Skocz do zawartości

E70 X5 Niemcy win:WBAZW41070L830272


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po pierwsze, jako, że to mój pierwszy post tutaj: witam wszytkich.

Przeczytałem chyba już całe forum - no prawie :)

Rozglądam sie za X5 po lifcie, i trafiłem min. na taki egzemplarz:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-x5-xdrive30d-19-zoll-panorama-standheiz-ahk-led-schrobenhausen/204679499.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=49&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&maxPrice=27500&vatable=true&colors=WHITE&daysAfterCreation=14&export=ALSO_EXPORT&noec=1

Wg. mnie przebieg mało realny, ale na moje niedoświadczone oko wygląda nieźle.

Czy jakaś "dobra dusza" może się wypowiedzieć na temat tego auta?

W sensie: czy widzę coś złego/dobrego....ewent. może komuś jest znana historia tego auta?

Dziekuję za pomoc.

 

Pewnie to nie będzie ostatnie auto jakie tu wrzucę.... chociaż może, to jest właśnie to? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest bezwypadkowe dlatego szukał bym dalej .

 

Dodaj 8 tys euro i kup bezwypadkowe .

 

A po czym stwierdzasz, że jest po wypadku?

Po tym, że nie ma w opisie, ze jest bezwypadkowe?

Czy coś w wyglądzie?

Nie traktuj tego jako złośliwości :) po prostu chcę wiedzieć, na co zwrócić uwagę w przyszłości...

 

8 tys e. wiecej, to już trochę mnie przerasta :D

Myślisz, że za 25 tys. netto nie znajdę nic godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewbud podam ci przykład auta z premium selection bmw

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1180927/8

wg. zenka jest zapewne powypadkowe,bez przesady

i jeszcze jedno nieduzo drozsze ale z gwarancja (na sztuke szukałem)

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1123855/2

tez wg zenka po porzystanku zapewne Zenek ogarnij sie bo trollujesz na forum a sam załozyleś pewien temat o oczernianiu innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
99,8% postów zenka są w tym dziale. W żadnym innym się nie udziela. Przeglądam często ten dział, w jaki temat bym nie wszedł to zenek. Prawie w każdym temacie jest jego post i w każdym krytykujący. Wszystkie auta są "bee", tylko te co on sprzedaje są "cacy". Najlepiej jechać na zenkowy plac i wybrać sobie auto jak z premium selection bo tylko takie sztuki są u niego :mrgreen:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodza ze macie takie słabe pojęcie o handlu autami ,jezeli Niemiec nie pisze ze bezwypadkowe to auto jest powypadkowe i tyle no ale kolega znalazł znowu najtansze e70 dlatego je tu wkleił bo za40 tys euro było ok tylko ze cena nie pasuje wiedz jezdz kupuj nawet za 25 mnie to wali twoja kasa .

 

Jeżeli ktos pisze że oczernian i auta to niech zmieni zioła bo cos nie tak z dostawca ma .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie tu trzeba mieć pojęcie?

Brak informacji, że bezwypadek = była przygoda.

Cena dużo niższa niż średnia = kręcony przebieg / wady ukryte / była przygoda.

 

To wszyscy wiemy i nikt z tym nie dyskutuje.

TYLKO - kolego autorze - jeśli chcesz tu porad typu "długie naklejki od xenonów, a powinny być te krótkie", albo innych kruczków, które mogą ci pomóc... to zapomnij.

Pod tym względem dział niniejszy umarł jakieś 1,5 roku temu. Merytorycznie po prostu nie istnieje i ten stan już się nie zmieni. Nigdy. Ludzie, którzy stanowili o jego sile, po prostu zrobili pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie tu trzeba mieć pojęcie?

Brak informacji, że bezwypadek = była przygoda.

Cena dużo niższa niż średnia = kręcony przebieg / wady ukryte / była przygoda.

 

To wszyscy wiemy i nikt z tym nie dyskutuje.

TYLKO - kolego autorze - jeśli chcesz tu porad typu "długie naklejki od xenonów, a powinny być te krótkie", albo innych kruczków, które mogą ci pomóc... to zapomnij.

Pod tym względem dział niniejszy umarł jakieś 1,5 roku temu. Merytorycznie po prostu nie istnieje i ten stan już się nie zmieni. Nigdy. Ludzie, którzy stanowili o jego sile, po prostu zrobili pa pa.

To znajdz mi tu info ze bezwypadek proszę

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1123855/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodza ze macie takie słabe pojęcie o handlu autami ,jezeli Niemiec nie pisze ze bezwypadkowe to auto jest powypadkowe i tyle no ale kolega znalazł znowu najtansze e70 dlatego je tu wkleił bo za40 tys euro było ok tylko ze cena nie pasuje wiedz jezdz kupuj nawet za 25 mnie to wali twoja kasa .

