Skocz do zawartości

F11 LCI - zasilanie gniazda zapalniczki


Pe.te

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

W moim F11 LCI (2013) we wszystkich gniazdach zapalniczek znajdujących się wewnątrz auta napięcie jest cały czas - tzn. nie znika po wyłączeniu zapłonu...

Też tak macie?

 

Potrzebuję gniazda, w którym zasilanie będzie zanikało po wyłączeniu zapłonu.

A może da się to jakoś przeprogramować z poziomu komputera serwisowego...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Pre-Lci też jest non-stop, chociaż możliwe ze kilka minut po zamknięciu auta napięcie znika.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdziłem raz jeszcze i faktycznie napięcie zanika po zamknięciu auta (u mnie po jakichś 8 minutach).

Niestety od razu po odblokowaniu auta napięcie pojawia się ponownie (a nie dopiero po podaniu zapłonu).

 

Potrzebuję gniazda do podłączenia rejestratora (w przeszłości raz już mnie uratował, więc wolę mieć takowego "anioła stróża").

Jednak przy takim rozwiązaniu zasilania gniazd zapalniczki jak w F11 wystarczy otworzyć auto, bez jego uruchamiania, aby rejestrator zaczął pracować...

To niedobre rozwiązanie, bo niekoniecznie potrzebuję mieć udokumentowane na filmie np. sobotnie odkurzanie samochodu w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
u mnie tez się nie wyłącza przez to po podpięciu wideorejestratora prawie przez noc się wyładował akumulator, gdy spadła pojemność aku sam odłącza wszystkie urządzenia , teraz nie idzie doładować akumulatora, ładował się całą noc i dalej jest info ze akumulator jest na wyczerpaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde to az tak duzy problem ze rejestrator nagra jak sprzatasz samochod raz na tydzien? Ja bym sobie odpuscil ten temat. Sa takie male kontrolery na ebay ktore odlaczaja zasilanie gdy napiecie spadnie ponizej ustalonej wartosci, wtedy mozna by to ustawic zeby rejestrator zalaczal sie kiedy napiecie w samochodzie wzrosnie na skutek pracy alternatora. Pytanie tylko czy w f10 alternator pracuje caly czas? No i jesli ktos uzywa start/stop to po zgaszeniu silnika na skrzyzowaniu wylaczy sie rejestrator...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.