Skocz do zawartości

E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910


Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie nie szukam ... mam parę opcji bmw i jeszcze się nie zdecydowałem ( nawet mi s6 07r po głowie chodzi ) - puki co moje truchło psuć się nie chce a łatwo kupić, wtopić i wtapiać z częściami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a nikt 335i nie kupi bez sprawdzenia auta w aso bmw .

 

taka mała dygresja - dwie z trzech sprzedanych 335i przeze mnie nie byly w Aso :P

 

Desperaci, ja osobiscie wolałbym auto ktore jezdzilo cały czas w Niemczech niz sakon pl ,dla mnie sa,on DE jest lepszy :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek po prostu masz takie przyzwyczajenia ... albo mało widziałeś kupionych w PL salonie samochodów i użytkowanych prawidłowo. Ja takich mogę wymieniać pełno zwłaszcza w klasie premium . Ale do rzeczy ... byłem dziś i obejrzałem auto. Auto jak na ten przebieg w stanie Bardzo dobrym ... widziałem u handlarzy e92 z przebiegiami 100 - 150 tys km i z książkami serwisowowymi ( takimi co na allegro można kupić i chamsko pieczątka równiutko jedna pod drugą :P ) które w porównaniu do tej wyglądały jak by miały z 400 tys km hehe. Ogólnie technicznie auto bardzo dobrze ... w sumie do niczego nie mogłem się przyczepić. Lekko obtarty guzik start , i siedzenie kierowcy . No i jak we wszzystkich bmw coupe przy słupku/wejściu do tyłu obtarte ( nie wiem skąd się to bierze bo e46 już taką kupiłem a sam tego nie obcierałem .. dzieci ? ). Skrzynia bez zastrzerzeń, silnik wydupca tak, że głowę urywa. Hamuje prosto ... no naprawdę do niczego się nie można przyczepić. Zdziwiłem się bo od spodu praktycznie zero korozji ... u mnie w RX 2007 po przebiegu 88 tys km wygląda jak by go do solanki wrzucili ale wiadomo to japonia. BMW FUS Warszawa potwierdziło historię auta i ostatnią naprawę ... skuter wjechał w przód . Ale to były raczej połamania zderzaka i porysowanie niż wypadek. Auto na początku serwisowane u nich ale potem u jakiegoś gościa w Siedlcach ... nie chciało im się jeździć do Waw'y ... no i taniej. Leasing był w KRK i zostawili takie blachy jak były ... nie wiem czy tak się da. Wynegocjowałem jeszcze trochę :D + komplet tych 17 z zimówkami w dobrym stanie + 19 ori m z oponami. Tak więc dziś noc będzie na rozmyślania i łamania bariery przebiegu. Ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Właściciel pedant ... dbał o auto na maxa ... potwierdza to zakup nowej m4 :) Jak dobrze pójdzie to w weekend w garażu stanie 335i :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Desperaci, ja osobiscie wolałbym auto ktore jezdzilo cały czas w Niemczech niz sakon pl ,dla mnie sa,on DE jest lepszy :cool2:

to się wyprowadź :mrgreen:

po co tu siedzisz? daleko przecież nie masz.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... wszystko było ok ... poczytałem już trochę i ponoć w niektórych urzędach ludzie tak robili, że blachy zostawiali poprzednie tylko naklejki zmieniali ... coś takiego. Ci właściciele tłumaczyli, że im pasowało, że latają po swoich wioskach na KR ... dziwne tłumaczenie ale nie wyglądają na ściemniaczy ... bo po co ... nie ten klimat .. więc tak chyba było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkoszuje sie pięknymi autostradami na których nie strach jeździć na felgach 19 :cool2:

a u nas strach jezdzic autostradami? jakosc autostrad pomimo tego, że jest ich mało jest często dużo lepsza niż w DE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek hehe rozkoszować to się można Nurburgringiem albo tymi mega wiejskimi drogami w Bawarii a nie autostradami... wybacz ale i my mamy autostrady nie za dużo co prawda ale nowe i na 21 sobie poradzisz :P Teraz z trójmiasta do Wawy jeżdżę przez Łódź ;) Tylko, że to z przyjemnością jazdy ma mało wspólnego ... a już na pewno dla fanów bmw. .... PS Tymek mnie wyprzedziłeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkoszuje sie pięknymi autostradami na których nie strach jeździć na felgach 19 :cool2:

a u nas strach jezdzic autostradami? jakosc autostrad pomimo tego, że jest ich mało jest często dużo lepsza niż w DE :)

 

 

No jasne jak mieszkasz na wsi i wyjedziesz na 40 km autostrady i to bardzo drogiej to sie cieszysz jak dziecko :cool2:

Akurat po bawari jeżdzę wiec wiem jakie tam sa drogi a miałem na myśli niemieckie autostrady ,gdzie cały kraj mozna przejechać z konkretna prędkością i nie martwić sie ze 300!km rpbi sie wypiec godzin jak u nas albo 200 km w 6 :cool2:

 

Koniec tematu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z części autostrad z de pamiętam co chwilę -tdt tdt tdt ... jak jedziesz szybciej to x2

Ku.wskie płyty - plus taki że nie uśniesz ale ogólnie chała - ja masz niski profil i usportowione zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 335i z przebiegiem 200 tys, sprzedalem je, wlasciciel po mnie w dwa lata zrobil kolejne 30 tys, i teraz jezdzi nia koles z gdanska i rowniez jest zadowolony, auto ma ok 240-250k km przebiegu, turbiny seryjne a jedyna awaria jaka ja mialem to pompa wody i termostat.

