Skocz do zawartości

BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
http://media.tumblr.com/8333278fbcc33951eff4458cc53231e4/tumblr_inline_n5g2xqR9Ht1s8k5o4.gif

A założyciela tematu już nie widziano...

:cool2:

a po co założyciel tematu? :)

wystraszył się tej agresywnej paplaniny i podkulił uszy zmywając się stąd :mrgreen:

ważne że dysputa się kręci o niczym :lol:

i prawie dwa tysiące osób zaglądało co tu się tak kotłuje :norty:

dobry PR a'la doda, ważne że się mówi.

swoją droga ten obrzydliwie bogaty światowy i wyemancypowany szwajcar takie bardaszane dodatki zamontował? :twisted2:

obleśne lampy i fajansiarską navi z hongkongu za 1000zł jak jakiś kebab na dorobku?

przecież mógł indywidualneg audio wrzucić do środka a z zewnątrz ori ledy i bi ksenon z czujnikami nie?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zenka wozy sa najpiękniejsze i najlepsze.Zreszta On wszystko ma naj naj.

A reszta to stuningowane padła bez znaczków na masce i z chińskimi lampami.Nieraz po wymianie klapy bo na parkingu ktoś wózkiem z zakupami wjechal.I tylko ze Szwajcarii bo tylko tam nie sypia soli w zimę,zreszta tam pewnie nie ma zimy.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to auto wygląda tak, że wstyd nim pod wiejską remizę podjechać.

 

Pochwal się Ty swoim autem "Jasiu" :nienie:

 

A czym on sie ma chwalić stara fiesta ?

 

Dodam jeszcze jedno kiedys sporwadadzalem Corrado Vr6 i kupowali to przedewszyskim ludzie z Klubo Vw i powiem jedno nie bylo tam takich ograniczonym ludzi jak niektorzy tu moze jezdzenie lub posiadanie BMW do czegos zobowiazuje??Bycia ...............?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sprzedałem bardzo duzo E65 i E38 ludziom z forum 7er i nikt złego słowa na mnie nie powie.

 

A do Swiss nie jeżdzę jak Ty kupować najpiękniejsze auta tylko odpoczywać :-)

Akurat tu jestem i odpoczywam

http://images.tinypic.pl/i/00623/u5ilptwp9h0b.jpg

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I kto to mówi ? :mrgreen:

przecież wypunktowano Cię własną taktyką, ale leżysz na deskach i jeszcze się rzucasz i pyskujesz kolego.

piszcie dalej debile posty :mrgreen:

więc wynika jakbyś do siebie to pisał i za brak kultury powinieneś bana dostać.

jak Ci wszyscy wokoło mówią że jesteś chory to idź do lekarza.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swiss maja dobra opieke lekarska musisz koniecznies sie tam udac :cool2:

 

Ciekawi mnie co Admin tego forum robi?? czy tylko umie usuwac posty z brakiem VINu ??czy sam bierze udzial w klubie wzajemnej adoracji?

 

Bo ja bym wykasowal wiekszosc wypowiedzi z tego posta i zostawil te ktore wnosza konkrety do dyskuji :!:

 

Piszac auto pod remiza strazacka ,wiesnackie lampy czy to sa wypowiedzi ludzi jezdazacych BMW czy PKSem do wioski?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźeli nie umiesz czytać to nie moja wina w ogłoszeniu piszecwyraznue ile ma auto a ile silnik co innego jakbym pisał ze na 70 tys a na miejscu okazało by sie ze ma 200 .

Zenek, to tak, jakby ktoś napisał "pierwszy właściciel", a w ogłoszeniu "pierwszy właściciel w kraju", a potem się tłumaczył " jeżeli nie umiesz czytać, to nie moja wina, w ogłoszeniu pisze wyaźnie, gdzie ten pierwszy właściciel".

Moim zdaniem uzasadnienie Marcina0602 powinno zamknąć cały temat,

Zenku, jak już wcześniej koledzy zauważyli to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Można pochwalić postawę tłumaczenia, ale takie myki jak wstawianie przebiegu silnika, a nie pojazdu jest karygodne i to źle świadczy o sprzedającym.

(...)

@Zenku, potrafię czytać i przeczytałem ogłoszenie. W informacjach ogólnych podaje się przebieg samochodu, a nie przebieg koła, uszczelki, oleju czy łożyska. Jakby te informacje, które zamieściłeś były odwrotnie nie miałbym nic do dodania. Wcześniej padły od innych użytkowników trafne stwierdzenia i mogę się również podpisać ;)

a Ty i adalbert poszliście w zaparte.

 

no ale wy fani oryginały jezdzili byście po zlomowcach zeby kupic stara klapę z 2000 roku zeby oszukać sprzedającego i wmówić ze nic nie miało miejsca bo polak musi drugiego wydymac .

