Skocz do zawartości

Rano silnik glosno chodzi Bmw e60 530d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam taki problem ze rano silnik strasznie glosno chodzi jak w audi 2.5 disel do puki sie nie nagrzeje wczoraj wymienilem olej na Motul 5w/30. Troszke chodzi ciszej ale nadal jest glosno czym moze byc to spodobowane
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Zimnym silnikiem.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
no z regoly to silnik rano chodzi glosniej a jak juz jest z -15 .... to wogole traktor :)
Opublikowano
  • Autor
ale u inych znajomych chodza Ciszej nie wiem czy to przez to ze klapki wyrzucilem juz nie wiem sam
Opublikowano
  • Autor
a zawor egr ma jakies znaczenie?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A koledzy klapki maja?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
nie mam klapek wyrzucilem. Poduszka od skrzyni moze miec cos wspolnego?
Opublikowano
Po usunięciu klapek kultura pracy silnika lekko się pogarsza. U mnie też chodzi jak ciągnik, zanim się rozgrzeje.
Opublikowano
  • Autor
To moze ja zamontuje bo mam je te metalowe.. a czujnik podgrzewania paliwa ma cos do tego wspolnego?
Opublikowano
  • Autor
jest mozliwosc ich ponownego zamontowania?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A może ciśnienie w tylnich kołach nie takie jak powinno byc?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
a co maa cisnienie w kolach do tego?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Czekałem na to pytanie :wink: wcale nie dało się wyczuć ironii w tym co napisałem :norty:

 

Co ma czujnik podgrzewania paliwa do klekotania zimnego disla :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

BTW pozatym byłbyś pewnie bliżej prawdy gdybyś czytał że zrozumieniem a zadawał mniej pytań.

Jednego Stacha na forum mamy... Starczy!

 

Pisales:

ale u inych znajomych chodza Ciszej nie wiem czy to przez to ze klapki wyrzucilem juz nie wiem sam

Wiedz się zapytalem:

A koledzy klapki maja?

Ty na to:

nie mam klapek wyrzucilem. Poduszka od skrzyni moze miec cos wspolnego?

:duh:

 

Poszukaj kogoś kto nie ma klapek i posłuchaj u niego czy też głośniej chodzi i będziesz wiedzieć. Jak to nie pomoże to na komputer.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano

A moze to cos tak prozaicznego jak brak wygluszenia po wewnetrznej stronie maski?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
a jak to wyglada? bo dokladnie nie wiem moglbys wyslac jakies zdjecie?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Otwórz maskę, zajrzyj pod spód, jak zobaczysz sama blachę tzn. że czegoś brakuje. Jak nie zobaczysz samej blachy to będziesz wiedział co to wygluszenie maski :idea:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
a zawor egr ma jakies znaczenie?

Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.

Opublikowano
  • Autor
a zawor egr ma jakies znaczenie?

Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.

w jakis sposob to sprawdzic?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.

Ja nie zauważyłem takiego fenomenu, nawet jak był tak zapchany aż włączył mi się tryb awaryjny. Jedyne z czym miałem problem to falujace obroty lub gasnace auto na biegu jalowym.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
a zawor egr ma jakies znaczenie?

Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.

w jakis sposob to sprawdzic?

Odpal silnik jak jest zimny i ściągnij wężyk podciśnienia z egr'a.Zobaczysz czy jest różnica w pracy silnika.

Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.

Ja nie zauważyłem takiego fenomenu

Widocznie mało widziałeś.

Opublikowano
  • Autor
ok ale zanim go odpale mam go sciagnac? czy w trakcie i czy jest on jakos przykrecony czy tylko wsadzony?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Najpierw odpal i na chodzącym silniku ściągnij.Jest tylko wsadzony.
Opublikowano
  • Autor
a masz jakies zdjecie jak on dokladnie wyglada,? jutro dam znac co i jak, Jesli bedzie posadzony to powinien ciszej chodzic odrazu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.