Skocz do zawartości

BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na poważnie teraz to ze auto ma nowsża klapę moze wynikać np

Z cofania i uderzenia w nia wtedy Szwajcar idze Do aso i dają mu nowa ,w Polsce idze na allegro kupuje w kolor z Anglika i nie do poznania poprostu na zachodzie sa normalni ludzie ktorzy nie musza nic tuszować w przeciwieństwie do nas .

 

Po drugie klapa moze byc wymieniona bo jezeli ktos wie a ktos nie wie to pod tych idiotycznym podświetleniem sa 4 śrubki ktore to powodują gnicie klapy ,niekt tego nie robił nigdy? Nie malowaliscie klapy bo rdza wam zeżarła ta cześć?

 

Mysle ze nie malowaliscie nigdy klapy bo wasze bmw stoją w garażu i patrzycie na nie :cool2:

 

Jest to najgorsze miejsce w którym pojawiacie rdza,tymbardziej ze auto nie jest z 2011 a z2001 .

 

Napewno auto jest bezwypadkowe jezeli ktos wie co to wogole oznacza ,mysle ze niektórzy nie wiedza :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenku, jak już wcześniej koledzy zauważyli to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Można pochwalić postawę tłumaczenia, ale takie myki jak wstawianie przebiegu silnika, a nie pojazdu jest karygodne i to źle świadczy o sprzedającym. Następnym razem tego nie rób :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźeli nie umiesz czytać to nie moja wina w ogłoszeniu piszecwyraznue ile ma auto a ile silnik co innego jakbym pisał ze na 70 tys a na miejscu okazało by sie ze ma 200 .

 

Widze ze jest tu klub adoracji możecie mnie hejtowac ja to akurat ma głęboko w ..... wiekszisc klientów których do mnie przyjeżdża to klienci w 90% normalni ale 10 % ludzu nawiedzonych tez sie zdarzy .

 

Auto sorzedac sie bez problemu szkoda ze to styczeń bo w maju niemielibyscue nawet o czym pisać ..

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, daj już spokój. Twoja obecność na tym forum składa się z krytyki wszystkich i wszystkiego. Powtórzę po raz trzeci, nic merytorycznego jak na razie nie wniosłeś. Natomiast bez przerwy trollujesz i też nie na temat. Myślę, że może w końcu coś mądrego w zakładanych tematach napiszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenku, potrafię czytać i przeczytałem ogłoszenie. W informacjach ogólnych podaje się przebieg samochodu, a nie przebieg koła, uszczelki, oleju czy łożyska. Jakby te informacje, które zamieściłeś były odwrotnie nie miałbym nic do dodania. Wcześniej padły od innych użytkowników trafne stwierdzenia i mogę się również podpisać ;)

 

@adalbert Oczywiście, że wniosłem. Możesz twierdzić inaczej, ale to błąd. Dałem szybkiego tipa Zenkowi, żeby nie robił takich rzeczy bo źle wypada na pierwszy rzut oka. Czy to źle, że chcę pomóc kreować dobry PR Zenkowi? :) Poza tym pochwaliłem Twojego wafla, że próbuje tłumaczyć i oczyścić się z zarzutów. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz obiektywny. Trollowanie polega na czymś innym i trollem nie jestem, wbrew Twojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie masz nic innego do roboty ? Jestessamotny ? Jest piątek nie poszedłeś na imprezę ? Nie masz dziewczyny? :mrgreen:

 

Tak jak pisałem mam gdzieś czy komuś sie podoba moge auto czy nie ale najlepsze jest to ze niepodoba sie firimowucza ktorzy nie chcą kupic auta tylko naoglądali sie zdjec w necie i jedno co umieją rozróżnić to poliftowe klapę od orzedliftowej a jezeli była by wstawiona cała [BAD] od orzedliftowej to goo..... Zobaczycie ot taka prawda.