 

moja 335i poszla za 72k dwa lata temu z przebiegiem 200k, wiec mysle ze 50k za taka z przebiegiem 300k to duzo, chyba ze auto jest w takim stanie jak moje EX - to warto bo lepiej kupic od kolesia ktory ma kase na nowe M3 niz "igielke z forum". Ja bym pojechal do kolesia, rzucil mu na stol 40-45k i powiedzial "Panie, konkretny klient jestem - BIERE" no i jak auto jest okej oczywiscie ;)

 

Duzym przebiegiem nie ma co sie przerazac, N54 jest dosc pancerne, chyba ze jest uzytkowane przez debila, ale te skoro dojechalo do 300 tys, to raczej wlasciciel/wlasciciele nie byli debilami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek bardzo ważne jest dla mnie to co napisałeś ... a jeśli chodzi o cenę to i tak sobie końcówkę wynegocjowałem ... jeśli o FV to jest dla mnie bardzo ważna sprawa. Prowadzę kancelarię finansową i to dla mnie chleb powszedni ... 335 z fv vat jest bardzo mało ... nie wiem czy prowadzicie działalności ale jeśli ktoś wie o czym pisze to jest sobie w stanie policzyć ile to auto mnie wyniesie po zakończonym leasingu za dwa lata :) same korzyści. Na auto się zdecydowałem ... w sobotę umawiam jeszcze dla zabawy hamownie i przegląd full auta. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień i auto będzie w Gdyni mnie cieszyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek bardzo ważne jest dla mnie to co napisałeś ... a jeśli chodzi o cenę to i tak sobie końcówkę wynegocjowałem ... jeśli o FV to jest dla mnie bardzo ważna sprawa. Prowadzę kancelarię finansową i to dla mnie chleb powszedni ... 335 z fv vat jest bardzo mało ... nie wiem czy prowadzicie działalności ale jeśli ktoś wie o czym pisze to jest sobie w stanie policzyć ile to auto mnie wyniesie po zakończonym leasingu za dwa lata :) same korzyści. Na auto się zdecydowałem ... w sobotę umawiam jeszcze dla zabawy hamownie i przegląd full auta. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień i auto będzie w Gdyni mnie cieszyć :)

 

no i fajnie, faktycznie jak dla Ciebie FV jest istotne bo masz DG to grosze zaplacisz za te auto...

mam nadzieje ze wszystko bedzie okej, nie mniej jednak pamietaj ze awarie zdarzaja sie zawsze, zarowno w aucie co ma 50k, jak i 350k przebiegu....

 

Zycze zakupu auta, 335i to jakby skok w nowa ere jesli chodzi o posiadanie samochodu - mam nadzieje ze bedziesz zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze czy w dokumentach auta wszystko się zgadza. Ciekawi mnie to jak to jest z tymi blachami, bo zarejestrowałem wiele pojazdów w UM i wiem, że w moim taki numer by nie przeszedł. Mam nadzieję, że masz wszystko w porządku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj to jest prosta sprawa ... tak się po prostu da i tyle ... a próbowałeś w ogóle kiedyś ? pytałeś ? Ja ci mówię, że kolega jak kupował s2000 to zostawił sobie te same blachy. To przypadek namacalny więc się da ... w przypadku 335i pytanie tylko PO CO ? Oni mówią, że mieszkają na wiosce i tu im bardzo pasowało, że są Krakowskie blachy ... tłumaczenie dziwaczne ale ludzie są dziwni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy prowadzicie działalności ale jeśli ktoś wie o czym pisze to jest sobie w stanie policzyć ile to auto mnie wyniesie po zakończonym leasingu za dwa lata :))

 

Leasing dają dziś na 8 letni samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że na zdjęciach jest M4 co pozwala przypuszczać, że na serwisie właściciel nie oszczędzał.

Przebieg faktycznie duży ale nie sugeruj się tylko nim.

Gwarantuje Ci, że w PL jeżdżą tysiące e92 z faktycznym przebiegiem większym niż w tej a na blacie 90 tys :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz te 335i i je zarejestrujesz w UM to daj znać na forum w tym wątku, ciekawi mnie ten dziwaczny przypadek :)

upewnij sie z tymi papierami żeby wtopy nie było bo zabije Ci to całą radość z zakupu

 

Powodzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.