Skocz do zawartości

Muzyka z telefonu


ferendil

Rekomendowane odpowiedzi

a jest coś takiego do iphone ?? jak możesz podeślij linka dla iphone :D ja dałem 193 tyś brutto :) 420d xdrive m pakiet , skrzynia automatyczna ta sportowa, skóra , navi , nagłośnienie hertz , przyciemniane lusterka , gwarancje 100 tysięcy lub 3 lata więc nie jest źle:) dealer mi zrobił cene najlepsza to była 215 tyś choć pewnie jakbym lepiej rozmawiał może coś by urwał ale takiej ceny jak znajomy broker nie zrobił :)

 

HTC bedzie też grał z Iphonem, a jak nie lubisz HTC to jest jeszcze sporo takich urządzeń na rynku innych producentów. Co do ceny to bardziej było by dla mnie miarodajne jak byś mi podał cenę katalogową tej konfiguracji w PL żeby oszacować wysokość rabatu.

Nagłośnienie Hertz to dokładane przez dealera? W PL jest albo jakiś niedoprecyzowany 'Zestaw głośnikowy HiFi' albo Harman/Kardon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Członkowie klubu

Mam zakupioną opcję: 6NH - Zestaw telefoniczny Bluetooth, złącze USB.

 

1. Oficjalnie przy tej opcji nie istnieje możliwość streamingu muzyki z telefonu przez Bluetooth. Czy znacie jakiś sposób, żeby to zrobić?

 

Konieczne jest kodowanie auta wg. zmodyfikowanego klucza wyposażenia, który zamiast opcji 6NH (podstawowy zestaw BT) będzie posiadał opcję rozszerzonego BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakość spoko. Nie raziło mnie nic.

To taka kostka jak pendrive którą się wklada do usb. Wystaje z niej kabelek mini jack ktory z kolei sie wklada w AUX. Parujemy telefon i gra. Jako, ze mam smartwatch, plus komóra paruje sie tez,z bmw to minus mam taki, że wchodząc do auta muszę pobudzić sparowanie tej kostki z telefonem. Ale to kwestia tylko wcisniecia przycisku.

17201351_1531754336834932_3241894237246117208_n.jpg?oh=52637f578bbb6c04fb758f53a709581c&oe=5928CFCF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Panowie może nie jest to szczyt osiągnięć ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. F11


Chciałem mieć podłączony tablet przez bluetooth i smartfon do odbierania połączen. Każdy mówił że da się jedno urządzenie.

Jednak gdy podłączysz tablet jako przesył danych i muzyka, a telefon jako telefon to2 urządzenia są podłączone do auta i wszytko działa.


A po co to? Youtube premium na tablecie i nawigacja Google a telefon do głośnomówiącego. Mi tak wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wie ktoś może dlaczego jak puszczam muzykę przez bluetooth z jednego telefonu to wyświetla mi nazwy utworów itd, (niezależnie czy to Spotify czy yt) a jak podłącze inny telefon to na tych samych piosenkach wyświetla "utwór nieznany"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.