Skocz do zawartości

M-Pakiet i inne


Feldark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, mam na imię Paweł, zamierzam kupić e46 330d, ja jestem zdania, że jak diesel to tylko wysoko pojemnościowy co by nie zamulać na drogach :P

Mam parę pytań jeśli chodzi o m-pakiet, z zewnętrznego chyba wiem już wszystko gdyż tam jest tylko przedni/tylny zderzak i listwy po boku, czy coś jeszcze ?

Do m-pakiecietu wewnętrznego zaliczają się przednie fotele, tylna kanapa, kierownica, gałka zmiany biegów i te listewki, i tu właśnie mam pytanie, czy tylko tyle czy coś jeszcze ?

Będę szukał autka po lifcie z zdrowym silnikiem oczywiście w sedanie, może być do tapicerki i lakierowania, lakierowanie mogę zrobić sobie sam gdyż mam dostęp do profesjonalnej lakierni, chodź bardziej ja bym wszystko przygotował i dał parę stów w łape jakiemuś lakiernikowi co by mi to porządnie zrobił :)

A teraz po lift z przed liftem, różnią się sporo, wyczytałem, że m-pakiet dla sedana jest taki sam, nie ma przed liftowego i po.

Pytam się o to bo jeśli bym znalazł fajne autko bez m-pakietów to bym je sobie sam skompletował (m-pakiety), ale żeby to zrobić trzeba jeszcze wiedzieć co kupić :D

 

Bardzo bym prosił o odpowiedź :)

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to wiadomo, i tak bym pewnie zmienił :D

A to poddasze to jak wygląda ?

Czy to po prostu normalne poddasze tylko czarne ?

Jeśli normalne tylko czarne to i tak będę chciał wszystko obić dlatego bardziej bym szukał z m-pakietem zewnętrznym żeby nie malować niż wewnętrznym bo wewnętrzny znalazłem za 1300zł (fotele, kanapa, gałka zmiany biegów, kierownica i te aluminiowe dodatki) tylko fotele poobdzierane i w jednym miejscu jest dziura, lecz jak mówię, i tak będę chciał zrobić coś takiego:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/cw/hp/uk/12hr48.jpg

Tapicer za takiego coś powiedział mi 2,4tys zł także myślę, że nie dużo za takie coś gdyż ceny samochodu z wnętrzem m-pakiet i to ładnie zrobionym są wyższe o około 6tys a tu bym miał gdzieś za 3.

Co do podstopnicy to przyznam, że nie słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to wiadomo, i tak bym pewnie zmienił :D

A to poddasze to jak wygląda ?

Czy to po prostu normalne poddasze tylko czarne ?

Jeśli normalne tylko czarne to i tak będę chciał wszystko obić dlatego bardziej bym szukał z m-pakietem zewnętrznym żeby nie malować niż wewnętrznym bo wewnętrzny znalazłem za 1300zł (fotele, kanapa, gałka zmiany biegów, kierownica i te aluminiowe dodatki) tylko fotele poobdzierane i w jednym miejscu jest dziura, lecz jak mówię, i tak będę chciał zrobić coś takiego:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/cw/hp/uk/12hr48.jpg

Tapicer za takiego coś powiedział mi 2,4tys zł także myślę, że nie dużo za takie coś gdyż ceny samochodu z wnętrzem m-pakiet i to ładnie zrobionym są wyższe o około 6tys a tu bym miał gdzieś za 3.

Co do podstopnicy to przyznam, że nie słyszałem :)

 

 

Wieś tańczy i śpiewa. Jak chcesz taki burdelowo - dramatyczny środek, to kup sobie pokrowce z Lidla - taniej Cię wyjdzie, a efekt tak samo żałosny.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czarna podsufitka to M do tego oświetlenie wnętrza tez jest M tzn jest inne niz w zwykłych wersjach . Gdy otwiersz drzwi na progach tez jest listwa M kierownica , i nie jestem pewien czy podświetlenie drążka też nie występuje w M pakiecie ale to chyba razem z oswietleniem wnętrza.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak opel kadett na przełomie wieków ...

