Skocz do zawartości

E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910


Rekomendowane odpowiedzi

wałkowałem kiedyś temat, 2k pln i masz nowa historie serwisowa w BMW, książkę i zakodowane wszędzie przebiegi...

.

 

 

Większych bzdur nigdy nie czytałem :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wujek to co napisałeś to esencja mojego podejścia do sprawy... Ps na majówkę rx'em jadę na nurburgring. Nie mogę się doczekać :-D . A Ty Zenek nie wiem na jakim świecie życie ... W każdy bądź razie w moim temacie twoje posty dla mnie są mało wartościowe... Sorry za szczerość. Co do proponowanej 335 to niestety nie moja konfiguracja. zawsze szukałem konfiguracji która mnie zadowala bo kupić na siłę nie muszę. Wujek a weź mi powiedz czy może jednak warto Dołożyć i kupić m3... Tylko czy da się kupić sensowne m3 za 100 - 120 tys? Wtedy spelnilbym swoje marzenie... Na jakieś 3lata ;-) 335 miało być substytutem m3, na dodatek zarażony ideą chipa = udawanie m3... Wydawało mi się ze to najlepsza i najrozsadniejsza opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak za 2 tys zł zmienisz dane w bazie aso wxniemczech takie bzdury minz opowiadać niekumaty,nkupujacym chcąc im wcisnąć złom z przestawionym licznikiem i wmawiać ze wszystko mozna cofnąć :mad2:

 

Za100 tys kup następna okazje m3 z przebiegiem 350 tys :cool2:

 

Wystarczy wejść na Mobile i zobaczyć po ile sa m3 .e92 .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno 335i +chip da ci porównywalne osiągi do m3 tym bardziej że niewiele m3 trzyma seryjną moc, rzadko która osiąga 400KM. A koszty eksploatacji 335i będą sporo mniejsze niz w m3. Kup zadbane 335i za 70-80tys+chip a bedziesz mial podobne osiągi do seryjnej m3 i zaoszczędzisz przy tym sporo kasy, takie moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobra kolego to mam pytanie... Bo widzę ze ściągasz z de 16 - 10 letnie bmw... Jakie mają przebiegi? Znam twoje opinie na temat mojej sprawy i dziękuję ale nie są mi przydatne. Vapor... Tak właśnie wiem to ale wiesz m3 to m3 dla mnie to coś więcej niż po prostu samochód. Zawieszenie, sztywność, szpera, te wszystkie jego właściwości i styl to dla mnie religia. Tym bardziej chce wiecej jeżdzic do Poznania na track days , no i zielone piekło... Motoryzacja to moja pasja. M3 to idealne auto ale bmw zrobiło 335... Tańszy substytut. 335 miałem okazję pojeździć... M3 właśnie nie, raz jako pasażer z kierowcą który nie wiadomo po co to kupił. Muszę dorwać kogoś z m3, i spróbować. Myślę że wtedy decyzja była by łatwiejsza. Dlatego tez ciekawi mnie bardzo opinia Wujka, widze po opisie ze miałeś to i to :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz dolozyc 40-50 tys i miec ten sam rocznik i osiągi co 335i po chipie + styl/religia czy jak to tam określiłeś i nie straszne Ci spalanie 15-20l + części/serwis o wiele droższe to kupuj m3 :)

ja te 50tys wolałbym wydać np na jacht na mazurach jak ma moj kolega, działke budowlaną albo inny cel ale jak ktoś ma kasy jak lodu i ma gdzieś koszty to pewnie że m3 lepsze, dla kogoś je inzynierowie Bmw skonsturowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena w ogłoszeniu już poszla w gore. Teraz to auto na bank powisi długo a potem cena poleci w dol.

 

Pzebieg udokumentowany, ale wysoki i niełatwy do sprzedaży.

Jak jest konkretny kupiec to się sprzedaje >teraz sprzedający pozaluje swojej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałkowałem kiedyś temat, 2k pln i masz nowa historie serwisowa w BMW, książkę i zakodowane wszędzie przebiegi...

.

Większych bzdur nigdy nie czytałem :duh:

 

to jak w końcu, bzdury czy nie? :D

 

Ktoś wspomniał o 70-80k pln jako o normalnej cenie dla zadbanego e92 335i. To normalna cena dla golasa, czy dla "aso, mpak, sportowe podgrzewane fotele, dobre nagłośnienie, navi, bezwypadkowy, no i przebieg poniżej 150k km" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

masz na myśli dostawcę internetu or what? wg. Ciebie mam przekłamania na łączach, tak mam to rozumieć? :) Bo odpisałeś trochę lakonicznie i muszę się teraz domyślać, co poeta miał na myśli ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek to co napisałeś to esencja mojego podejścia do sprawy... Ps na majówkę rx'em jadę na nurburgring. Nie mogę się doczekać :-D . A Ty Zenek nie wiem na jakim świecie życie ... W każdy bądź razie w moim temacie twoje posty dla mnie są mało wartościowe... Sorry za szczerość. Co do proponowanej 335 to niestety nie moja konfiguracja. zawsze szukałem konfiguracji która mnie zadowala bo kupić na siłę nie muszę. Wujek a weź mi powiedz czy może jednak warto Dołożyć i kupić m3... Tylko czy da się kupić sensowne m3 za 100 - 120 tys? Wtedy spelnilbym swoje marzenie... Na jakieś 3lata ;-) 335 miało być substytutem m3, na dodatek zarażony ideą chipa = udawanie m3... Wydawało mi się ze to najlepsza i najrozsadniejsza opcja.

