Skocz do zawartości

BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim


dekadent

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @zent i @Blade1984, taki trochę pomnik sobie postawiłem w garażu... nie wiem czy w tym roku nie przyjdzie czas na rozstanie, zobaczę jak ten świat będzie wyglądał.

 

Zostaw sobie ten pomnik :cool2: też chciałem sprzedać na jesień ale okazałoby się że nie miałbym czym jeździć :roll: sprzedać nie problem, ale znalezienie obecnie ciekawego auta w normalnym stanie graniczy z cudem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Nadal masz te felgi styling 32 "17" cali co na początku Twoja E46 je miała założone?

Jak się na nich jeździ? Bo zdaje się, że ET masz tam chyba 34 zamiast "fabrycznych" 47 dla E46. Wszystkie cztery sztuki mają szerokość 8, czy dwie węższe a dwie szersze? Jakie rozmiary opon na nich masz?

Tak pytam, bo od jakiegoś czasu choruję na te stylingi 32. Niby nic takiego, ale mi się bardzo podobają na e46, zwłaszcza na Coupe (styling 68 jaki mam założony już mi się przejadł). Teraz mam okazję kupić te stylingi 32 z et34 właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że tak późno odpowiadam. Mam je już kolejny sezon na zimę, nie ma z nimi problemu, auta nie nosi. Tak, et to 34, wszystkie tej samej szerokości 8 cali, opony 225/45 - nie powinno być istotnych przekłamań prędkości, nie pamiętam dokładnie średnic które liczyłem 8 lat temu, ale wiem że wychodziło ok. Nie ocierają, choć z przodu jest już blisko krawędzi błotnika. Edytowane przez dekadent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

330Ci pojechało na eksport. Trafiło w naprawdę dobre i doświadczone w bmw ręce.


Nie powiem, jest trochę nostalgicznie, parę wspomnień od 2014 i takie tam. Poza tym to jedyne auto które mi się po prostu podobało.


Ostatnie zdjęcie, kurtyna.


bd29ef0750da9d6amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.