 

Cały czas sprzedaje e46 i wiem za ile mozna sorzedac dobre auto ,tak jak napisałem mógłbym mieć cały płac takich e46 z taka klapa i byłbym bardzo szczęśliwy :cool2: bo jezeli ktos uważa ze to auto nie jest dobre ze ma klapę z polifta to musi sie leczyć niesorawdzajac dlaczego Szwajcar ja założył ,niestety to społeczeństwo chce byc oszukiwane i woli kupic nieświadomie auto składane z trzech ale zamaskowane aniżeli wymieniona klapę w aso bmw .

 

Proponuje zadzwonić do Macieja on zna odpowiedz napewno :cool2:

 

Na koniec dodam jeszcze ze jakby ktos nie wiedzial a miał chęć poszukać 330ci w M pakiecie to ceny zaczynaja sie od 7000-12000 CHF x 4,3zl plus 18,6 % plus 23vat plus cło jezeli firma nie wypisze regułki a mało kto wypisuje wiec kosztvplus 46% do ceny i wtedy możecie sobie szukać idealnej starej klapy z 2000 roku :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenku, potrafię czytać i przeczytałem ogłoszenie. W informacjach ogólnych podaje się przebieg samochodu, a nie przebieg koła, uszczelki, oleju czy łożyska. Jakby te informacje, które zamieściłeś były odwrotnie nie miałbym nic do dodania. Wcześniej padły od innych użytkowników trafne stwierdzenia i mogę się również podpisać ;)

 

@adalbert Oczywiście, że wniosłem. Możesz twierdzić inaczej, ale to błąd. Dałem szybkiego tipa Zenkowi, żeby nie robił takich rzeczy bo źle wypada na pierwszy rzut oka. Czy to źle, że chcę pomóc kreować dobry PR Zenkowi? :) Poza tym pochwaliłem Twojego wafla, że próbuje tłumaczyć i oczyścić się z zarzutów. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz obiektywny. Trollowanie polega na czymś innym i trollem nie jestem, wbrew Twojej opinii.

Trochę nagnę regulamin, żeby móc ci czytelnie i przejrzyście wytłumaczyć. Powtórzę po raz piąty, chcesz zabłysnąć, ale robisz to żenująco, nadal wychodzi twoja niewiedza w tematach których się wypowiadasz. Zenek wymieniał silnik więc napisał z którego rocznika jest samochód, a z którego i z jakim przebiegiem silnik, ale to dla ciebie nie jest zrozumiałe. Gdyby napisał że auto z 2001r miało przelatane 70tyś to byłby po prostu oszustem. Uważasz że z;e zrobił?

Zrobił wszystko tak, jak powinno to wyglądać. Twój cynizm zamienia się już w głupotę. Co ma znaczyć słowo " twój wafel"? Taki sam kolega jak inni na forum, a to że zgadzam się z nim w wielu kwestiach, wynika z 26 lat babrania sie w ty błocie. O jakim czyszceniu i tłumaczeniu się z zarzutów piszesz? Sądzisz i karzesz? Pokaz mi chociaż jeden z twoich postów, który cokolwiek wniósł do poruszanych tematów. Nie ma takich, wszystkie przeczytałem. Są natomiast tylko takie, które "prostują" twoje ego. Zacznij się wreszcie odnosić merytorycznie a nie robisz sobie prywatne wycieczki. Na razie to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie chłopaki, pocałujcie się jeszcze w pompkę. Zenek troluje połowę aut z tego działu, chyba że są jego. Jego ogłoszenia nie różnią się zbytnio od innych handlarskich bełkotów. Przebieg auta to 200tys. , silnika 70! Nie wiem czego Ty Adalbert nie rozumiesz bo ja widzę dokładnie co jest napisane.

Drugie z chińskimi lampami i jakąś navi z aliexpress.

