Skocz do zawartości

bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ten zaniżony przebieg może wskazywać na postój. Szyba może być inna, bo chyba przy strzale poduszki pasażera jej osłona uderza w szybę i ją zbija. Mam rację?

 

mmw f10 bez ksenów jest przecież rzadko spotykany, nie wiem o co Ci chodzi :)

 

Co do spalania to u mnie w trybie 50/50 mam 8.6-8.8l przy normalnej jeździe, w sumie dobry wynik.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jak sprawdzić ten lakier bo ten czujnik nie wykrywa nic.

 

Kupić czujnik, który będzie mierzył aluminium.

 

Pamiętaj, że można tak polakierować auto, że czujnikiem nie dojdziesz co i jak, nie mówię już o elementach pod kolor, których akurat do f10 jest sporo, bo jeszcze "są w cenie".

 

Także żaden czujnik nie zastąpi dobrego oka blacharza lub lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś, że większość F10-tek z tego rocznika stoi średnio o ok. 20-30tys. zł drożej ?

 

Jeśli chcesz kupić za 100 to szukaj 2.0d z 10-11r.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak. I te wszystkie diesele jeżdżące po W-wie mają popsute DPFy co 20 tys. km. :duh: Ludzie, dajcie już spokój z tymi wymysłami. Jak się boisz, to jedź co 10 tys. km na wypalenie filtra do serwisu i po sprawie. 520d spali Ci w ciasnym mieście 10 litrów, a 528i 15 litrów. Jak ktoś sporo jeździ to czuć różnicę w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłeś to auto oglądać w Zawierciu (pomimo napisanego w ogł Sosnowiec)?

 

Jeśli tak to znajomy od tego handlarza kupił auto i na ASO nic nie wyszło oprócz malowanych drzwi i błotnika (co sprawdziliśmy wcześniej) i też ori przebieg był, nie żebym bronił, ale wspominam po prostu bo skojarzyłem zdjęcia, opis (zawsze jest info o niespotykanej wersji :mrgreen: pewnie kopiuj wklej i dlatego tak jest) i miejscowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto to auto kupi za 100 tys, zł nawet???? Ja za tyle ostatnio diesela sprzedałem z tego samego rocznika i z podobnym przebiegiem. Bezwypadek, przebieg udokumentowany i lepiej wyposażony. F10 tanieją i to naturalne.

 

Sądzisz, że cena tego samochodu jest zbyt wysoka? Chyba żartujesz...109tyś za 528 z mocno średnim wyposażeniem to i tak tanio. Jaki jest jego stan to już inna sprawa, ale cena niska jak na ten rocznik.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale kto to auto kupi za 100 tys, zł nawet???? Ja za tyle ostatnio diesela sprzedałem z tego samego rocznika i z podobnym przebiegiem. Bezwypadek, przebieg udokumentowany i lepiej wyposażony. F10 tanieją i to naturalne.

 

Sądzisz, że cena tego samochodu jest zbyt wysoka? Chyba żartujesz...109tyś za 528 z mocno średnim wyposażeniem to i tak tanio. Jaki jest jego stan to już inna sprawa, ale cena niska jak na ten rocznik.

 

Wiesz co. Jakoś mi w głowie utkwiło, że to 2010 był rocznik. Jak na 2012 to faktycznie trochę tanio, aczkolwiek jednak tu przebieg odgrywa dużą rolę, a ciężko znaleźć kogoś, kto chce kupić 2 letnie auto z takim przebiegiem u nas, a co dopiero w Niemczech. Tam takie auto nie istnieje już dla rynku wewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy kupowali diesle na potęgę, bo mentalnie w sprawach samochodów byli w latach 90. Teraz chyba w wynikach sprzedaży benzynka przegania diesla także popularność jakaś jest. Poza tym ceny takiego F10 528i w porównaniu z 520d z tego samego rocznika są wyższe. Co prawda silnik droższy, ale gdyby na benzynę nie było zainteresowania to ten model nie trzymałby ceny.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.