Skocz do zawartości

BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie ma zdjęć jak była rozbita. Przynajmniej byłoby wiadome jaka była tutaj rzeźba(przy okazji bardzo mnie to ciekawi :norty: ). Znowu jakiś imbecyl ma parkinsona i nie potrafi wcelować myszką w odpowiednie cechy samochodu. Tfu! Życzę mu takich samych bezwypadkowych samochodów :evil:

 

@Zenek, prosze cie...

Edytowane przez Marcin0602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś jak widze zakończenie posta dzieciaku ?

Jakbyś nie był taki chamski to bym nic nie musiał pisać ale jak ADA wspominał nigdy nie wnosisz nic do tematu no bo jak mozesz jeżdżąc firmowa panda .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. Ewidentnie zrobiona po sporym dzwonie a nikt nie napisał, że "różnee odcienie na elementach, szczeliny nie równe itp." Tylu zawsze znawców co wróży że zdjęć a tu NIC :) wnioski każdy może wyciągnąć sam:roll:

Na którym foto widać te odcienie i szczeliny?

 

Ale klapę ma dobra :cool2:

A jaką ma mieć?

Przecież była walnięta w przód a nie w tył.

 

Szkoda, że nie ma zdjęć jak była rozbita.[...]

Jak twórca tematu poważnie zainteresowany to kontakt do sprzedawcy jest. Może ma jeszcze foty po wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek żartuję, to aluzja do innego tematu:)

Nie widać...chodzi mi o to że, w większości tematów ludzie piszą po samych zdjęciach że odcienie różne, że szczeliny nie równe,pewnie po dzwonie itp., a tak na prawdę to tylko szczelanie w ciemno i po samych zdjęciach nikt nie oceni co było malowana, a co tylko tak wygląda. Tutaj jest świetny przykład, auto walone z przodu (po opisie sprzedającego disc mocno walone)i jakoś żaden znawca tego nie zauważył. Prawda jest taka że jak auto jest zrobione fachowo to większość i po oględzinach osobistych tego nie wylapie...

 

No ale może to tylko moje odczucia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie się domyślasz, każdą robotę można spitolić. Roboty lakiernicze nie są wyjątkiem i w niektórych przypadkach aż razi po oczach niska jakość wykonanej przez lakiernika pracy. A pytanie o powód lakierowania zawsze zostaje otwarte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedker Ciężko zrozumieć o co ci chodzi. Najpierw piszesz, że "edwidentnie zrobiona po sporym dzwonie" i że nikt nie napisał o różnych odcieniach/szparach. Na pytanie, na którym foto to widać, odpowiadasz: "Nie widać...".

Weź się w końcu zdecyduj co i jak :duh:

 

Założyciel ma już wyłożoną kawę na ławę o tym aucie i teraz piłka jest po jego stronie co dalej. Rzadko tu udaje się ustalić tak sporo info o aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne :mrgreen: chodziło mi ogólnie o ogłoszenia w tym dziale gdzie ludzie często wróża z fusów oceniając auta po kiepskiej jakości zdjęciach. A w tym temacie mimo że autko naprawiane nikt tego nie zauważył.

No ale nic , to taki offtop :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś jak widze zakończenie posta dzieciaku ?

Jakbyś nie był taki chamski to bym nic nie musiał pisać ale jak ADA wspominał nigdy nie wnosisz nic do tematu no bo jak mozesz jeżdżąc firmowa panda .

 

Zmieniłem, przetłumaczyłem, żebyś za każdym razem nie latał do słownika :lol:

Nie mieszaj tutaj swojego kolegi, bo to dyskusja między nami. Wiadomo, najlepiej nie myśleć i korzystać z argumentów kolegi, ale niestety on też nie miał wtedy racji. Dlatego, że on jest na poziomie jak i również ja jestem, potrafiliśmy dojść do "zawieszenia" dyskusji. Niestety Tobie brakuje nie dość że wychowania i ogłady (może to przez swoją profesje) to jeszcze elementarnej wiedzy jak powinien się zachować człowiek, który potrzebuje mieć dobry wizerunek. Widocznie masz za dużo dukatów i Ci nie zależy na klientach. Będąc potencjalnym klientem i widząc te Twoje brednie uciekałbym jak najdalej od Twojej "Szwajcarii". Zenek, jak chcesz coś miłego jeszcze napisać albo ciekawego (czym jeżdżę, jakie mam IQ, co jem na śniadanie i obiad, jakie mam dochody albo odchody :lol: , czym się zajmuję itd.) zapraszam na wiadomość prywatną. Chcę oszczędzić innym użytkownikom Twojego pajacowania i chamstwa.

 

@jedker, masz racje. Większość opinii to wróżenie z fusów. Tutaj pytający miał te szczęście (a może bardzo chciał kupić to nieszczęście :norty: ), że znaleziono mu jaki to jest bezwypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek żartuję, to aluzja do innego tematu:)

Nie widać...chodzi mi o to że, w większości tematów ludzie piszą po samych zdjęciach że odcienie różne, że szczeliny nie równe,pewnie po dzwonie itp., a tak na prawdę to tylko szczelanie w ciemno i po samych zdjęciach nikt nie oceni co było malowana, a co tylko tak wygląda. Tutaj jest świetny przykład, auto walone z przodu (po opisie sprzedającego disc mocno walone)i jakoś żaden znawca tego nie zauważył. Prawda jest taka że jak auto jest zrobione fachowo to większość i po oględzinach osobistych tego nie wylapie...

 

No ale może to tylko moje odczucia :roll:

 

:cool2: zgadzam sie .

 

Dodam ze wg niejednego lepiej jechać oglądać auto ktore nie miało przodu silnik kupiony napewno najtańszy z allegro zeby tylko chodził :cool2: niz auto ktore ma sama tylna klapę wymieniona i żęto ingerencji w nadwozie :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena sie liczy nie wazne co robione ważna tylko cena :cool2:

Sam sprzedałem auto do naprawy w którym trzeba było wstawić cwiare no poszło w 2 h bo zarobek był super .

2 tyg zezbili i poszła jako bezwypadek :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg zezbili i poszła jako bezwypadek :cool2:

 

to jest właśnie oszustwo w normalnym świecie. W Twoim umyśle ( sprzedawcy samochodów) to się nie zmieści nigdy w głowie. Wy macie inne postrzeganie świata. W świecie handlu i usług jest bardzo dużo jeleni, ale normalny sprzedawca i usługodawca woli poważnie podejść do tematu a nie tylko doić leszczy. Świat autohandli i sprzedawców aut jest inny tam jest wał za wałem. Ale co się dziwić jak nawet taki uczciwy i honorowy sprzedawca aut jak Zenek nie rozumie co to jest oszustwo to nie ma już nadziei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Spokojnie Zenek. Za chwilę wejdzie taka ćwiara, pod tytułem Randall i zepsuje nasze dobre relacje.

 

:norty: :norty: :norty: Spokojnie ADA, ja się w wasze sprawy nie "pcham" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.