No tak, oryginalne części kupuje się tylko po to, aby innych dymać :lol:

 

 

Na tym wszystkim zarobił bym grubo pytanie po co ?

:shock:

Rzeczywiście, po co zarabiać ..

 

 

Zenek, chociażby po kilku opiniach na forum wydaje się, że Twoje auta są ok, ale swoim gadaniem robisz sobie czarny PR. Powinieneś mieć zakaz wypowiedzi w mediach ;) Weź no poproś adalberta, niech Ci te ogłoszenia redaguje.

Końca tej personalnej jazdy nie widać, zobaczymy co będziesz miał jeszcze do powiedzenia. Wydaje ci się, że napisałeś coś śmiesznego? Masz z tego radość?Ja czekam na dalszą część twojej twórczości na tym forum, ale tej merytorycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie chłopaki, pocałujcie się jeszcze w pompkę. Zenek troluje połowę aut z tego działu, chyba że są jego. Jego ogłoszenia nie różnią się zbytnio od innych handlarskich bełkotów. Przebieg auta to 200tys. , silnika 70! Nie wiem czego Ty Adalbert nie rozumiesz bo ja widzę dokładnie co jest napisane.

Drugie z chińskimi lampami i jakąś navi z aliexpress.

Na proste pytania pyskuje jak typowy Mirek. Może w waszym mniemaniu to jest lalka, ale przecież można mieć inne zdanie :mrgreen:

 

 

X2

Edytowane przez majas330Ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było śmiesznie teraz robi się juz lekko żenująco, przesledziłem trochę postów Pana Zenka i rzeczywiście przy ocenie innych aut prawie zawsze złom tak więc nie ma co się dziwic ze inni uzytkownicy po nim jadą z drugiej strony nikt nie ma dowodów że z autem sprzedawanym przez Zenka jest cos nie tak dla mnie wymieniona klapa o niczym nie swiadczy moze była lekko uszkodzona lub właściciel miał taki kaprys bez sprawdzenia tego te wszystkie wywody są nie na miejscu

poza tym to jest ocena auta z ogłoszenia a nie wywody na temat Pana Zenka , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tego człowieka ktory niby jest wszwajcari i ma czas na żenujące wstawiane postów na forum bo ja w przeciwieństwie do niego będąc w alpach od godziny 8-18 jestem na stoku i nawet nie śniło mi sie żebym miał czas na jakies forum :duh:

No chyba ze ta Szwajcaria jest gdzieś blisko :mrgreen: tak jak Włochy :cool2:

 

http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,114158,8355603,Wycieczka_po_Polsce__Szwajcaria_Kaszubska.html

 

Zawsze po tygodniowym pobycie wracam i wtedy mam czas na wejście na jakies forum i przeczytanie czegoś ciekawego.

Edytowane przez Zenek pestka
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było śmiesznie teraz robi się juz lekko żenująco,

Widzisz, tak to jest z handlarzykami używanymi autami. Zawsze ich towar jest najlepszy a konkurencja sprowadza same szroty :lol:

 

Wydaje mi się , że każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski z opowieści i postawy Zenka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze handlarze z tego forum tak musza hejtowac broniąc swoich aut wstawianych tu anonimowo do oceny ,ja wcprzeciwuenstwie do wielu pisze tylko o jednym sprawdzać vin sprawdzać km w aso i pozniej jechać oglądać

A ze znam ceny bmw i realia wiem co do nas sie przywizi i co w jakiej cenie ludzie kupuja te auta ,nigdy nie pisze takich bzdur jak inny chińskie lampy nawi dotykowa za 2500 zł itp itd dla mnie podejrzanie niska cena auta wzmaga czujność a ze większość anonimowych handlarzy nie napisze tu ze to jego auto dlatego w inny sposób hejtuja moje .

 

I dla normalnych forumowiczów zawsze służę pomocą w potwierdzeniu vin waso bmw, juz nie jeden nie pojechał oglądać auta po dostarczeniu mu całej histori w aso bmw :cool2:

 

Niestety moje auta sa normalnymi używanymi samochodami ,nie musze ich reanimować cofać liczników zeby szybko sprzedac .

 

Jezeli ktos szuka dobrego e46 niech dzwoni bo odpisywać mi juz sie nie chce na pm.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles Zenek przypomina mi centralnie mirka handlarza. Taki typowy wiesniak w obrzyganej skorzanej kurtce, co nie ma pojecia o samochodach, a sytuacja w jakiej sie znalazl to jakis paskudny zbieg okoliczności. Zeby jeszcze ten gosciu nie zatruwal forum swoją dysleksja z poplataniem, to pewnie ludziom zyloby sie lepiej. Uwazam, ze taki przypadek powinno sie usunac i niech handluje gdzies na malmek z alfem. Przydupas analalbert rowniez powinien z nim tam pojechac. Porazka i zal tych dwoch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.