Skocz do zawartości

[f10] Zestaw uchwyt telefon w podlokietniku


chemik2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

NIe znalazlem tematu wiec zakladam.

 

Schowek pomiedzy przednimi siedzeniami. Modul do podpicia telefonu. Moj kolega ma plyte gdzie wpinamy dany uchwyt do telefonu i to jest OK. Ja mam mowiac krotko taki maly wglebiony schowek. czy jak przeloze plyte od kumpla to bedzie w tunelu przygotowany kabel czy bede musial go dorobic ? Moze ktos sie zmierzyl z tematem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ja podłączę się pod temat z pytaniem - czy SnapIn trzeba w jakikolwiek sposób zakodować do auta?

U siebie w F11 nie krzystam ze SnapIn (tylko BT), ale żona w F20 ma SnapIn w wersji "Media" (używa iPhone) i prawdę powiedziawszy mam wrażenie, że i tak cała komunikacja odbywa się u niej przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak wyłączę BT w telefonie, który używany jest w F20 w SnapIn, to:

- działa streaming audio, tzn. w menu Multimedia w samochodzie widać, że jest podłączony telefon i można odtwarzać muzykę

- ale nie działa zestaw głośnomówiący (po wybraniu menu Telefon jest komunikat o konieczności włączenia BT w telefonie)

- nie działają usługi BMW Live (komunikat j.w.)

- nie działają usługi Office

Samochód bez nawigacji, z radiem 663 oraz z pakietami 6NF i 6NK .

 

Czy to oznacza, że nawet mając SnapIn można korzystać z zestawu głośnomówiącego tylko z użyciem BT...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to szczerze mówiąc nie wiem jaki sens ma kupowanie SnapIn, skoro i tak trzeba aktywować BT w telefonie, aby mieć zestaw głośnomówiący...

Żona kupiła sobie ten uchwyt od razu przy zamawianiu samochodu, dobrze że ja jeszcze nie zdązyłem tego zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Przecież teraz telefony nie mają wyjścia do podłączenia anteny zewnętrznej...

Chyba, że w Snap-In jest jakaś pętla indukcyjna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to sa rozne rodzaje tych adapterow, auto tez oprocz samego adaptera musi miec odpowiednie funkcje wlaczone..

lub zmieniony VO ale do tgo trzeba miec kabel enet.

 

siedze w temacie wiec moge pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Chyba, że w Snap-In jest jakaś pętla indukcyjna :roll:

Sam sobie odpowiem :)

Tak, adaptery Snap-in mają wbudowaną pętlę indukcyjną. I faktycznie w podstawie mają dodatkowe złącze koaksjalne (od wspomnianej pętli indukcyjnej) do przewodu koncentrycznego biegnącego do anteny dachowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inne pytanie ale szkoda zakładać nowy temat skoro tutaj piszecie o Bluetooth w aucie.

Jak aktywować radio jesli podczas rozmowy telefonicznej przełączam się z zestawu na słuchawkę telefonu lub odbieram telefon a nie robię tego za pomocą zestawu w samochodzie. Chodzi mi o połączenie Bluetooth.

Radio jest wyciszone aż do momentu zakończenia rozmowy.

W poprzednim aucie tak miałem, że radio grało a w tym nie potrafię tego skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
myślę, że dla samej anteny nie warto kupować snapin.

Powiedz proszę jakie max funkcję mogę zyskać przy zakupie snapin?

zależy gdzie mieszkasz - jak jezdziłem w różne dziwne miejsca i sygnał na telefonie był słaby to wtedy snap in dodawał 2 kreski zasięgu, poza tym masz ładowanie telefonu (używałem blackberry) no i sama słuchawka ma gdzie leżeć a nie zajmuje np. miejsca na kubki ;)

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.