Na proste pytania pyskuje jak typowy Mirek. Może w waszym mniemaniu to jest lalka, ale przecież można mieć inne zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja troleje wy sami pojecia nie macie o autach tak to odbieracie ja pisze co sprawdzić i gdzie i na co zwrócić uwagę a wy piszecie brednie w stylu chińskie lampy chińska nawi a sami chodzicie i do chińskich restauracji i ,wole takie lampy niz te zwykle rzecz gustu ,wole taka chińska nawi dotykowa nowoczesna niz ten chłam z 2000 roku ktory nic nie daje w dzisiejszych czasach ale najlepiej hejtowac bo to tylko umiecie ,a skąd wiecie ze te lampy nie sa niemieckie czy włoskie widzieliście nalepki na nich?

 

Tak jak pisałem większość z was jezdzi szrotami i z zazdrości nie rzeczy następnemu dobrego auta .

 

Większość nic tu nie wniosła do tematu pisząc same bzdury ciekawe kto z was sprowadził auto z faktura na wymiane silnika na 53000 zł w e46 .

 

Lepiej mieć oryginalne lampy i wstawiona cwiare niz nowy silnik :cool2:

 

Dla mnie temat jest zakończony piszcie sobie co chcecie . :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO46 jesli koniecznie chcesz zaznajomic się z meska pompka to napisz-podam kilka adresów.To pierwsze,drugie to specyfika auta.O e91 pogadamy za kilka lat,obecnie nie ma o czym.Zreszta nie ten dział.Najważniejsze-jesli były by zastrzezenia co do sprzedawanych przez Zenka aut-było by tu multum tematów.Nie ma ich.A sposób pisania i wyrazania mysli-jest jaki jest.Ja rozumiem.Jesli nie rozumiesz to może nie powinienes mieć nawet e91.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie chłopaki, pocałujcie się jeszcze w pompkę. Zenek troluje połowę aut z tego działu, chyba że są jego. Jego ogłoszenia nie różnią się zbytnio od innych handlarskich bełkotów. Przebieg auta to 200tys. , silnika 70! Nie wiem czego Ty Adalbert nie rozumiesz bo ja widzę dokładnie co jest napisane.

Drugie z chińskimi lampami i jakąś navi z aliexpress.

Na proste pytania pyskuje jak typowy Mirek. Może w waszym mniemaniu to jest lalka, ale przecież można mieć inne zdanie :mrgreen:

Zgadza sie auto ma przelatane 200 a silnik 70tyś a co miał napisać? Jak ja miałem podobny przypadek też tak robiłem, żeby nie było nieporozumień. Auto było 12letnie z i 440tyś przebiegu i w sposób naturalny zdechł. Blacha była jeszcze w niezłej kondycji, a pozostałe elementy wymieniane z biegiem zużycia. Kupiłem silnik który miał nalatane 280tyś i wszystko ująłem w opisie i nowy nabywca posprawdzał tylko co chciał sprawdzić i auto kupił. Odwiecznym już problemem tego forum jest to, że większość wypowiedzi odbywa się przed obejrzeniem auta, a inkwizytorzy już wydają wyroki. I rzecz najgorsza, niektórzy uzależniają swoje opinie, tylko na podstawie tego, kto auto wystawia, albo jak się wypowiada. Absolutnie takie zachowanie nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbert to napisz i przyznaj iz zbyt czesto piszemy cos w rodzaju-'rocznik 2001 musi mieć przejechane 300tys.' bo Niemiec duzo jezdzi.Dokładnie wiemy iż nie zawsze-choc w wiekszości- jest to bzdura.Ile? pewnie z 15 procent aut ma mniej,ale nadal mozliwe.Bądzmy profesjonalnie obiektywni.Podawajmy opinie na podstawie tego co widzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adalbert przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy post dotyczący przebiegu. Więcej nie będę pisać, bo ciężko rozmawiać z człowiekiem który ma głowę twardszą niż stal w swoich komisowych furach.

 

@Zenku, nie obrażaj się, bo auto jest oceniane jak wszystkie inne. To, że Ty jesteś jego tymczasowym posiadaczem nie zmienia faktów, które chłopaki napisali. Ot rzeczywistość i nic więcej.