Burdelowa czerwień, materiałowy środek, srebrne listy i ciemne plastiki :cool2:

Btw czym różni się podświetlenie serii od mPeta ?

Ja mam lichtpakiet i w sumie wszędzie się świeci, gała niegdzie nie jest podświetlana chyba że masz na myśli rzut czerwieni z lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam nie brać m-pakietu ?

Mi tam się on podoba pod każdym względem.

Jednak chyba wole taki

http://www.skanleder.boo.pl/images/phocagallery/BMWE46/Dscf1936.jpg

 

tylko zamiast białego dać beżowy, coś takiego:

http://hurtowniatapicerska.pl/media/products/b04533c57d14e578da5bc8dc53c1def9/images/thumbnail/big_skaj_bez.jpg?lm=1372786708

 

A o podświetlaniu nic nie słyszałem także jeśli ktoś coś wie to proszę dać znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wrzuciłeś to nie mpak ale fotele z m3 - vadery, do tego z anglika bo mają wajchy do kladzenia foteli w 3d budzie a są zamontowane bez przerobienia w 4d/5d budzie.

Druciarstwo bo wajchę wdać.

 

Zakładam, że pewnie to tobie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę, że BMW-klub to niewłaściwe miejsce na takie tematy..większość szanuje swoje auta :roll: nie może być coś z vw/audi? Podobno lepsze, nie psują się :shock: i chyba modniejsze, co?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegali mnie, że tu musi być wszystko ori, jak coś nie jest oryginalne to jest to druciarstwo, weź znajdź e46 z ładną nieponiszczoną tapicerką, mi się całe czarne wnętrze nie podoba i już, a m-pakietowe fotele są według mnie dużo wygodniejsze od zwykłych.

 

Szanowanie auta poprzez nie dodawanie nie oryginalnych elementów...

To najlepiej jak Ci się np. klocki skończą to i nie znajdziesz oryginalnych też tego nie wymieniaj bo przecież MUSI być ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o to czy sie podoba czarne wnetrze czy siwe, ale o pstrokaciznę jaką pokazujesz, wies tanczy i spiewa.....

porownanie do częsci mechanicznych typu klocki itp pozostawie bez komentarza...

 

ładnego e46 w m paku nie trzeba poprawiać, samo z siebie będzie robić robote.... ale Twoja kasa i zrobisz co zechcesz ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra z tymi klockami to przesadziłem ale Wy też przesadzacie z tym ori :)

Widziałem dzisiaj na mieście super e46 i jednak taką zrobię, jest prawie identyczna jak to:

http://i49.tinypic.com/35hfscj.jpg

Strasznie mi się to pobadało i nie będę się bawił w dwukolorowe fotele :P

Podświetlenie zostawiam czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest w tym ładnego, podswietlenie do niczego nie pasuje, ręczny, podstopnica masakra....

manetki + manual, mieszek heh, brak czarnego sufitu.... :roll:

 

ale ok jak juz zrealizujesz swoja wizje to daj fotke ;)

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj ...

Nakładki jacky sport, nie wiem co po - jak się tobie omsknie ubrudzony but po tym metalu to ... poza tym wygląda jak g.ówno w chromie.

No, bo podstponica mPet jest przecież brzydka.

Podświetlana gałka, fuj - pasuje do golfa/kadetta/bravo

No i podświetlenie ... lubisz takie shity to wybierz sobie może vw/audi albo kia-ę jakąś.

Ori zadbane bmw w mpakiecie ( ori a nie z nazwy ) nie potrzebuje takich wiejskich udziwnień - bo jest ładna.

 

Zaporponowałbym tobie przejrzenie galerii poloneza, be..mw, szymon-o i wielu innych ale one dla tak modnego przyszłego użytkownika ( oby nie ) będą trącać nudą.

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien co do tego podswietlenia ale chyba chodzi o taki bajer co swieci na galke zmiany biegow i w jej okolicach mozna to przyciemniac i rozjasniac razem z podswietleniem zegarow i z cala reszta co jest podswietlana,chociaz tak jak pisalem nie na 100% jestem pewny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.