Skocz do zawartości

e46 / Dewastacje BMW


grodt88

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostajesz przy bmw ???

 

planuje teraz zrobić ok 2 letnią przerwę od BMW, może jakieś Volvo, Alfa czy coś, a potem wracam na e91! :D

 

tak właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu autka i znalazłem ciekawe ogłoszenie, BMW porysowanie w wyniku wandalizmu!!!!

http://otomoto.pl/bmw-320-z-niemiec-bezwyp-dobra-cena-C35831676.html

więc nie jestem jedyny :mad2: ludzie to ch*je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Śmiem twierdzić, że przy tej cenie, te rysy to najmniejszy problem przyszłego właściciela :P

 

dokładnie to samo sobie pomyślałem, chociaż z drugiej strony ileż można chcieć za 10 letnie BMW w podstawowej wersji? swoje kupywałem dokładnie w takim samym wieku i jak dotąd bez większych awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że przy tej cenie, te rysy to najmniejszy problem przyszłego właściciela :P

 

dokładnie to samo sobie pomyślałem, chociaż z drugiej strony ileż można chcieć za 10 letnie BMW w podstawowej wersji? swoje kupywałem dokładnie w takim samym wieku i jak dotąd bez większych awarii

 

Zobaczcie jakie wyposażenie. Skrajna bieda, ale da się to naprawić. Podejrzewam, że przebieg przekręcony o 100 kamyczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Podejrzewam, że przebieg przekręcony o 100 kamyczków :)

 

nie wiem skąd takie przypuszczenia? hehe zobacz na to 4 letnie e91 z przebiegiem zaledwie 500 tys :) już niedługo będzie dostępne u polskiego dilera tylko na granicy zgubi się jedno "zero" :D

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01/pg:vipcar/205415054.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak mieszkałem 2 lata na Mokotowie to auto stawiałem na parkingu strzeżonym, bo strach. Tam były niezłe akcje jak był weekend i trwały libacje to butelki potłuczone na samochodach można było znaleźć a codziennie się mijało zakapturzonych dresów pod klatką :) Jak masz jakiś w okolicy to polecam nawet jak masz AC.

Z BMW przygód nie miałem, ale parkuje teraz w podziemnym na osiedlu. Na mieście zawsze jest strach zostawić, składam lusterka jak jest ciasno i jeszcze się nie zdarzyło nic takiego.

to przerejestruj jak tu żyjesz.

słoiki zawsze będą miały stracha w Warszawie :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehe zobacz na to 4 letnie e91 z przebiegiem zaledwie 500 tys :) już niedługo będzie dostępne u polskiego dilera tylko na granicy zgubi się jedno "zero" :D

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01/pg:vipcar/205415054.html

Rzuć okiem na ostatnie zdjęcie, w grudniu 2014 był serwis na lekko ponad 200kkm, więc to błąd w ogłoszeniu :wink: cena też pewnie byłaby inna :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przerejestruj jak tu żyjesz.

słoiki zawsze będą miały stracha w Warszawie :wink:

Będę przerejestrowywał w tym roku, chociaż z innych względów. Rejestracja LU w Warszawie mi nie przeszkadza, nie mam z tym problemu, po Wawie jeżdzę bez nawigacji i radzę sobie pewnie lepiej niż nie jeden z WI i navi na szybie co Pragi na Mokotów pojechał i biedny nie zna dzielnicy ;) Jednym słowem jestem dumnym słokiem i mnie to nie obraża wcale. Co do BMW i szkód, to teraz mieszkam na osiedlu gdzie większość to nie warszawskie rejestracje i pełno cudzoziemców i nie ma takich problemów. Myślę, że to kwestia otoczenia i dzielnicy... Jak jest dzielnica bloków z dużej płyty, z dresami 24h na klatkach, to jak ktoś rzuca nawalony butelki przez okno po libacji to raczej nie patrzy w co trafi :) Jakbym mieszkał tam dalej to mimo WI na blachach dalej bym trzymał na strzeżonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie obarczone jakimiś "z wyłączeniem" a wtedy to sztuka dla sztuki - łatwiej jak ciągłość a zaczęto ubezpieczać zanim skończył 10 lat.

