAK DRZWI OBIJE TO JA RYJ OBIJE!". Najwyżej się będą śmiać w internetach ze stereotypu kierowcy BMW ale ja po prostu szanuje swoją własność i inni też mają ją szanować do kurrrr.y nędzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić gnoja z Galerii Krakowskiej, któremu przydał się mój znaczek z klapy bagażnika. Gratuluję matole.

 

Ja wiem, że taka szkoda to gówno nie pieniądze, ale nerwy zawsze są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialbym sie tylko pochwalic, ze znalazlem nowe wgniotki :)

Samochod stoi tyko w dwoch miejscach.. w pracy i w domu. W pracy mam parking tylko dla siebie..full wypas...

Dzis auto ustawiłem pinowo do wszystkich aut, niech mi jaja wyliżą.. Niech wzywają policje mi to wisi. JP na 100% ([BAD]c patologie na 100%)

Przepraszam, ale nie mam sił na taką patole.

Dostali 500+ i teraz szczycą się bogole...

 

2-3 Dni temu odebrałem auto od lakiernika.. i nie widziałem tych gniotek ( na wysokości nadkola) - a tam było lakierowane, bo była rysa ;( :evil: :evil: :evil:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e46 kłuje w oczy :norty:

 

ja dzisiaj miałem sytuację :mad2: jadę do ronda a rondo jest na ''wzniesieniu'' i dziadek stary jedzie i wepchnął się kolesiowi na rondzie koleś zahamował dziadek też.Auto dziadkowi zgasło i toczy się do tyłu na mnie :shock: trąbiłem i wreszcie zahamował.Chyba bym tego nie przeżył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy istnieje jakis sposob na pozbycie sie rysy.. niestety pojechałem w odwiedziny do rodziny do Niemiec, i niestety jakis ciapaty zrobił mi to :cry: niestety nikt nie widzial jak to zrobil i kto to zrobił ale obstawiam jakiegoś brudasa, a bylem w dzielnicy gdzie mieszkaja wlasnie same te brudasy i tam to sie stalo. Zostało to zrobione specialnie w nocy, a sądząc po ranie przejechane to zostało gwoździem albo innym ostrym narzędziem, bo rana sięga podkładu. Przestrzegam was, jesli jezdzi ktos do niemiec to lepiej nie zostawiac auta na pastwe losu tej dziczy, multikulti pełną parą.

 

http://images77.fotosik.pl/759/f5e64df516876e4cmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/758/ab3675110a5c96d1med.jpg

http://images77.fotosik.pl/759/c17a0660291a45e6med.jpg

 

niestety rysa ciagnie sie od zderzaka do zderzaka po jednej i drugiej stronie auta na całej jego długości :/ autko posiadalo idealna powlokę lakiernicza jeszcze fabryczna :|

 

istnieje jakis ratunek czy tylko powtórne lakierowanie które wyniesie mnie zapewne fortune...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.