Skocz do zawartości

Włączam xenony i nie działa mi całe wyposażenie bmw e32


mieloon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Xenonami w bmw e32 750il z 91r gdy zapalam światła nie działa mi całe wyposażenie nawet wspomaganie kierownicy i zegary wariuja obrotomierz chodzi góra i dół a gdy je wymontowałem wszystko działa jak trzeba jest jakiś sposób żeby mieć xenony i żeby wszystko działało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem do różnych ludzi i pytałem wszyscy zdziwieni ale wydaje mi się że przetwornice robią zakłócenia i komputer świruje jest to możliwe ? nie ja zakładałem xenony kupiłem auto już z zamontowanymi ale przy ściąganiu ich wydawało się że wszystko podłączone było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dla mnie też jest to dziwne, że są takie objawy.

Może masz gdzieś przebicie i przetwornice powodują wariowanie elektroniki pokładowej.

 

Nie chcę Cię na siłę przekonywać, ale czy nie lepiej wrócić do ori instalacji?

Sam widzisz, że auto się już buntuje :D

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spryski na lampy :) ale przetwornice nie były schowane i poprzedniemu właścicielowi nie zabrali dowodu ani razu to wszystko zależy od miasta jaka jest policja w jednym mieście nic ci nie zrobią nawet za latanie bokiem a w innym zabiorą ci dowód za np tak jak właśnie mówisz xenony U mnie w mieście nie mogę jeździć niestety moją e32 tylko dlatego że to jest BMW i policja zabiera dowód za tak zwane jajco :) i zawsze coś znajdą nawet jak wszystko jest git kontrol trzy razy dziennie i mandat za wyciek oleju którego nigdzie nie ma ... już raz mi powiedział policjant że nie ma auta idealnego zawsze można coś znależć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą,

że zależy od miasta i głównie od policji...

u mnie jak zobaczył,że jade to myślałem,że się zabije (po trupach) żeby mnie zatrzymac za xenony

oglądał lampy,brak spryskiwaczy na zderzaku musiałem otworzyc maske i zobaczy przetwornice na wierzchu,gdzie w oryginalnych masz schowane...

no i nie można było się dogadac w żaden sposób (SŁUŻBISTA) i dowód poszedł... :cry2:

a jak założyłem zwykłe żarówki to w nocy nic nie widziałem między zwykłym ,a xenonem :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.