Skocz do zawartości

E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zna ktos kojarzy, niby forumowe, ale zapytac nie zaszkodzi :)

 

Napisalem wiadomosc do wlasciciela o link do forum, ale jeszcze nie odpisal, moze ma ktos pod reka link do tematu ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4655015809&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba nie to forum.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie kierunki i boczne modzone, dołożone ringi, nerki albo nie ori, albo pomalowane, felgi od e90. Ale kto co lubi. Na moje oko drzwi pasażera mają nieco inny odcień, ale mogę się mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie kierunki i boczne modzone, dołożone ringi, nerki albo nie ori, albo pomalowane, felgi od e90. Ale kto co lubi. Na moje oko drzwi pasażera mają nieco inny odcień, ale mogę się mylić.

 

te felgi to akurat mi pasuja, bez jakiejs wsi i do tego OEM pewno rzecz gustu.

 

Z tymi drzwiami tez wlasnie sie wpatrywalem i nie wiem czy to kwestia zdjecia czy nie, bo jak wiadomo srebrny kolor nie latwo sie robi.

 

 

Poza tym, że sprzedawca czarodziej nad czarodziejami, po serii zbędnych zdjęć to tylko brakuje zdjęć pod maską a reszta ważne że jest, że dużo ... lepiej dużo niż za mało.

 

 

no nie :D bez kitu, handlarze tyle zdjec nie daja 50 zdjec, 20 cm dalej 20 cm blizej, zamiast dac 8 konkretnych z zewnatrz , kilka wewnatrz i z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No z tymi zdjęciami to gościu pojechał po całości. Jakiś nawiedzony. Więcej tu do podziwiania nawierzchni niż auta. :)

 

Wg mnie malowany (lub wymieniony pod kolor) lewy przedni błotnik i drzwi. Oczywiście nie świadczy to o tym, że auto po jakimś dzwonie, ale widać różnicę między tylnym lewym błotnikiem a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje sie lakierowanych elementow, chociaz srebrny jest wyjatkiem, gdyz najtrudniej go zrobic aby nie bylo widac roznicy odcieni. Ale akurat lakier i wszystko co z nim zwiazane jestem w stanie sam sprawdzic, dopiero mechanike komus zlecam bo sie nie czuje na silach.

 

Auto jakby bylo ok warte tej kasy ? Jeszcze tylko dwa pytania.

1. Czy jest jakis temat na forum w ktorym jest opisany taki podręcznik kupującego :lol: ? na zasadzie co sprawdzic, co zwrocic uwage, co ma byc tak a nie inaczej, zazwyczaj na forach udaje sie cos takiego znalezc, wiec domyslam sie ze tu tez funkcjonuje :)

2. Czy jest gdzies miejsce, albo macie namiar na osoby, ktore odplatnie oczywiscie pomagaja sprawdzac auta przed zakupem ? Wiem, ze kilka osób tak działa/ oferuje swoje usługi, tylko nie wiem gdzie uderzać/ szukać w zależności od regionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie będziesz szukał okazji to napewno kupisz dobre auto ,wystarczy podjechać do aso i dowiesz sie czegoś konkretnego ,jezeli auto bedzie złomem to obrócisz sie na pięcie i niech oszust sobie ureguluje rachunek za trupa.
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jakby bylo ok warte tej kasy ?

Za dobre 330Ci musiałbyś dołożyć jeszcze z 10k biorąc pod uwagę zakres prac, jaki został wykonany przy tym aucie. A tu normalnie promocja. Jeśli jest wszystko ok z silnikiem i mechaniką - cena jest rewelacyjna. Sprawdź na serwisie i będziesz wiedział, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jakby bylo ok warte tej kasy ?

Za dobre 330Ci musiałbyś dołożyć jeszcze z 10k biorąc pod uwagę zakres prac, jaki został wykonany przy tym aucie. A tu normalnie promocja. Jeśli jest wszystko ok z silnikiem i mechaniką - cena jest rewelacyjna. Sprawdź na serwisie i będziesz wiedział, co i jak.

