Skocz do zawartości

BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odbiór planowany druga polowa maja, produkcja rusza w kwietniu dla klienta indywidualnego . Mój kolega był na premierze XC90 w pl i powiedział ze niezłą robotę zrobili. Owszem nie jest to macan ale jakość wykończenia jest bardzo wysoka. Ciekawy jestem czy w prowadzeniu dorówna w 70% do X5 ale to zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz racje ze to za dużo. mi wyszło 327( niektóre opcje są jeszcze lniedostępne lepsza skóra i tzw. Masaż siedzeń ) ale dostałem 25tys. Zł rabatu.... zastanawiam się nad dodaniem opcji systemu Bang and Olsen oczywiście w pakiecie i z 5%rabatem wyjdzie kolo 9 tys. Zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ze to za dużo. mi wyszło 327( niektóre opcje są jeszcze lniedostępne lepsza skóra i tzw. Masaż siedzeń ) ale dostałem 25tys. Zł rabatu.... zastanawiam się nad dodaniem opcji systemu Bang and Olsen oczywiście w pakiecie i z 5%rabatem wyjdzie kolo 9 tys. Zl

Bang Olufsena polecam serdecznie :) słyszałem w F06 i "miażdży suty"

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ze to za dużo. mi wyszło 327( niektóre opcje są jeszcze lniedostępne lepsza skóra i tzw. Masaż siedzeń ) ale dostałem 25tys. Zł rabatu.... zastanawiam się nad dodaniem opcji systemu Bang and Olsen oczywiście w pakiecie i z 5%rabatem wyjdzie kolo 9 tys. Zl

Nie chcę nic mówić, ale lekko porażka z rabatem, 7,5% przy sporej ilości dodatkowych to słabo. Jakie bierzesz finansowanie? W BMW nie miałeś dodatkowego rabatu z racji M3? Póki nie obejrzę Volvo to nie uwierzę, a na pewno 300k bym nie położył w ciemno za nie. A co do auta dla dużej rodziny to brałbym chyba Viano :mrgreen: , tylko że zapomnieli 3-litrowego diesla wsadzić. Generalnie auto bardzo mi się podoba. Ale ogólnie to nie wiem czy bym nie myślał na Twoim miejscu np. o Range Roverze :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od BMW od różnych dilerów otrzymałem max 7.5 % jeśli się powiedziało ze Volvo więcej daje to idź pan do Volvo i było koniec dyskusji.

Wszystko opisywałem wcześniej w tym poście. co do Range R. to że ładnie wygląda to wszystko. Wybierałem pomiędzy BMW X5 3.0d Merccem i Volvo wyszło tylko na polu boju BMW z 2014r. I nowe XC90 jak to ładnie ujęte kupione w ciemno. Fajne będzie jak w tym temacie można nie tylko porównać BMW i Volvo jak toś ma jakieś doświadczenie niech pisze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny zgryz. MLa dzieli przepasc w stosunku doX5. XC90 wychodzilo z 40k taniej od Xa, ale to ze pozostaki przy 4cylindrowym silniku uwazam za najwieksza porazke w tym modelu. Gdyby podobnie skonfigurowac x5 25d to cenowo wyszloby niewiele drozej od XC90. Range nawet Sport ma ceny wyrwane z innej bajki nieco....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wygląda nowe Q7 to jest jakaś porażka...

Volvo czy x5 są dużo ładniejsze więc ja bym w ogóle nie brał Q7 pod uwagę choć by było wyraźnie tańsze ;)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od BMW od różnych dilerów otrzymałem max 7.5 % jeśli się powiedziało ze Volvo więcej daje to idź pan do Volvo i było koniec dyskusji.

Wszystko opisywałem wcześniej w tym poście. co do Range R. to że ładnie wygląda to wszystko. Wybierałem pomiędzy BMW X5 3.0d Merccem i Volvo wyszło tylko na polu boju BMW z 2014r. I nowe XC90 jak to ładnie ujęte kupione w ciemno. Fajne będzie jak w tym temacie można nie tylko porównać BMW i Volvo jak toś ma jakieś doświadczenie niech pisze.....

Haha cała prawda. Mi dealer powiedział że on cenowo z Volvo nie będzie konkurował bo oni są premium a Volvo nie i nawet często przegrywają z Volvo, ale cenami i tak nie będą się do nich zniżać :D

Fakt że bierzesz XC90 w ciemno podziwiam, na prawdę. Sam sobie powiedziałem że nie będę kupował auta które jest rok w produkcji, już mi się znudziło bycie królikiem doświadcalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pisza o XC90 to bylbym spokojny o taki wybor;)

no właśnie wszyscy pieją zachwyty nad autem, żadnych wad. Wychodzi na to że auto ędzie ideałem. I niech tak będzie, może i sam je kupię. Ale najpierw chcę sam to sprawdzić, no i poczekam z 2 lata zobaczymy jak nowe silniki dwulitrowe Volvo będą wytrzymywać w tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... ludzie pieja z zachwytu bo poprzedni model XC90 byl na rynku 12 lat to jak przeskok z E53 na F15.... poczekamy zobaczymy opiszemy :)

Nowe Audi z zewnatrz ochyda ale srodek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwszą wadą nowego XC90 jest laggujące zegary- obrotomierz i prędkościomierz przy mocniejszym przyspieszaniu przeskakują. Czy posiadacze F15 z taką opcją też mają z tym problem?

XC90 na pewno będzie przestronniejsze od X5, środkowy rząd to 3 fotele z niezależną regulacją a nie kanapa. No i do każdej wersji XC90 można zamówić wersję 7-miejscową, natomiast w X5 do M-paku nie ma takiej opcji :mad2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na gazeta.pl też jest ale taki bez ikry test że czekam na autogalerię albo Zachara ;)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą wadą nowego XC90 jest laggujące zegary- obrotomierz i prędkościomierz przy mocniejszym przyspieszaniu przeskakują. Czy posiadacze F15 z taką opcją też mają z tym problem?

 

Jak mocno przyspieszasz to nie ma czasu patrzec na zegary :mrgreen:

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.