 

Jeżeli ktos pisze że oczernian i auta to niech zmieni zioła bo cos nie tak z dostawca ma .

Najtansze jest tu :cool2:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1191217/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdz mi tu info ze bezwypadek proszę

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1123855/2

1. Widzisz, przy takich autach to niestety trzeba wykazać się inwencją i pewną dozą pomyślunku.

Czy to premium selection, czy przeszło premiumowy sprawdzian złożony ze znanej wszystkim ilości punktów etc.

To też wszyscy wiemy i nikt z tym nie dyskutuje. To wyjątek od reguły, bardzo jesteśmy wszyscy wdzięczni, że go znalazłeś.

 

2. Podtrzymuję moją tezę, że merytorycznej opinii na temat danego auta autor tu nie dostanie. Ani od ciebie, ani ode mnie (ja ino chciał autora uświadomić, że w złym miejscu wylądował), ani od nikogo innego.

 

3. Duża prośba, jak odpowiadasz na ostatni post w wątku, to nie klikaj cytuj, tylko odpowiedz. To podstawowa wiedza o użytkowaniu forów internetowych, ludziska będą wdzięczni, że nie muszą dwa razy tego samego czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodza ze macie takie słabe pojęcie o handlu autami ,jezeli Niemiec nie pisze ze bezwypadkowe to auto jest powypadkowe i tyle no ale kolega znalazł znowu najtansze e70 dlatego je tu wkleił bo za40 tys euro było ok tylko ze cena nie pasuje wiedz jezdz kupuj nawet za 25 mnie to wali twoja kasa .

 

Jeżeli ktos pisze że oczernian i auta to niech zmieni zioła bo cos nie tak z dostawca ma .

 

Dla Twojej i potomnych wiadomości:

Nie szukałem najtańszego - po prostu jest to jedno z wielu jakie przeglądałem.

Na mobile.de są tańsze, których wogóle nie brałem pod uwagę, więc uważam, że Twoje argumenty nijak się mają do tego co napisałem.

Trochę naciągasz temat na swoją stronę, ponieważ nigdzie nie napisałem, że za 40 tys, było ok - chyba, że gdzieś to zauważyłeś w moich postach?

Hm...muszę sprawdzić...niewiele ich jest więc dużo sprawdzania nie będzie :)

Tak, czy tak, dziękuję Ci Kolego za celną uwagę, że pewnie jest tłuczone - jak Kolega powyżej napisał, jak nie jest napisane, że bezwypadkowe, tzn. że był wypadek - faktycznie, jest to jakiś argument i trzeba na to zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TYLKO - kolego autorze - jeśli chcesz tu porad typu "długie naklejki od xenonów, a powinny być te krótkie", albo innych kruczków, które mogą ci pomóc... to zapomnij.

Pod tym względem dział niniejszy umarł jakieś 1,5 roku temu. Merytorycznie po prostu nie istnieje i ten stan już się nie zmieni. Nigdy. Ludzie, którzy stanowili o jego sile, po prostu zrobili pa pa."

 

No cóż można powiedzieć: szkoda....

 

Liczyłem tu na jakąś pomoc - w sumie to ją dostałem :)

Chyba się z lekka przeliczyłem, za wiele oczekiwałem....ale w sumie to jest internet, tu też trudno o bezinteresowną pomoc, jak w życiu :lol:

Chyba nawet trudniej....

 

ps. mam znajomka który para się handlem autami - i od niego dostałem taką małą radę: z każdym (no prawie) autem oferowanym w PL jest coś nie tak.

Większe szanse na normalne auto masz poza PL i min. z tego wzgl. też tam się rozglądam. Tak, tak, wiem, że czasy dobrych aut z DE się skończyły - ale w dalszym ciągu są większe szanse na kupno czegoś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj głupot ze jak nie ma zaznaczone unfallfrei to na pewno auto jest po wypadku , nieraz byłem po auto w niemczech nic nie było zaznaczone i auto okazywało się bezypadkowe nieraz tez było zaznaczone i okazywało się ze cos jednak było robione tak wiec nie jest to zaden wyznacznik jak w kazdym przypadku auto za takie pieniadze trzeba sprawdzić tam jest o wiele mniejsze ryzyko ze zostaniesz w jakis sposób oszukany , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę, od ogólnej reguły panującej w cywilizowanych krajach, są oczywiste wyjątki.

Również taki, że się komuś nie chciało zaznaczać opcji w ogłoszeniu i miał to gdzieś. Wiadomo, najlepiej takiego zabić, bo to przecież głupota (patrz wyżej).

