Skocz do zawartości

Światła dzienne - wyłączenie lamp tylnych


krzysi3k1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Mam jeszcze takie pytanie ponieważ posiadam u siebie na telefonie BToola i miałem do niego Cariste ale z racji że Carista nie obsługuje BimmerCode mam zamiar kupic ICar Pro 4.0 ponieważ obsługuje on obie te aplikacje rozmawiałem ze sprzedawcą i poinformował mnie jedynie że Icar pro 4 nie obsługuje długiego kodowania , czy nawiązując do tematu czyli wyłączenia tylnych lamp jako dziennie aby nie świeciły się po zapaleniu auta , a jedynie po zmroku Icar pro 4.0 w takim razie wystarczy ponieważ nie do końca wiem o co chodzi z tym długim kodowaniem i czego ono konkretnie dotyczy , zależy mi na początek po zakupie bimmercode na dezaktywacji tylnych lamp jako dziennie czy ten proces zalicza sie do długiego kodowania ? Za odpowiedzi z góry dziękuję a jak ktoś robił to w bimmercode to tylko będe pewniejszy :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony dodam jeszcze, że przez bluetooth mogłem kodować wszędzie tylko nie w CAS. CAS poszedł z telefonu dopiero przez kabel. A no i prędkości tych dwóch połączeń lepiej nie porównywać. Po prostu bluetooth jest wygodniejszy jak chcesz np. w trasie uruchomić wypalanie DPF.
ad®ian™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :cool2:
Czytałem gdzieś' date=' że w słoneczny dzień łatwiej pomylić włączone tylne światła mijania ze stopami, dlatego w dziennych włączają się tylko przody.[/quote']

 

Taka pomyłka nie skutkuje jednak wjechaniem komus w du.ę - brak świateł podczas zachmurzenia i słabej widocznosci już tak...

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić w bimmercode,ja u siebie wyłączyłem w f25



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Witaj mam pytanie którą funkcje należy użyć w bimmercode aby wyłączyć tylne światła jako dzienne , interfejs Icar pro 4.0 mam na próbę sciagnąłem sobie demo bimmercode aby zobaczyć jakie są funkcje i nie widziałem konkretnej lub przeoczyłem może tą funkcje lub ukrywa sie pod inną nazwą tak czy siak prosiłbym o pomoc i wiem wiem aby kodować bedę musiał wykupić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
( F 22)Podpowiedzcie gdzie w esys włączyć tylne światła żeby się włączały razem z przednimi dziennymi . Od 1 listopada mamy obowiązek jazdy na światłach drogowych 24H ale w czasie dobrej widoczności można jeżdzić na światłach do jazdy dziennej pod warunkiem że z tyłu światła też są włączone ( informacja zasięgnięta w wydziale ruchu drogowego )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.