Skocz do zawartości

Drobiazgi do e90


Thoms3101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udało mi się odłożyć trochę kasy i chciałbym w mojej e90 powymieniać kilka drobiazgów.

Na początek idę przyciemnić szyby i tutaj pierwsze pytanie. Moja e90 jest w kolorze spacegrau i myślałem żeby zrobić wszystkie szyby oprócz czołowej folią 20%, i myślę że będzie najlepszy efekt, co o tym myślicie?

Drugą inwestycją będą listwy ozdobne deski i drzwi, tutaj wszystko w czarnym macie chyba zrobię, kolejne będą nerki i tez myślałem o czarnym macie. Okleją mi te nerki czy trzeba kupować?

I po drodze jeszcze wymiana znaczków na czarne karbonowe.

A jeszcze pytanie, gdzie można kupić oświetlenie led kompletne do wnętrza? I jak jest z ringami lamp przednich? Mam zwykłe reflektory nie ksenon.

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało mi się odłożyć trochę kasy i chciałbym w mojej e90 powymieniać kilka drobiazgów.

Na początek idę przyciemnić szyby i tutaj pierwsze pytanie. Moja e90 jest w kolorze spacegrau i myślałem żeby zrobić wszystkie szyby oprócz czołowej folią 20%, i myślę że będzie najlepszy efekt, co o tym myślicie?

Drugą inwestycją będą listwy ozdobne deski i drzwi, tutaj wszystko w czarnym macie chyba zrobię, kolejne będą nerki i tez myślałem o czarnym macie. Okleją mi te nerki czy trzeba kupować?

I po drodze jeszcze wymiana znaczków na czarne karbonowe.

A jeszcze pytanie, gdzie można kupić oświetlenie led kompletne do wnętrza? I jak jest z ringami lamp przednich? Mam zwykłe reflektory nie ksenon.

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

 

Co do przyciemnienia szyb, to też ważną kwestią jest kolor wnętrza :) Ja mam u siebie jasne wnętrze, więc przyciemniłem szybki trochę mocniej. Nerki polecam Ci zrobić w hydrografice której średni koszt to 50-60zł za nerkę, efekt będzie na pewno trwalszy niż oklejenie, a listwy ozdobne spokojnie są do oklejenia folią np. 3M, Oracal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrografika spoko ale nie robią tego nigdzie u mnie. Mieszkam na samym południu Nowy Targ i chyba zostanie mi tylko kupienie nerek?

A wnętrze mam ciemne, w przyszłości planuje wymianę podsufitki na czarną z m-ki i wymianę foteli i boczków na skórzane m. Jak ktoś ma do sprzedania wnętrze m to chętnie kupie w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio przyciemniłem szyby (ale tylko tył), za dużo kręci się "sierżantów" więc nie chciałem za jakiś czas ich zrywać. Nie wiem dokładnie na ile % (podobno trochę ciemniejsze od ORI BMW - poniżej zdjęcie, które było robione w celu zdjęcia lampy, więc szyby słabo widać). Podczas oklejania właśnie rozmawiałem z chłopakami czy robią także listwy i zastanawiam się nad carbonem lub szczotkowanym aluminium (z przewagą na ten drugi), gdyż "carbonowych" jest bardzo dużo :) Tak jak u kolegi ra1406 (lub trochę ciemniejsze).

 

viewtopic.php?f=70&t=179357&start=45#p1475322

 

http://i.imgur.com/fUkf2nY.jpg

 

Jeżeli natomiast chodzi o oświetlenie LED do wnętrza, to sam się zastanawiam nad takim zestawem:

 

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/BMW-E90-Sedan-Zestaw-MAX-Oswietlenie-wnetrza-LED/341

lub

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/BMW-E90-Sedan-Zestaw-Premium-Oswietlenie-wnetrza-LED/991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Sam ostatnio przyciemniłem szyby (ale tylko tył), za dużo kręci się "sierżantów" więc nie chciałem za jakiś czas ich zrywać. Nie wiem dokładnie na ile % (podobno trochę ciemniejsze od ORI BMW - poniżej zdjęcie, które było robione w celu zdjęcia lampy, więc szyby słabo widać). Podczas oklejania właśnie rozmawiałem z chłopakami czy robią także listwy i zastanawiam się nad carbonem lub szczotkowanym aluminium (z przewagą na ten drugi), gdyż "carbonowych" jest bardzo dużo :) Tak jak u kolegi ra1406 (lub trochę ciemniejsze).