 

Podejrzewam ze tu działa polaczkowatość i Janusze jak widzą "3" z przodu to przyslowiowo spluną na klawiature i zamykaja aukcje przeklinając pod nosem, ze gosc chyba na glowe upadl bo przeciez to auto to sie zaraz rozleci, istny zlom na kolkach :norty:

 

Jezeli nie będziesz szukał okazji to napewno kupisz dobre auto ,wystarczy podjechać do aso i dowiesz sie czegoś konkretnego ,jezeli auto bedzie złomem to obrócisz sie na pięcie i niech oszust sobie ureguluje rachunek za trupa.

 

zeby to bylo tak super i sprzedawcy chcieli zwracac koszta podrozy i koszta serwisu to swiat bylby piekniejszym :D oczywiscie zaproponuje cos takiego na zasadzie : jesli auto dobre i nie ma kuku to biore, jesli nie to zwracasz koszta, jesli z miejsca nie zacznie sie wykrecac i kombinowac to jest szansa ze przynajmniej wierzy w stan oferowanego samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jakby bylo ok warte tej kasy ?

Za dobre 330Ci musiałbyś dołożyć jeszcze z 10k biorąc pod uwagę zakres prac, jaki został wykonany przy tym aucie. A tu normalnie promocja. Jeśli jest wszystko ok z silnikiem i mechaniką - cena jest rewelacyjna. Sprawdź na serwisie i będziesz wiedział, co i jak.

 

Podejrzewam ze tu działa polaczkowatość i Janusze jak widzą "3" z przodu to przyslowiowo spluną na klawiature i zamykaja aukcje przeklinając pod nosem, ze gosc chyba na glowe upadl bo przeciez to auto to sie zaraz rozleci, istny zlom na kolkach :norty:

 

Może być i tak, aczkolwiek forumowe auta (czym sprzedawca tak się chwali), schodzą i z większymi przebiegami i za większą kasę. A tak na marginesie - sprzedawca podesłał link do forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczna to ze kazdy zwróci ci kase za przegląd bo wierz mi idiotów nie brakuje ktorzy by chcieli auto 14 letnie jak z salonu ale jezeli auto to naprawdę złom i oszust to zataja to jak najbardziej .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pamiętajmy, że to auto ma prawie 300 tys. km na liczniku. Warte jest połowę tego, ile takie samo auto z przebiegiem 150 tys. km. To wiadomo, że cena jest niska.Trzeba się cieszyć, że nie jest skręcony o połowę i stoi za większe pieniądze. Niestety w Polsce sprzedać samochód z przebiegiem ponad 200 tys. km jest bardzo ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i tak, aczkolwiek forumowe auta (czym sprzedawca tak się chwali), schodzą i z większymi przebiegami i za większą kasę. A tak na marginesie - sprzedawca podesłał link do forum?

 

Nie , narazie nic nie dostalem, ale jest weekend i nie dzwonie, jutro zadzwonie i zapytam i podam maila i wybadam o wszystko. Bo wyslalem zapytanie przez "zadaj pytanie sprzedającemu" wiec moze akurat nie wszyscy w weekend sledza powiadomienia z allegro - wiem z autopsji :)

 

Pamiętajmy, że to auto ma prawie 300 tys. km na liczniku. Warte jest połowę tego, ile takie samo auto z przebiegiem 150 tys. km. To wiadomo, że cena jest niska.Trzeba się cieszyć, że nie jest skręcony o połowę i stoi za większe pieniądze. Niestety w Polsce sprzedać samochód z przebiegiem ponad 200 tys. km jest bardzo ciężko.

 

dokladnie dokladnie. Offtopujac jest blog ktory polecam, naprawde fajnie sie to czyta :

http://blog-skup-aut-bielsko.blogspot.com/

 

ja juz nawet na przebiegi nie patrze bo na dobra sprawe w tych chorym kraju z chorym rynkiem aut uzywanych to nie wiesz czy kupujesz 150 czy 550 tys, jeszcze w BMW to przynajmniej jakos mozna to weryfikowac, a w innych markach to naprawde juz nauczylem sie nie zwracac uwagi na ten parametr, no moze na szarym koncu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzysz na licznik bo interesuje Cie tylko cena auto taka prawda a piepszenie ze kazdecauto ma cofnięty licznik mozna miedzy bajki wsadzić wystarczy byc trochę ogarniętym zeby kupic dobre auto z oryginalnym prżebiegiem i cała historia serwisowa no ale znowu cena nie pasuje i kolo nam sie zamyka .

