Skocz do zawartości

Classic e39 520i by. Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to już moje drugie BMW i drugie e39 hehe :) Zakochałem się w tym modelu. Wczoraj właśnie mi przyjechała z włoch na lawecie. Silnik to m52b20 2.0 r6 150km.

Pierwsze wrażenie "Ja pier***e" wcześniej było 520d teraz 520i auto naprawdę fajnie się zbiera i jest zwinne, w zupełności wystarcza do moich potrzeb. Auto sprowadzone w 10000% potwierdzony przebieg który wynosi 165322 tys. od 1 właściciela, jest to shadowline. Auto w stanie perfekcyjnym,zawieszenie,silnik,buda oraz wnętrze. Perełka po prostu :) 100% bez wypadek

 

W planach:

-dekielki na felgi

-jakieś lepsze radyjko+subwoofer JBL

-Wymiana wszystkich płynów oraz oleju

-sprawdzenie kompresji

-sprawdzenie vanosów

 

Qrw49i.jpg

 

symCoC.jpg

 

LWm1JA.jpg

 

XAgfZC.jpg

 

UQOImP.jpg

 

wnwugn.jpg

 

vmwRL8.jpg

Opublikowano
Jak troszkę chłodniej się zrobi to Ci [BAD] odpadnie od tej skóry bez podgrzewania :cool2: Swoją drogą, to jak piszesz, że 520i jest rakieta to się mimowolnie uśmiecham :mrgreen: Całkiem konkretnie wyposażona, tym bardziej, jeśli przebieg oryginalny. Można spytać w jakich pieniądzach ją wyhaczyłeś? I co się stało z 520d?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Opublikowano
  • Autor
jeździłem 528i jest różnica spora, ale mi tam wystarcza :)ważne że r6 hehe. 520d poszła pod głogów, już się troche sypała więc trzeba było gonić, autko sprowadzone z włoch za 1250 euro+transport i rejestracja.
Opublikowano
  • Moderatorzy

Za taką cenę to całkiem nieźle ;) Ja bym zaczął od wymiany kierownicy, na jakąś normalną, bo tym to się fura nie prowadzi :?

Co tam siedzi pod włącznikiem świateł?

Opublikowano
  • Autor
LPG power hehe ;) ale nie jeżdże na niej wgl bo 1 jest zepsuta a po 2 nie lubie lgp więc wylatuje nie długo ;)
Opublikowano
  • Autor
Wiesz jak bym trzaskał dużo km to ok racja, lpg się zwraca. Ale jak ja jeżdżę tzw "wokół komina" to nie ma co się zastanawiać ;)
Opublikowano
  • Autor

A takim zestawem się bujałem przez jakiś czas, i pytanie które wybierać jak się szło do garażu :twisted:

 

oNpYa3.jpg

Opublikowano
. 520d poszła pod głogów, już się troche sypała więc trzeba

No to ładnie ze pod Głogów :mrgreen: czyli będzie jeździł po mieście jakiś trupek :)

Opublikowano
  • Autor
Ale daje radę za taką cene nikt lepiej by nie znalazł ;)
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W planach:

-sprawdzenie kompresji

-sprawdzenie vanosów

 

I jak wyszło sprawdzenie ww. rzeczy? wszystko masz O.K.?

Opublikowano
  • Autor

Tak wszystko jest OK :cool2: Autko zostało wypolerowane oraz wyczyściłem ładnie skóry i drewno, teraz autko jak nowe praktycznie :)

http://images68.fotosik.pl/577/de9cc253e3339e9egen.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/578/9026454794a503f3gen.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/577/e6720a3602db361egen.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/578/0a3bd4749b29a614gen.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/577/8e51aba3a8d6715fgen.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/576/80a30f98a0a6127dgen.jpg

 

a tutaj pierwszy śnieg i zabawa :mrgreen:

http://images66.fotosik.pl/576/6f0f6e747696d6e9gen.jpg

Opublikowano
Tak wszystko jest OK :cool2:

 

A gdzie to robiłeś w jakimś specjalnym warsztacie i ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor
Tym się zajmuje mój znajomy dobry za wszystko dałem 100 zł , wraz z podpięciem komputera i wykasowaniem paru błędów. Trafiła mi się igiełka :)
Opublikowano
Kilka razy jeździłem przez Polkowice i u mnie nie ma śniegu, czarne drogi a u Was biało i można się pokręcić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.