 

viewtopic.php?f=70&t=179357&start=45#p1475322

 

http://i.imgur.com/fUkf2nY.jpg

 

Jeżeli natomiast chodzi o oświetlenie LED do wnętrza, to sam się zastanawiam nad takim zestawem:

 

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/BMW-E90-Sedan-Zestaw-MAX-Oswietlenie-wnetrza-LED/341

lub

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/BMW-E90-Sedan-Zestaw-Premium-Oswietlenie-wnetrza-LED/991

 

ale fajnie te lampy wyglądaja :D , no i lakier też bardzo ładnie wygląda załóż w końcu galerię :mrgreen:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam, udało mi się odłożyć trochę kasy i chciałbym w mojej e90 powymieniać kilka drobiazgów.

Na początek idę przyciemnić szyby i tutaj pierwsze pytanie. Moja e90 jest w kolorze spacegrau i myślałem żeby zrobić wszystkie szyby oprócz czołowej folią 20%, i myślę że będzie najlepszy efekt, co o tym myślicie?

Drugą inwestycją będą listwy ozdobne deski i drzwi, tutaj wszystko w czarnym macie chyba zrobię, kolejne będą nerki i tez myślałem o czarnym macie. Okleją mi te nerki czy trzeba kupować?

I po drodze jeszcze wymiana znaczków na czarne karbonowe.

A jeszcze pytanie, gdzie można kupić oświetlenie led kompletne do wnętrza? I jak jest z ringami lamp przednich? Mam zwykłe reflektory nie ksenon.

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

 

znaczki carbon szybko żółkną(maska), a te na felgach po 1/2 sezonu wyglądają jak ori po 10 latach :duh:

oswietlenie wew. mozna w aso , albo na alledrogo, i ktos na forum też cos sprzedawał :search:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrografika spoko ale nie robią tego nigdzie u mnie. Mieszkam na samym południu Nowy Targ i chyba zostanie mi tylko kupienie nerek?

A wnętrze mam ciemne, w przyszłości planuje wymianę podsufitki na czarną z m-ki i wymianę foteli i boczków na skórzane m. Jak ktoś ma do sprzedania wnętrze m to chętnie kupie w dobrych pieniądzach.

 

 

 

Co do hydrografiki napisz do kolegi Next-Generation zajmuję sie tym zawodowo ja miałem robione wszystkie listwy w piano-black efekt bardzo dobry

 

 

PS: do ledów też bym sie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po chwili przerwy.

Moje e90 na razie nie przeszło żadnych modyfikacji wizualnych ponieważ na razie wyskoczyły mi inne wydatki, klocki komplet i zawieszenie coś stuka i to jeszcze dopiero będę robił. I dopiero w przyszłym tygodniu oddaje moje e90 do przyciemniania szyb i oklejania tych listw. Teraz jeszcze chce wymienić żarówki w lampach z przodu. I mam kilka pytań odnośnie tego. Żeby wymienić komplet z przodu potrzebuje 4 żarówek H7, dwóch w6w i jeszcze jakichś dwóch do przeciwmgłowych? I jakie żarówki polecacie które będą dawać jak najbardziej białe światło? Zastanawiam się nad GP Thunder 55W 7500k, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy polecam pokryć folią 3m najlepsza, albo carbon albo szczkotkowate aluminium, albo tu jest kolega z forum co carbonem pokrywa oczewiście listwy trzeba wysłać a te kosztuja troche wiecej niz pokrycie folią http://www.lcp.com.pl/ . szyby z przodu nie mga być przyciemnione nawet o 10% bo jak poliśja sie połapie to dostaniesz mandat, przepisy pozwalają przyciemnić te szyby co znajduja sie za słupikem drzwi :D do grafitu moze bardziej pasowało by lustro weneckie a nie zwykłe przyciemnienie :8) Możesz kupić sobie gałke zmiany biegów z m pakietu jest wy

odniejsza jezeli masz manual

 

Ringi kupisz na allegro, jak nie masz xenona to kup sobie żołte bo bedą lepiej pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zrobię normalnie w czarnym macie folią, nie chce carbonu. A szyby zrobię po całości 20 bo to wygląda przynajmniej jakoś nie chce robić takiego czegoś że przód odcięty od tyłu. A jak panowie policjanci się będą czepiać to będę stał na poboczu cały dzień i zrywał :-D

Nad gałką myślałem ale to może latem bo teraz jeszcze pasuje koło jakieś kupić, zrobić te szyby, listwy i może jeszcze tą podsufitkę czarną z m-pakietu

Ringi to zrobię na normalnych żarówkach o jakimś bielszym odcieniu. Myślałem o jakichś philipsach czy osramach białych.

Cały przód chce teraz wymienić na jakieś białe żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.