Skocz do zawartości

E36 coupe 2.0i poznań WBABF51010EP13668


Rekomendowane odpowiedzi

Francuz. Szału nie ma jak chcesz to jedź zobacz, czy gdzieś nie ma szpachli na milimetr i jak silnik pracuje. Jak jakoś zadbany to pojeździ, a jak nie to będzie ładna skarbonka. Zabierz kompa z inpą lub disem to od razu zobaczysz co jest w środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia kup od niego http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=16&t=142872 kabel z oprogramowanie, poczytaj trochę i jedź obejrzeć samochód disa sama Ci powie jak przejedziesz się kilka km z podpiętym kompem co jest nie tak :)

Tak czy siak masz blisko to możesz pojechać i obejrzeć go wstępnie czy jest coś wart ale nie licz na cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że będzie co w nim podłubać tym bardziej, że budżet jakiś tam jest :). Wydaje się być nietknięty przez polskich młodocianych kierowców i zachowany w serii. Czego się przede wszystkim obawiacie, motor? czy raczej blachara, bo widać jakiegoś gościa na prawym rogu, ale raczej jest to do wyleczenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi to sprawa najważniejsza w e36, potem nadkola i pas pod klapą. Resztę można wymienić i pomalować. Zbadaj przód bo widać, że coś się działo. Moim zdaniem to nie jest dobry czas na zakup auta, bo jest zimno, mokro i brudno. Ciężko się schylić, często podwozie jest ubłocone i nic nie widać. Czekałbym do wiosny, może się coś pojawi ciekawego, sprawdzisz klimatyzację w wyższych temperaturach. Warto sprawdzić listwę kierowniczą, bo lubi sobie stukać po kilkuletnim spotkaniu z naszymi drogami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stówke, ale dzięki za pomoc. Koleś nie wysłał zdjęć rdzy która jest na aucie, tak samo bezwypadkowy samochód jednak miał jakiś incydent i był bity. Zostałem zignorowany przez sprzedającego także to samo wychodzi z mojej strony, olać :). Jeszcze raz dzięki za zainteresowanko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.