 

Nowy silnik jest wielkim atutem tego samochodu, lecz pozostaje pytanie. Dlaczego przy tak względnie małym przebiegu został wymieniony silnik? Możemy gdybać, ale patrząc przez pryzmat modów nie jest to aż tak pozytywna naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie brednie w stylu chińskie lampy chińska nawi a sami chodzicie i do chińskich restauracji i

Widać do jakich restauracji chodzisz :8)

 

Większość nic tu nie wniosła do tematu pisząc same bzdury ciekawe kto z was sprowadził auto z faktura na wymiane silnika na 53000 zł w e46 .

 

Chcesz mi powiedzieć że miał na silnik a na właściwą klapę już nie starczyło???

Nie rozbrajaj mnie. Wpisz na tej fakturze że całe auto wymienili za tyle i tak jakiś jeleń uwierzy. Papier wszystko przyjmie.

OLO46 jesli koniecznie chcesz zaznajomic się z meska pompka to napisz-podam kilka adresów.To pierwsze,drugie to specyfika auta.O e91 pogadamy za kilka lat,obecnie nie ma o czym.Zreszta nie ten dział.Najważniejsze-jesli były by zastrzezenia co do sprzedawanych przez Zenka aut-było by tu multum tematów.Nie ma ich.A sposób pisania i wyrazania mysli-jest jaki jest.Ja rozumiem.Jesli nie rozumiesz to może nie powinienes mieć nawet e91.

 

Zostaw adresy dla siebie, widzę że znawca tematu :wink:

Nie bardzo rozumiem co ma mieszanie do tematu e91 geniuszu???? Nikt słowem nie wspomniał :shock:

 

Adalbert, powiedz ile aut posłałeś "do piachu" bo Ci coś nie pasowało ze zdjęć nawet nie oglądając auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adalbert przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy post dotyczący przebiegu. Więcej nie będę pisać, bo ciężko rozmawiać z człowiekiem który ma głowę twardszą niż stal w swoich komisowych furach.

 

@Zenku, nie obrażaj się, bo auto jest oceniane jak wszystkie inne. To, że Ty jesteś jego tymczasowym posiadaczem nie zmienia faktów, które chłopaki napisali. Ot rzeczywistość i nic więcej.

 

Nowy silnik jest wielkim atutem tego samochodu, lecz pozostaje pytanie. Dlaczego przy tak względnie małym przebiegu został wymieniony silnik? Możemy gdybać, ale patrząc przez pryzmat modów nie jest to aż tak pozytywna naprawa.

Marcin, ja również uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Z niecierpliwoscią czekam natomiast aż napiszesz "coś mądrego" na temat prezentowanych samochodów. Nie o forumowiczach, tylko o autach, żeby było wszystko jasne.Nawet w swoim ostatnim poście, skierowanym m. in do mnie nie potrafisz trzymać ciśnienia i odnosić się z szacunkiem do drugiego człowieka. Cóż, taka karma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo nie czytasz co i o czym piszę w swoich postach. Owszem o prezentowanym w danej chwili aucie. Pytasz co robię? Między innymi to samo co ty. Odsyłam do lektury moich postów, przynajmniej części. Staram się pomóc w rozpoznaniu mechanizmów tego "biznesu" i służyć wiedza w kierunku oszustw, matactw i innych negatywnych sygnałów co w dzisiejszych czasach jest też chyba cenne. Sam już się tym nie zajmuję, ale posiadam szeroka wiedzę w tym temacie, którą z różnym skutkiem staram się "sprzedać" To własnie robię, to co potrafię najlepiej. Amen. Edytowane przez adalbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Twoich postów jest z tego działu, czyli co właściwie robisz??
Z ciekawosci-co to Ciebie obchodzi ?.Społeczność Forum pewnych ludzi i ich zdanie akceptuje lub nie.W tym przypadku akceptuje.

Jaką wiedzę reprezentujesz by kontynuować dyskusję?.Czytając-brak takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na razie pokazałeś że znasz co najwyżej adresy paru waginosceptyków.

