Skocz do zawartości

[523i] rosnaca temp na postoju vol 2.


Sosna91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypadałoby otworzyć maskę :wink: u mnie wystarczyło odkręcić osłonę chłodnicy i miałem dojście, żeby odkręcić 3 śrubki trzymające łopatki. Potem odkręcenie śruby trzymającej wisko.. Tylko w twoim przypadku może jednak być tam sporo mniej miejsca. Może być problem ruszyć śrubę trzymającą wisko ale tutaj nic ci nie doradzę, nie wiem czy wd-40 coś pomoże, u mnie uderzając w klucz ręką ruszyło z miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie wisko zmienione zauwazylem roznice gdy sciagnelem stare wisko przy starym sroba kreci sie z oporem i po chwili obkreca sie lekko a w nowym chodzi ciagle ciezko po zamontowaniu zauwazylem jeszcze na nie dogrzanym silniku ze wiatrak owiele szybciej kreci sie niz wczesniej mam nadzieje ze bedzie dobrze dzis bede testowac :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie musze myslec tez o zmianie bo u mnie zapina na max 2gi bieg, nie wiem ile ich jest ale zimny to kreci lekko a rozgrzany niewiele szybciej tez paluchem zatrzymam bo mam grube palce ;) żadnej wichury pod maską jeszcze mi nigdy nie zrobiło. nie działa mi tez wiatrak klimatyzacji i mimo wszystko w upale w korku, gdzie wczoraj pokazywało mi 28stopni test 7 pokazywał mi 102stopnie, max 103 przez chwile. przy normalnych pogodach czy w trasie mam 95-97stopni teraz, dlugo sie z temperatura meczylem, ale nowa pompa wody, chłodnica, termostat, i dobre odpowietrzenie i jest git,. zrobie teraz wentylator klimatyzacji bo podobno nei zbija cisnienia klimy gdy nei dziala i spokojnei bedzie w korku pozniej 100stopni
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam auto juz 3 lata i odkad kupilem wentylator nie dzialal a klima smiga bez zarzutu cały czas do dzis, ale czytalem ze wentylator zbija cisnienie w klimie wiec moze ja rozszczelnić gdy sie dlugo z nia jedzie, 2 tala temu pracowala 10h non stop i nic sie nie stalo, niemniej jednak wezme sie za to dla samgo siebie wkrótce
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie musze myslec tez o zmianie bo u mnie zapina na max 2gi bieg, nie wiem ile ich jest ale zimny to kreci lekko a rozgrzany niewiele szybciej tez paluchem zatrzymam bo mam grube palce ;) żadnej wichury pod maską jeszcze mi nigdy nie zrobiło. nie działa mi tez wiatrak klimatyzacji i mimo wszystko w upale w korku, gdzie wczoraj pokazywało mi 28stopni test 7 pokazywał mi 102stopnie, max 103 przez chwile. przy normalnych pogodach czy w trasie mam 95-97stopni teraz, dlugo sie z temperatura meczylem, ale nowa pompa wody, chłodnica, termostat, i dobre odpowietrzenie i jest git,. zrobie teraz wentylator klimatyzacji bo podobno nei zbija cisnienia klimy gdy nei dziala i spokojnei bedzie w korku pozniej 100stopni

To co ja miałem czytaj moje posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.