Skocz do zawartości

e39 525i nie odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Jestem tu nowy i poszukuje kogoś kto doradzi, pomoże. Posiadam e39 525i 2002r auto, które nie wiadomo dlaczego nie chce odpalić. Wszystko było ok, odpalal z pierwszego aż pewnego razu po przestaniu dnia, lipa , nic nie kręci. Po przekreceniu kluczyka kontrolki się swieca ale dalej nie łapie. Sprawdziłem bezpiecznik(są ok) nie zajrzalem tylko do tych pod siedzeniem, pompe paliwa słychać. Rozrusznik działa na zwarcie. Pocztyłem troche, ze niby trzeba zewrzec dwa grube kabelki od EWS i faktycznie po ich styknieciu kręci rozrusznikiem z kluczyka ale odpalić nie chce. Pomocy Please czy to mógł paść EWS czy coś innego. Dodam jeszcze ze kompuer do diagnostyki nie może wykryć samochodu ale to już drugi problem.
Opublikowano
  • Moderatorzy
Jak dasz na "ignition" to cokolwiek cyka, czy zupełnie głucho? Może stacyjka Ci się już rozsypała? Może immo nie łapie?
Opublikowano
  • Autor
Coś tam cyka. Jak juz pisalem po zwarciu przewodów w kostce do ews normalnie kręci rozrusznikiem. Jak je rozlącze to znów nic. Jeśli to immo to co robić? Do serwisu?
Opublikowano
  • Moderatorzy
Jak ktoś się próbował włamać do fury żony i rozwalił czytnik immo i stacyjkę to koleś z serwisu zamków zrobił, jakieś 400pln kosztowało z dorobieniem kluczyka na zapas, do ASO chyba nie trzeba.
Opublikowano
padło immo lub sie rozkodowalo bylo cos robione przy aucie? rozladował sie aku czy tym podobne? do aso nie musisz wystarczy znaleźć dobrego elektryka zrobi bez problemu w mojej okolicy to koszt w granicach 250zl czas realizacji kilka godzin od zostawienia auta u elektryka jeszcze ego samego dnia odbierasz...
Opublikowano
  • Autor
Aku się rozladowal, juz prawie kontrolki gasly. Próbowałem odpalić na kable ale już nie kręcił. Po naładowaniu aku tez nic.
Opublikowano
  • Autor
Jeszcze takie pytanko czy jak zmienię ECU, EWS i stacyjke z innego auta to będzie działać? Czy trzeba będzie coś programować?
Opublikowano
bedzie dzialac jezeli do tego zestawu bedzie kluczyk... to jest tzw zestaw startowy ale taniej bedzie zaprogramowac immo tak mi sie wydaje...
Opublikowano
PS stacyjki nie musisz przekladac wystarczy przelozyc sama tzw. pestke z kluczyka...
Opublikowano
a ja mam podobny problem tylko ze u mnie rozrusznik kreci pompka paliwo podaje komp nie pokazuje zadnego bledu akum dobry rozrusznik robiony nie dawno i nic jak by iskry nie mnialo autko,pomoze ktos?
Opublikowano
jutro sprawdzi ta iskre,a moze byc to poczatek koncza czujnika połozenia?
Opublikowano
no i iskra jest,czujnik podmienialismy walu tez oki ,cisnienie tez jest nawet z plaka nie pali ,czy cos ze stacyjka moze byc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.