Obchodzi mnie to tyle że wyraża swoje zdanie publicznie i ja mogę się z nim zgodzić lub nie, co powyższym czynię. Bez włażenia w d...ę, co rozumiem jest Ci obce.

EOT z mojej strony. O obu autach było powiedziane już wystarczająco.

Dobranoc :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

6700 postów z czego 99.9% w tym dziale i koega twierdzi że nie ocenia aut, buhahaha, dobre dobre :lol:

 

Metoda zenka i ada przypomina mi trochę dobrego i złego policjanta :lol: :lol: :lol: Zenek troszkę nie opanowany szybko się denerwuje i jedzie po każdym a drugi koleżka po wszystkim tłumaczy to samo ale na spokojnie.

 

Ja tylko nie rozumiem jednego, twierdzicie razem że szwajcarzy to taki bogaty kraj (oczywiście gdy sami macie stamtąd auto, bo jak wrzuca ktoś inny to opinia jest "ALBO MA BAŃKE NAJECHANE ALBO SPOTKANIE Z TIREM, INNYCH ZE SZWAJCARII SIĘ NIE WOZI) a nie mają tam w tej świątyni zwanej ASO katalogu żeby dobrać tylną klapę z dobrego rocznika ? Bełkoczesz coś jeden z drugim że WY (tzn kupujący CCC) BYŚCIE WSTAWILI Z ANGLIKA POD KOLOR a założe się że klapy po lifcie tak samo nikt nie kupował w żadnym ASO.

 

I WCALĘ NIE TWIERDZE ŻE TO AUTO JEST ZŁE TYLKO DLACZEGO I JAKIM PRAWEM TAKIE RZECZY W TYM AUCIE SĄ OK, A W KAŻDYM INNYM BYŁY BY WYZNACZNIKIEM ŻE TO ZŁOM I ULEP ?? Już widzę ten wpis jeśli auto byłoby kogoś obcego, było by tak:

 

Zenek:

 

"tak tak dalej kupujcie ulepy zgnojone, klapa z innej parafii na masce tona kitu, ale wiadomo CCC"

 

Ada:

 

"kolego musisz zauważyć że tutaj jest wymieniona klapa, na pewno jest jakiś powód, poza tym usuwanie znaczka też wymagało interwencji blacharza, jesteś dalej pewny że chcesz to auto ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zenek gdzie tu sens gdzie logika.

Ktoś wymienił silnik za 30 tys i gdzie sam samochód jest tyle wart?A gdzie twój zarobek,akcyza i transport?

Przecież to sie nie opłaca i to musiał byc jakis Zlom?

Przytaczam Twoje słowa jak to Ty sie zawsze wypowiadasz o innych autach

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso zamawia sie klapę jaka sie chce ,ale wy tego nie wiecie bo przeciez skąd to właściciel decyduje co ma założyć aso czy nowy model czy stary klapa z polifta i to w niczym nie przeszkadza to ta sama klapa tylko jedna ma ładniejsza szersza listwę no ale wy fani oryginały jezdzili byście po zlomowcach zeby kupic stara klapę z 2000 roku zeby oszukać sprzedającego i wmówić ze nic nie miało miejsca bo polak musi drugiego wydymac .

 

Niestety żaden Blacharz nic tam nievmusimy robić no ale znowu nie masz o tym pojecia bo dziura po deklubz bmw wystarczy zalepić masa ktora wiecej wytrzyma niz twoje auto .

 

Nie macie pojecia o naprawach :mrgreen: żal wam dupppe ściska złe ktos umie takie auta przywieźć .

 

Adaalbert wie wiecej niz wy razem tu wzięci bo on to zna z zycia a wy z internetu .

Na szczęście sa jeszcze normalni kupujący ktorzy wiedza jak sprawdzić auto bez opini ludzi ktorzy hejtuja i maja tutaj klub wzajemnej adoracji :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.