Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy.


ikonoklasta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem piękne czarne X6 bez relingow. Czy ktoś z was używa na swoim czarnym rumianku jakiegoś systemu mocowań do trumny nieorginalnego i ma może zdjęcia jak to wygląda? Bo nie wiem czy na jeden wyjazd w roku mam ochotę montować relingii na stałe i jeszcze za 2800. :-) Może ktoś ma sprawdzone rozwiązanie akceptowalne estetycznie? Zależy mi na konkretnych przykładach z podaniem modeli, bo panowie od bagaznikow nie są mi w stanie nawet przybliżyć, jak to się montuje przed zamówieniem. Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty i belki dachowe sa dostepne z Thule , wlasnie wczoraj zakladalem u siebie , sa takie lapy ktore zaklada sie do rantu dachu na otwartch drzwiach , wyglada ok. jak ori ( tez Thule tylko ze znaczkiem BMW ) Wygoglooj jakas firme od bagaznikow i wszystko sie dowiesz.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bagaznik i belki juz zdemontowane , zadnych sladow na dachu nie widac , trasa do Wloch na narty i z powrotem zrobiona i ogolnie ok. - bez trumny zero szans na zapakowanie ... :D

Ogolnie jest sporo glosniej tak od 130 - 140 km/h , predkosci autostradowe prawie caly czas ok. 180 km/h bez problemu , chwilowo pod 2 paki tez dalo rade ale box z wyzszej polki Thule excellence i belki top model.

Oprocz efektow dzwiekowych zadnych minusow , nie liczac nie wygodnego pakowania i rozpakowania ( wysokie auto )

Bagaznik w X6 to niestety porazka ... tylna kanapa tez - nawet dziecku bylo nie wygodnie - w X5 nigdy nie marudzilo , dorosly na dluzsza trase to juz wogole nie bardzo ...

no chyba ze jakis kurdupel

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No widzę jak wygląda. ;-) Jak poużywasz to napisz czy to jednak jakoś nie rysuje dachu i jakie prędkości z trumną rozwijasz przy takim rozwiązaniu... ;-)

 

Dzięki i pozdrawiam

Ja od 2011 roku użytkuję takie właśnie zestaw: łapy mocowane do dachu a nie do relingów (nie chciałem relingów bo szpecą auto) i trumna na dach.

Prędkość do 150km/h - w miarę przyjemnie, powyżej hałas.

Żadnych skutków ubocznych, typu rysy czy zadrapania.

Każde wakacje i w każdą zimę to jeździ na dachu i .... polecam.

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Do czego ma służyć BOX??? Jeśli tylko narty czy deska to raczej coś na dach skoro w rękaw Ci sie nie mieści. Do wyjazdów wakacyjnych mam inne rozwiązanie, BOX na hak Thule. Jeśli jesteś zainteresowany to poszukaj na stronie Thule. Ja powinienem miec gdzieś fotki jak wyglada to na Xksie, jesli będziesz zainteresowany mogę podesłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.