Skocz do zawartości

BMW E46 - Bmdroid


Jaska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy widział ? lub ma tak zamontowanego tableta w E46 ?

 

 

Nakręciłem się zęby zamontować do auta!!!!

 

Szukam i szukam takiego Thema do mojego Samsunga Galaxy Tab 2 .7 i nic :(

 

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa, jestem ciekaw, czy ktoś z forum pokusi się o zainstalowanie czegoś takiego.

 

Widzę, ze można na bieżąco monitorować w dość efektowny sposób parametry silnika, tak jak widać przez odpowiednią apke na androida przy wykorzystaniu ELM'a z bluetoothem w OBD II.

Edytowane przez lajt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Troszczeczkę odkopie. Zrobił to ktoś z forum? Jeśli nie, to będę pierwszy. Zbieram graty i mam zamiar na spokojnie do świąt to zrobić.

Szlak mnie trafia z oryginalnym radiem, chińskie radia to jednak ścierwo, nie warto się w to pchać. A tu za około 700zł(tablet 500, ramka 100, dac 100zł), mamy świetną stacje multimedialną. W dodatku mamy lepszą jakość dźwięku(można bez problemu podpiąć karte dźwiękową), oczywiście przy montażu radia nie będę tego do oryginalnych głośników podłączał, od razu modyfikuje audio w swoim e46. Na przód wlatuje zestaw emphaser ecp2600 z matami wygłuszającymi, tył prawdopodobnie odłączony, a uzupełnieniem dolnego pasma sub na focalu access 25. Wzmacniacz jaki posiadam to kenwood kac-943, niby dobrze sie sprawował w wcześniejszym samochodzie, ale planuje wrzucić monobloka do suba + mała dwukanałówka na przód( będzie zamontowany pod fotelem).

 

 

Mam nadzieje że po takiej gruntownej przebudowie jakoś to zacznie grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to się zabierałem, ale jednak wybór padł na enona coś takiego.

Dlaczego? Bo wygląda jak ori, z drugiej strony, porkętła etc. Wygląd androida na enonie to.. porazka moim zdaniem.

ale spróbował bym wgrać tego bmdroid. :> Bez jakiejś karty dźwiękowej jest słabo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytującym dla mnie faktem jest brak radia. Mimo wszystko w dłuższej trasie czasami lubie posłuchać wiadomości czy pierdzielenia chylińskiej. A z radiem z neta różnie bywa(czasami brak zasiegu, czasami brak transferu). A żeby dokładać antene to znów nazbiera się tej elektroniki jak w samolocie...

 

Raczej nie bedzie to samo, bo ciezko bedziesz mial znaleźć softa dopasowanego do eonona, i słaby hardware on ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytującym dla mnie faktem jest brak radia. Mimo wszystko w dłuższej trasie czasami lubie posłuchać wiadomości czy pierdzielenia chylińskiej. A z radiem z neta różnie bywa(czasami brak zasiegu, czasami brak transferu). A żeby dokładać antene to znów nazbiera się tej elektroniki jak w samolocie...

 

Raczej nie bedzie to samo, bo ciezko bedziesz mial znaleźć softa dopasowanego do eonona, i słaby hardware on ma.

 

Radio nie znajduje sie przypadkiem w schowku zapalniczki? :?:

 

 

:duh: Możesz sobie zrobić radio w schowku, ale po co? :D BMdroid to jest przecież android. Radio takie rzeczy... wszystko jest...

Jeśli chodzi o samą jakość to AUX + jakieś radio (widziałem u innych) to wtedy ma to sens. Możesz sobie nawet telefon wrzucić, ale na ...j :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.