 

Co do przebiegow powyżej 200 tys to mam 80% aut z przebueami 220-280 tys tylko ze przyjeżdzają ludzie ktorzy wiedza ze bmw to nie polonez i pochodzi spokojnie drugie tyle .

 

Niestety w tym dziale 80% ludzi szuka okazji dlatego taki chłam tu trafia .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzysz na licznik bo interesuje Cie tylko cena auto taka prawda a piepszenie ze kazdecauto ma cofnięty licznik mozna miedzy bajki wsadzić wystarczy byc trochę ogarniętym zeby kupic dobre auto z oryginalnym prżebiegiem i cała historia serwisowa no ale znowu cena nie pasuje i kolo nam sie zamyka .

 

Co do przebiegow powyżej 200 tys to mam 80% aut z przebueami 220-280 tys tylko ze przyjeżdzają ludzie ktorzy wiedza ze bmw to nie polonez i pochodzi spokojnie drugie tyle .

 

Niestety w tym dziale 80% ludzi szuka okazji dlatego taki chłam tu trafia .

 

Odpusc mi z tym ze liczy sie tylko cena bos sie uczepil a to nie jest prawda, moze masz takie wrazenie masz prawo, ale jest to mylne wrazenie :)

 

Dlatego dla mnie przebieg 300 tys km jesli prawdziwy nie jest zadna ujma ani wada, wrecz kurcze jestem pod wrazeniem moze nawet sie pokusze o takie stwierdzenie, ze wlasciciel tego nie skrecil tylko jest uczciwy. Ja jestem z tych wyjatkow ze nie boje sie duzych przebiegów, a dlatego przebieg jest ostatnim parametrem bo tak jestem nauczyony, mowie niektore marki nawet jesli serwisowane w ASO to nic nie zrobisz bo nie ma europejskich baz takich jak ma bmw, tutaj jesli auto mialo serwis do konca, albo w miare do konca jestes w stanie wszystko sprawdzic. No i odpusc z cena , nie jestem Januszem wyszukiwaczem okazji, przegladam wszystkie auta, ok przyznam sie jak widze e46 za 35 tys zl to odpuszczam przyznaje, ale takto czy 22 czy 30 tys to nie ma jakiegos znaczenia. Zreszta to wszystko jest takie gdybanie bo trzeba jechac na miejsce i ogladac, czasem po 3 minutach juz wiadomo, ze mozna wracac do domu. Tyle, ze tutaj zawsze cos doczytam nowego dowiem sie, bede wiedzial o co pytac sprzedawce i na co zwracac uwage i jak nic dyskwalifikujacego nie wyjdzie to dopiero auto jedzie na serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij od potwierdzenia tego przebiegu w ASO - dowiesz się na samym początku, czy sprzedawca nie ściemnia, bo zakładanie, że ten jest prawdziwy jest równie prawdopodobne, jak to, że jest skręcony z jeszcze więszego. Jeśli przebieg się nie potwierdzi, to ja bym olał to auto. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi bmw na allegro 330i czy ci ktore ma na liczniku 350 tys

Wszyscy wiła byc oszukiwani i podjechać pod dom autem ktore ma 170 tys niz 320 bo sąsiad kretyn powie eeee to juz złom na wykończeniu ,widziałem auta z przebiegami 600 tys ktore szły do polski i wyglądały na Max 200 pisze o e46 .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zazwyczaj tutaj trafiaja takie pol miliona albo wiecej, bo polak janusz i tak to kupi jak sie zrobi Polska Norme w skrocie PN 130 000 dla benzyny i 160 000 dla diesla. Potem tylko renoskor za 20 zl z allegro, podpicowac galke i fotele i juz cud miod malina kazdy sie zabija, a i zona z domu nie wyrzuci ze Janusz trupa kupil a i sasiad bedzie z zazdroscia spogladal na igielke, prezent od Niemca - taka chora mentalnosc :)

 

Dobra to narazie nie offtopujmy jak potwierdze przebieg to bedzie wiadomo czy dalej warto isc w to auto czy odpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.