Skocz do zawartości

320d 136km Wymiana maglownicy


strutynski

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynało się tak. Miałem straszny luz na lewym kołu z przodu. Na przękości 60 było straszne bicie kierownicy. Pojechałem na warsztat i stwierdzili, że mam końcówki drążków do wymiany. Następny dzień wymieniłem końcówki. Po wymianie końcówek kierowanie samochodem stało jakieś niezrozumiałe. Kierownicę trzymam prosto, a samochód jedzie w różne strony. Pojechałem na geometrie i powiedzieli, że maglowica do wymiany, jak usłyszałem cenę naprawy o 1500zł, to mi ręcy odpadły.

 

1) Do wymiany końcówek takiego problemu nie było z kierowaniem, co jest nie tak? Jak samemu sprawdzić czy maglownica jest w porządku czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy jak olej nie wycieka i wspomaganie pracuje - maglownica jest w porządku?

 

No i dzisiaj byłem w innym warsztacie, mechanik powiedział że maglownica okej, tylko wachaczy i łączniki do wymiany, potem geometria i będzie gut. Kolejny wydatek...Kupiłem samochód za 7, a inwestowałem już do 11. bo to jest BMW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wydatek...Kupiłem samochód za 7, a inwestowałem już do 11. bo to jest BMW :(

Jak kupiłeś za siedem to spokojnie włożysz w te auto drugie tyle i to już niedługo ;)

 

Praktycznie już wszystko zrobiłem, zoztało tylko geometrie wystawić i podświetlenie zegarów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wydatek...Kupiłem samochód za 7, a inwestowałem już do 11. bo to jest BMW :(

Jak kupiłeś za siedem to spokojnie włożysz w te auto drugie tyle i to już niedługo ;)

 

Praktycznie już wszystko zrobiłem, zoztało tylko geometrie wystawić i podświetlenie zegarów :D

 

 

takie już tanie m47 są ? ;(

m47 odwdzięcza się niskim spalaniem i w miarę bezawaryjną praca jeśli ktoś o niego dba.

W aucie za 7tys silnik za chwilę może wymagać reanimacji - czego Ci nie życzę . Bo szybko można dobić do tych 7 tys i znienawidzić markę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupiłem samochód za 7, a inwestowałem już do 11. bo to jest BMW :(

nie że to bmw.

kupiłeś w cenie punto z tego rocznika zajechanego szrota przy którym nikt lata nic nie robił i odbija się to czkawką.

tuleje wahacza sprawdzałeś?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupiłem za 22 a zainwestowałem już 3,5 a tak naprawdę to się jeszcze nic nie zepsuło :norty:

 

 

Gdzie spojler kupiłeś?

Też szukam

 

 

U Staszka na szrocie ale w stanie idealnym, bo był zalany betonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie już tanie m47 są ? ;(

m47 odwdzięcza się niskim spalaniem i w miarę bezawaryjną praca jeśli ktoś o niego dba.

W aucie za 7tys silnik za chwilę może wymagać reanimacji - czego Ci nie życzę . Bo szybko można dobić do tych 7 tys i znienawidzić markę .

 

 

Auto było praktycznie bez dokumentów, brak jednej z faktur, 2 miesiąca walczyłem z WK żeby przerejestrować na siebie. Ostanni raz auto jezdziło w 2010 roku i od tej pory, sprzedawano z rąk w ręcy bez faktury, nikt nie mógł przerejestrować go. No i dla mnie też zrobili takie jaja, nie wiedziełem tego. Ale w końcu dostałem tablicy :)

 

viewtopic.php?f=100&t=257581

 

No i stan techniczny był nie bardzo:

1 wymieniłem tuleje

2 świecze żarowe

3 chemia salonu

4 mocowanie silnika

5 końcówki drążków

6 płyn chłodniczy

7 tylne łampy

Wczoraj kupiłem wachaczy i łączniki, czekam na wymianę)

 

Zostało wymienić termostaty i podswietlenie zegarów :D

 

Za 10 000 sprzedam )))

 

No i teraz cena samochodu nie 7, a minimum 10 ))) Karoseria w stanie idealnym + czujniki parkowania i 4 el. szyby )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem samochód z warsztatu po wymianie łączników, wachaczy i geometrii!!! Kurde, jeszcze takiego drajwu w życiu nie miałem!!! BMW to jest MARKA!!! na ulicy od szczęścia dałem 120km\h i policja :D Ale cieszę się ))) W końcu, za 2 miesiąca zrobiłem bemke do zaj8bistego stanu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.