Skocz do zawartości

Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.


kri35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Wygląda naprawdę solidnie. Tak samo mocowania do kielicha. Powinna działać jak należy :cool2: Co to za rozpórka jak można wiedzieć? Podobna do Muenchen Edition.

 

http://www.bimmian.com/Mechunik-Strut-Bars-for-BMW-E90-or-E91-3-Series

 

Wygląda kozacko! :wink:

 

dzięki , zdjęcie też duzo daje :wink:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszły. Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym klarze. Powłokę naniesiono po polerowaniu czy sam ją nakładałeś? Robiłem felgi do MB i powiedziano mi, że gołego aluminium nie da się w żaden sposób zabezpieczyć, wyłącznie cquartzem, bo klar ma tendencję do łuszczenia. Od tego czasu autosol nieodłącznie mi towarzyszy :wink: Ale wygląd bomba. Na aucie będzie :cool2: wrzuć fotki jak zmienisz na obuwie letnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
kiedy na aucie ?

 

pewnie dopiero w kwietniu, jak temp. w nocy bdzie miał z 5 stopni, bo dużo w nocy jerzdże...

 

Ładnie wyszły. Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym klarze. Powłokę naniesiono po polerowaniu czy sam ją nakładałeś? Robiłem felgi do MB i powiedziano mi, że gołego aluminium nie da się w żaden sposób zabezpieczyć, wyłącznie cquartzem, bo klar ma tendencję do łuszczenia. Od tego czasu autosol nieodłącznie mi towarzyszy :wink: Ale wygląd bomba. Na aucie będzie :cool2: wrzuć fotki jak zmienisz na obuwie letnie.

 

o tym, że klar odpada albo się łuszczy to nie słyszałem, może ktoś miał b.starą felgę i zle oczyścił powierzchnię, uważam że to bzdura

klar połozyli mi piecowo, ale jak dobrze oczyścisz powierzchnię to sam tez możesz trysnąć(nawet jak by coś się stało to zawsze możesz spolerować :wink: )...

długo zastanwiałem sie co z nimi zrobic po polerce, i kwarcu nie polecam na gołe aluminium, robi sie wieksze "mleko" niz po klarze

jeśli chodzi o pasty do alu to używam mothersa, albo belgom-a

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurcze ... mimo wszystko benzyna chodzi jak marzenie-na tym filmie na poczatku to nawet 2 litry gadają ,że aż miło...

Wstyd gazować dizlem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kupiłem pare dni temu SI i przymierzam się do zmianiy oleju. Dlaczego akurat Mobil1 New Life LL-01 i Archoil 9300 :?:

Inaczej chodzi, ciszej, lepiej odpala ?

 

dlaczego mobil 1 i arch 9100/9300 bo kolega Rivasi mi kazał :wink: ale poważnie to nie pamiętam, na pewno miało to uzasadnienie techniczne, jak masz silnik przed remontem to 9100, a jak już po tulejowaniu to 9300

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kurcze ... mimo wszystko benzyna chodzi jak marzenie-na tym filmie na poczatku to nawet 2 litry gadają ,że aż miło...

Wstyd gazować dizlem :roll:

 

masz 335! :cool2: to moze wydech machnij inny nie ori?

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... mimo wszystko benzyna chodzi jak marzenie-na tym filmie na poczatku to nawet 2 litry gadają ,że aż miło...

Wstyd gazować dizlem :roll:

 

masz 335! :cool2: to moze wydech machnij inny nie ori?

 

 

Ehh to nigdy nie będzie to, wysokoobrotowy silnik to daje dobry dzwięk a dizel to.... Ale cos za coś przynajmniej malo pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... mimo wszystko benzyna chodzi jak marzenie-na tym filmie na poczatku to nawet 2 litry gadają ,że aż miło...

Wstyd gazować dizlem :roll:

 

Bardzo wstyd :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
A ta cała szafa kosmetyków to Twoja? Chyba sporo sie dokształcałeś w sprawie autodetalingu ?

 

Tak, staram sie ogarniac temat, teraz jest ich 2X więcej, ale tez potrzeby i klasa aut do ogarnięcia sie zmieniła :D , jak bys chciał cos ogarnac w aucie to zapraszam.

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.W sumie to może i bym chciał. Ale troszkę mam daleko do Ciebie. Widziałem profil na facbooku (polubiłem już kiedyś) niezłą robisz robotę. na czym polega korekta jedno, dwu czy trzy etapowa lakieru? I ile to kosztuje? Chciałbym doprowadzic moją do błysku na zewnątrz , ala jak w tym astonie na fiolmie o którym wspólnie dyskutyowaliśmy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

w skrócie:

1- pasta tzw. one step, kompromis pomiedzy polerowaniem a finischem, zbiera małe ryski, swirle oksydacje lakieru i nadaje blask lakierowi

2- polerowanie+finish, najpierw usuwa większe/mniejsze rysy, potem finish max wyciągnięcie połysku

3-cięcie usunięcie jak najwiekszej ilości rys z lakieru(wszystkich), czasem też papier wodny leci, potem polerowanie, na koniec finish

 

na bmw raczej nie robię 2 stopniowej na lakierze ori , 1 lub 3, ceny w zależności, zwykle do dogaania dla forumowiczów :wink:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Poleciałem dziś z wymiana płynów ustrojowych, płukanka liqui, 0w40, archoil 9300, wspomaganie, hamulce, chłodnica bezwodny motul

 

http://images68.fotosik.pl/881/a1eccbc81139ebb9med.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/881/8ca5e0babf392c92med.jpg

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnica bezwodny motul

 

[

 

czyli poleciales sam koncentrat bez wody ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.