Jeszcze raz napiszę również, że pewna doza rozumu zawsze wskazana. Przy kupnie czegokolwiek.

 

Kolego autorze, jak widzisz potwierdza się moja teza, że oprócz mądrowania (takiego, jak moje), na nic więcej w tym dziale nie czekaj. Ja już cię moimi wypocinami nie męczę. Będzie ich jeszcze dość z różnych stron.

 

PS: o cywilizowanych krajach wspominam, ponieważ są i takie, w których wszystko jest bezwypadkowe. Szczególnie jak zostało sprowadzone przez handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj głupot ze jak nie ma zaznaczone unfallfrei to na pewno auto jest po wypadku , nieraz byłem po auto w niemczech nic nie było zaznaczone i auto okazywało się bezypadkowe nieraz tez było zaznaczone i okazywało się ze cos jednak było robione tak wiec nie jest to zaden wyznacznik jak w kazdym przypadku auto za takie pieniadze trzeba sprawdzić tam jest o wiele mniejsze ryzyko ze zostaniesz w jakis sposób oszukany , pozdrawiam

 

 

Większych głupot nie czytałem :duh: ty jako handlarzyna nie patrzysz na zapis unfallfrei bo patrzysz tylko na cene ,jak pasuje to wszystko sie kupi wiec nie wciskaj kitu ze jak ktos ma unfallfreii to sie tym nie chwali ,cena takiego auta jest zawsze wyższa i to o duzo w przeciwieństwie do naszego kraju gdzie kazdy jest bezwypadkowy sprzedawca wychodzi naprzeciw klientowi cena i licznik do uzgodnienia :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W handlu pomiędzy "tubylcami" we wspomnianych cywilizowanych krajach np. Niemczech lub Szwajcarii nie potrzeba nic pisać o wypadkowej historii auta. Tam po prostu nie ma takiej opcji, żeby jeden drugiego nie poinformował, co i kiedy było ewentualnie robione. Poza tym nie istnieją lewe KS, więc w przypadku wątpliwości można wszystko sprawdzić w ciągu kilku minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W handlu pomiędzy "tubylcami" we wspomnianych cywilizowanych krajach np. Niemczech lub Szwajcarii nie potrzeba nic pisać o wypadkowej historii auta. Tam po prostu nie ma takiej opcji, żeby jeden drugiego nie poinformował, co i kiedy było ewentualnie robione. Poza tym nie istnieją lewe KS, więc w przypadku wątpliwości można wszystko sprawdzić w ciągu kilku minut.

 

 

ADA wszwajcari maja gdzieś bo tam nikt nikogo nie oszuka ale niemcy naprawdę na to patrzą bo wiedza ze nowe auta wracają na płace do Niemiec z polski juz ładne bezwypadkowe z wstawiona dupppa u nas :cool2:

W sobotę oglądałem nowe F do którego wstawiali cała duupppe auto idze spowrotem do Niemiec bedzie z opcja na export bez gwarancji .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze małe pytanie poza tematem.

Czy ja jako przeciętny użytkownik internetu, mając vin auta jestem w stanie odnaleźć coś interesującego?

Oczywiście oprócz wyposażenia, produkcji itp. bo to już sprawdzałem

Chodzi o inne auto niż to z tytułu wątku.

Ale jest przy nim napisane "bezwypadek" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek jestes takim mega gamoniem ze się czytać twoich głupot nie chce. Pisze ci z moich doswiadczeń ja sprowadzam auto typowo pod klienta dlatego zalezy mi zeby gość był zadowolony bo poleci następnemu i się kręci dalej. ale ty zawsze masz racje i kazde auto bez unfallfrei to od razu dzwon no chyba ze wstawi się klapa od polifta i pali się franka ze mega igła tylko klapa zmieniona bez powodu :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No k... jeszcze o tym nie słyszałem.

Nieżle.

To jeszcze w życiu mało słyszałeś, taki proceder odbywa się od początku lat 90. Przynajmniej ja od tego czasu pamiętam, wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Pamiętam jak w latach 90 do kraju trafiały MB 124 E klasa, S klasa W126,W140; Ople różnego rodzaju; Audi B4 i A4,A6; BMW e34,36,38 bardzo mocno rozbite. Wszystko to były świeże auta.

W Polsce te auta były naprawiane, malowane po czym wracały znów do Niemiec żeby za jakiś czas znów do nas wrócić.

Najbardziej drastyczną sytuację wspominam gdy zobaczyłem Audi 80 B4 prowadzoną do lakierni, która została złożona z 3w1.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.