Skocz do zawartości

318 TDS - predkosc samochodu - panel sterujacy


barteksx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylem na stacji diagnostycznej podlaczyc auto pod komputer i wykazalo jeden blad taki jak w temacie, czyli "predkosc samochodu - panel sterujacy". Co on moze oznaczac i co takiego moze byc ze taki blad wyskoczyl. Malo tego na stacji nie umieli sobie z tym bledem poradzic, usunac go tez sie nie dalo, pierwszy raz sie z nim spotkali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj komputera dedykowanego do BMW, lub troszkę lepszego który obsługuje wiele marek i wtedy się cos dowiemy. Z tego nic nie wynika za bardzo co napisałeś.

 

Dostałeś to po angielsku i tak ci przetłumaczyli czy jużpo polsku taki błąd.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u innego goscia co zajmuje sie elektryka, nawet nie podlaczyl pod komputer, powiedzial mi tylko tyle ze skoro tam pokazalo takie cos to w kazdym innym pokaze to samo i ze najwazniejszy to jest kod bledu a nie tlumaczenie a kod bledu jesli mnie pamiec nie myli to byl "10".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Błąd 10.

W zależności Od DDE to

DDE1-Speed Regulator.

DDE2-Start of Injection Regulator.

Po mojemu to usterka nastawnika, lub wtrysku sterującego.

Jakieś skutki masz?Coś złego się z autem dzieje? Jeżeli nie to nie przejmuj się i jeździj, mniej siwych włosów :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz pod program dedykowany do BMW a nie do magików którzy bez podpinania już mają teorie :) jak widzisz pierwszy mechanik nic nie zrobił, drugi również nic nie zrobił. Jakby ci pomogli to na forum byś nie pytał, a skoro pytasz to zmień obu mechaników :)
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś skutki masz?Coś złego się z autem dzieje? Jeżeli nie to nie przejmuj się i jeździj, mniej siwych włosów :mrgreen:

 

Auto na poczatku przyspieszalo lanie a po niedlugim czasie zaczal miec tzw. mula pzy przyspieszaniu, moze to byc czujnik położenia pedału gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.