Nie wiem jak reszta popularnych TUW, bo najlepsze i tak zarezerwowane dla nowych albo 2-3 latków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zobacz na to 4 letnie e91 z przebiegiem zaledwie 500 tys :) już niedługo będzie dostępne u polskiego dilera tylko na granicy zgubi się jedno "zero" :D

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01/pg:vipcar/205415054.html

Rzuć okiem na ostatnie zdjęcie, w grudniu 2014 był serwis na lekko ponad 200kkm, więc to błąd w ogłoszeniu :wink: cena też pewnie byłaby inna :8)

Czeski błąd,nie 512 000 a 215 000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zobacz na to 4 letnie e91 z przebiegiem zaledwie 500 tys :) już niedługo będzie dostępne u polskiego dilera tylko na granicy zgubi się jedno "zero" :D

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01/pg:vipcar/205415054.html

Rzuć okiem na ostatnie zdjęcie, w grudniu 2014 był serwis na lekko ponad 200kkm, więc to błąd w ogłoszeniu :wink: cena też pewnie byłaby inna :8)

Czeski błąd,nie 512 000 a 215 000...

 

U nas będzie miała z ok 150 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zobacz na to 4 letnie e91 z przebiegiem zaledwie 500 tys :) już niedługo będzie dostępne u polskiego dilera tylko na granicy zgubi się jedno "zero" :D

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01/pg:vipcar/205415054.html

Rzuć okiem na ostatnie zdjęcie, w grudniu 2014 był serwis na lekko ponad 200kkm, więc to błąd w ogłoszeniu :wink: cena też pewnie byłaby inna :8)

Czeski błąd,nie 512 000 a 215 000...

 

już maniek21112 zwracał mi na to uwagę na 4 stronie i wszystko się wyjaśniło, ale na ch*j dalej drążysz temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i stało się. Chyba mój pies poczytał ten temat, bo znowu postanowił zdewastować mi lakier!!! :mad2: A 3 tygodnie temu oddałem do spolerowania to co zrobił w sylwestra. A taki byłem zadowolony, że się ładnie spolerowało i nie widać! I znowu 180zł w plecy! :duh: :duh: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oc i ac to z ok 4,5 tys. Średnio opłacalne...

Mam zniżki :[ na OC 60% od drugiego współwłaściciela. Jakieś obejście można znaleźć na to? :?

Gdzie Ci tyle wyliczyli? Pewnie jakiś Allianz nastawiony na wiekowych kierowców? Chyba, że coś się w ubezpieczeniach pozmieniało, miały zdrożeć w tym roku... Jak ja samochód kupiłem i szukałem to wychodziło mi średnio 2500-3000 tys. zł za pakiet OC AC NNW (również 60% zniżki). W końcu kupiłem za 2400zł w Link4 bo nie było czasu na szukanie. Po roku znalazłem już ofertę za 1800zł w Avivie. Po kolejnym roku targowałem się z Avivą i teraz płacę 2 raty po 700zł, naprawa na częściach oryginalnych, udział własny w szkodzie zmniejszony do 500zł, NNW na wszystkie fotele podbity do 50 tys zł za fotel... Co ciekawe, jak zawarłem polisę za 2400zł w Link4, to po miesiącu wystarczył telefon z informacją, że zaczyna się parkowanie na parkingu strzeżonym w nocy i przysłali aneks do umowy na 85zł mniej. Więc moja rada, podawaj, że nie jeździsz za granicę na długo, że nikt inny nie korzysta z pojazdu, że nie masz dzieci, które by mogły wziąć samochód, parkujesz na strzeżonym itd. To wszystko Ci wpłynie na wysokość składki. Niektóre towarzystwa dają Ci zniżkę np. za płatność kartą kredytową itd. Wszystkie raczej dają zniżkę za płatność w 1 racie. Warto się dowiedzieć. Jeżeli chodzi o Avivę, to podają informację, że ubezpieczają auta do 12 lat. Chociaż nie wiem jak wygląda to w przypadku kiedy masz od nich kilka lat polisę i chcesz przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

be..mw to looknij sobie w Hesti albo Pzu ( ja mam w Hestii ) - ile oc ac nw pakiet serwisowy aso, bez wkładów własnych, wszytskie szyby ubezpieczone bez strat zniżek do 5 tyś - to ważne bo tylnia 2 koła przeszło, do tego stała wartość pojazdu w pierwszym i ostatnim dniu ubezpieczenia, zastępcze itd itd

Parę zł się robi - ze zniżkami znośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,5 tys... w tym roku :( w Aviva.

Jeśli dopisze współwłaściciela, i jeśli on jeździł bez szkody to dostane 35% zniżek.

No to nie wiem skąd wynika ta dysproporcja pomiędzy Twoją oferta za 4500zł a moją składką 1400zł OC AC NNW... :roll: Ja mam zniżki maksymalne na OC i AC to fakt, Ty może zwyżkę za wiek dodatkowo? Ale żeby aż tyle? Kiepsko.

Edytowane przez be..mw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.