Skocz do zawartości

Problem ze sprzęgłem


magelan81

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez tarcza jest najtanszym elementem w sprzegle (nie liczac lozyska oporowego)

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez tarcza jest najtanszym elementem w sprzegle (nie liczac lozyska oporowego)

oj, to ile taka przyjemność, bo chcę właśnie wymieniać sprzęgło - ceny tarcz jeśli dobrze widziałem to ok. 700-800 pln chyba? A reszta? możecie podać jakiś orientacyjny koszt?

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, jak to za kompletne, to luz :mrgreen:

w takim razie betinka dostanie nowiutkie sprzęgło za tydzień... tak do kompletu do nowych amorków z tyłu, nowych wachaczy dolnych z przodu, drążka środkowego, łączników stabilizatora, chłodnicy, alusków z oponami (choć te to akurat używki :( ) i wyczyszczonych dzisiaj świateł :cool2: :mad2:

a potem razem pojedziemy w dłuuugą podróż, aż kobicie przejdzie za stan konta :mrgreen:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

witam od paru dni mam 520i z 89r.i ja chyba tez mam problem ze sprzęgłem,nie jestem pewny na 100% bo to moje pierwsze auto i jeszcze duzo przedemną. :reading2: Więc problem jest taki ze gdy przyspieszam miedxzy 1000 a 1500 obr./min.czuje jakbym jechał na "półsprzęgle"taka jakby te 500obr. na minute nie przekłada sie na prędkość.Przy obr.2000-2500 zbiera sie juz dobrze jakby dopiero co puścił sprzęgło,nie wiem czy tak ma byc,czy zgubiłem te 500 obrotów,byc moze to coś prostego jak naciągnięcie jakiejś linki, prosze o odp.

dodam ze silnik jest w bdb stanie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.