Skocz do zawartości

BMW E46 325Ci 192 KM Łódź Nr VIN WBABD31030JX25368


Rekomendowane odpowiedzi

Super cena :mrgreen: Jana takiego w tej cenie tlko ze przedliftemn :mrgreen: a droższego o 6 tys polift wiec znowu okazja :cool2:

 

Kupuj mega cena :cool2: koszt oclenia i transportu to min 5000 zł wiec to auto kupiono za 3 koła euro a takue dobre nawet 320 ci sa od 5500-6000 euro w gore :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem gorszej tapicerki w e46 :D to już lepiej założyć pokrowce z Tesco :D

 

Zielona skóra/szmata jest jeszcze gorsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank bite... Zrób tak jak ja jak kupowałem, zadzwoń i niech Ci podadzą roczniki produkcji przednich lamp :8) . Nagle się okaże że nie ma czasu itd itp ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie gdzies logo bmw na przedniej szybie? :-)

Nieoryginalna przednia szyba nie dyskwalifikuje auta. Ja zawsze w swoich autach wymieniam przednią szybę jak ma odpryski albo jest mocno porysowana... Widoczność musi być bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek pestka bardzo możliwe. Alu rzut oka pod maske, sprawdzenie roku produkcji reflektorów śrub od błotników itd i już wiemy czy szyba byłą wymieniana bo był wypadek czy właściciel dbał o auto i swoje bezpieczeństwo... Ja ze sprzedażą swoich poprzednich aut mimo wymiany szyb przednich nie miałem najmniejszego problemu. Przeważnie pierwsza zainteresowana osoba kupowała. Rekord to Opel Vectra B kilaka lat temu wystawiłem w sobotę wieczorem a sprzedałem w niedziele rano i to nawet goście się nie targowali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przesadzam i wymianacszyby to 90% uszkodzenie po wypadku chyba ze kiedyś wymieniana to co innego ale swierza wymiana to wypadek i tyle niech mi nikt nie mówi ze handlarz wymieni ci szybę bo ma odprysk :duh:

 

Za długo w tym siedzę .

Zreszta jak ja miałem odpryski to dawałem rabat a klient sam decydował czy wymieni czy nie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przesadzam i wymianacszyby to 90% uszkodzenie po wypadku chyba ze kiedyś wymieniana to co innego ale swierza wymiana to wypadek i tyle niech mi nikt nie mówi ze handlarz wymieni ci szybę bo ma odprysk :duh:

 

Za długo w tym siedzę .

Zreszta jak ja miałem odpryski to dawałem rabat a klient sam decydował czy wymieni czy nie .

 

 

Ja tu nie pisze o samochodach na handel... Ja średnio jeżdżę autem od 3 do 4 lat i sprzedaje... W aucie robię wszystko co potrzeba w tym przednia szybę jak jest zużyta... Chciałem BMW w bardzo dobrym stanie od prywatnego właściciela ale takich nie było, sam się mega zdziwiłem jak w komisie był bardzo dobry stan blacharski z pełną historią ale cena nie była okazyjna tylko normalna... Jeden koleś mnie zniszczył chciał 45 tyś za 2006 rok 320d przebieg 212000 potwierdzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obejrzeć na żywo,sam sprzedawałem na początku roku 320d z 05 lub 06 na bixenonie,bananowe skóry,czarna,sedan ,manual czyli fajna opcja,kolega mi ją nagrał jak był we Włoszech u znajomego,poszła za 25300 po opłatach,ale nic nie picowałem i zainteresowanie było znikome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym ciekawego? Wejdź na powypadkowe i zbacz uszkodzone szyby przy zderzeniu czołowym .

Ameryka ? Kolumb cy cos ? :mrgreen:

 

 

tak jak ktoś napisał- przednią szybę można mieć do wymiany w aucie prosto z salonu po przejechaniu 2 km .

 

Robię rocznie 150 tys km busem - W najgorszym roku szybę wymieniałem 5 razy a auto nawet stłuczki parkingowej nie miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby często pękają szczególnie w zimie gdy ktoś rozgrzeje auto ,a potem nagle włączy dmuchawe ustawioną na szybe,często też pęka od rdzy pod uszczelką szyby bo tam zbiera sie woda i zalega,a potem bąbel z rdzy rośnie i na nią pręży,aż ta pęka,widziałem też jak po wjechaniu w dziure szyba pękła od naprężeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.