 

 

Ja na majowke raczej wybiore sie na poznan ;) - Kupilem tacie na gwiazdke jazde lambo i pewnie bede musial ten tor odwiedzic, nurburgring moze w czerwcu, moze w sierpniu... sam nie wiem ;)

Jesli chodzi o 335i vs M3 to jednak na poczatku polecam 335i, warto bo to wspaniale auto, a po dobrym programie osiagami na prostej nie bedziesz odstawal od M3. Jesli chodzi o zakrety i zawieszenie to jesli odrazu usiadziesz w M3 do kompletnie nie docenisz tego samochodu wzgldem "zwyklej" E92... Ja mysle ze posiadanie 335i -> M3 to super przeskok.

M3 W manualu kupisz za 100-120k, blizej jednak 120k i niekoniecznie FV bo wtedy okolice 140-150k.

 

Zenka ignoruj, to polski Janusz... wie wszystko o wszystkim;) - wystarczy wejsc w historie jego postow i poczytac, ze zdjecia i ogloszenia bedzie znal stan i historie auta, wystarczy ze jest slaby aparat albo swiatlo sloneczne inaczej pada i juz cos bylo lakierowane, a jak lakierowane to na pewno zawinal sie na drzewie bo przeciez nikt nie lakieruje samochodow... ;) - Jak masz wolny wieczor to poczytaj, smiechu co nie miara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek to co napisałeś to esencja mojego podejścia do sprawy... Ps na majówkę rx'em jadę na nurburgring. Nie mogę się doczekać :-D . A Ty Zenek nie wiem na jakim świecie życie ... W każdy bądź razie w moim temacie twoje posty dla mnie są mało wartościowe... Sorry za szczerość. Co do proponowanej 335 to niestety nie moja konfiguracja. zawsze szukałem konfiguracji która mnie zadowala bo kupić na siłę nie muszę. Wujek a weź mi powiedz czy może jednak warto Dołożyć i kupić m3... Tylko czy da się kupić sensowne m3 za 100 - 120 tys? Wtedy spelnilbym swoje marzenie... Na jakieś 3lata ;-) 335 miało być substytutem m3, na dodatek zarażony ideą chipa = udawanie m3... Wydawało mi się ze to najlepsza i najrozsadniejsza opcja.

 

 

Ja na majowke raczej wybiore sie na poznan ;) - Kupilem tacie na gwiazdke jazde lambo i pewnie bede musial ten tor odwiedzic, nurburgring moze w czerwcu, moze w sierpniu... sam nie wiem ;)

Jesli chodzi o 335i vs M3 to jednak na poczatku polecam 335i, warto bo to wspaniale auto, a po dobrym programie osiagami na prostej nie bedziesz odstawal od M3. Jesli chodzi o zakrety i zawieszenie to jesli odrazu usiadziesz w M3 do kompletnie nie docenisz tego samochodu wzgldem "zwyklej" E92... Ja mysle ze posiadanie 335i -> M3 to super przeskok.

M3 W manualu kupisz za 100-120k, blizej jednak 120k i niekoniecznie FV bo wtedy okolice 140-150k.

 

Zenka ignoruj, to polski Janusz... wie wszystko o wszystkim;) - wystarczy wejsc w historie jego postow i poczytac, ze zdjecia i ogloszenia bedzie znal stan i historie auta, wystarczy ze jest slaby aparat albo swiatlo sloneczne inaczej pada i juz cos bylo lakierowane, a jak lakierowane to na pewno zawinal sie na drzewie bo przeciez nikt nie lakieruje samochodow... ;) - Jak masz wolny wieczor to poczytaj, smiechu co nie miara ;)

 

:cool2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujekwaldus :cool2: :cool2:

ja gdy czytam posty zenka to tylko to mi przychodzi do głowy:

http://www.esreality.com/files/inlineimages/2012/89350-87446-dont-know-if-trolling-or-just-ver.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeasne kupuj m3 za 70 tys e92 :cool2: bo jeźeli na poważnie byś chciał kupic m3 to nie pisał byś tu takich bzdur tylko dawno byś jeździł m3 a tak marzysz o czym tak jak inni o locie w kosmos.

 

Jak ktos chce cos kupic to nie truje dupy na forum tylko jedzie i kupuje .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.