Skocz do zawartości

BMW 330 E46 Coupe M-Pakiet Tuliszków (WBABV910X0PJ87796)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A-ha ... chodzi tobie o ten twór fotoshopa z równie pięknym zdjęciem jakże najczęściej zużytego i najszybciej zużywającego się fotela w europejczykach, wystawiającego lewy narożnik do zdjęć a skrzętnie ukrywającego odstający prawy narożnik maski, co jest mPakietem ale nie jest i ma xenony ale ich nie ma, tak ?

Samochód opisywany na tym albo forum bmw-sport, jakiegoś użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-ha ... chodzi tobie o ten twór fotoshopa z równie pięknym zdjęciem jakże najczęściej zużytego i najszybciej zużywającego się fotela w europejczykach, wystawiającego lewy narożnik do zdjęć a skrzętnie ukrywającego odstający prawy narożnik maski, co jest mPakietem ale nie jest i ma xenony ale ich nie ma, tak ?

Samochód opisywany na tym albo forum bmw-sport, jakiegoś użytkownika.

Przecież przyszły nabywca jest najbardziej zainteresowany zdjęciem prawego fotela i czasami tylnej kanapy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan / adalbert

 

proszę o informacje gdzie ten photoshop? Proszę tylko o konkretne punkty bo zdania typu : "na prawdę nic nie widzisz" , "a długo by wymieniać" , "zainwestuj w okulary ;)" nie są dla mnie żadną polemiką.

 

Co ja widzę - podniesiony kontrast, wyostrzenie.. Przepraszam, ale dla mnie nie jest to fotoszop. Oczywiście zakładam że mogę się mylić i moje błędy zostaną mi merytorycznie wytknięte.

 

Dla mnie największy minus to brak zdjęć wnętrza, a to wg mnie jest podstawą to patrzenia na auto spod kąta. Aczkolwiek schludne zdjęcia z wyciągniem z cieni, podsieniem kontrastu - aby pokazać więcej detali nie jest w żadnym stopniu podstawą do minusowania auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są moderowane, fotoshop czy inna technika to jest nieważne. Poza tym po co wprowadzasz dyskusję kto ma rację i co komu ma się udowodnić. Ja stwierdzam tak, ty inaczej i niech tak zostanie. Poza tym, poprzednio napisałem że jak się podoba to jechać i oglądać. Jestem pewny, że widok auta na żywo będzie znacznie odbiegał od tego na zdjęciach. Tak sądze i to napisałem. Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Marka z BMW Sport.

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=122530

 

Zamiast wróżyć z fusów tak jak to robi mikan lepiej zadzwoń i pogadaj. Założę się że pomimo tych pierdół autko i tak jest w lepszej kondycji niż 3/4 coupe na allegro. Zwróć uwagę że tym autem nie jeździł Pan Mirek po bułki który robi wymianę oleju co 30 tys. Z tego co widzę w Marka samochodzie już jest zrobione to co na 100% byś wymieniał prędzej czy później przy zakupie 330cd :8)

http://zsp10.pless.pl/zapis/bykom.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adalbert

"fotoszop czy inna technika"

Nie mam pytań..

Na prawdę czasami jak się nie wie o czym się pisze to lepiej przemilczeć (nawet slogany rzucane w prawo i lewo należałoby rozumieć).

 

Nikt nikogo do swoich racji nie musi na siłę przekonywać, aczkolwiek chciałem zaznaczyć że podany slogan był nadużyciem.. Ja rozumiem hejtowanie zdjęć które robione są po to by nic nie zobaczyć, bez ostrości w kadrze itp, ale czasami to już jest przegięcie.. Mało zdjęć - źle, dużo zdjęć -źle. Nie każdy potrafi zrobić zwyczajne zdjęcia które wyglądają średnio i czasami trzeba się z tym pogodzić.

 

z tego co widać to "właściciel się znalazł" więc chyba najprostsza droga to podpytać co i jak i weryfikować usłyszane cuda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zdjęciami. Lista zrobionych rzeczy - ok, przebieg - wreszcie nie 199000 km. Ale jednego nie rozumiem - po co nazywać coś m-pakietem, skoro nim nie jest? :mad2: I jakoś wzmianki o dołożonych zderzakach nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mikan ... nic nie wróże, napisałem że pet i kundel ? - Nie.

Napisałem co widzę na podstawie zdjęć z ogłoszenia - odstaje maska, same zdjęcia lewego narożnika, fotela pasażera nie wiem po co, xenony bez sprysków i mPak zderzaki dołożone.

Nie trzeba być wróżbitą ani wizjonerem żeby to dostrzec i stwierdzić - fakty są faktami, więc nie wiem po co przypierd.alanka do mnie.

Wypada dodać, ze samochód tak nie wyglądał jak wyjechał z fabryki a obecny stan jest wizją sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek napisze :mrgreen:

Dawno takich zje..... Zdjec niewidzialnym :duh: niecoddaja wogole koloru auta sa jak na konkurs na tapetę :duh:

Dlaczego niema zdjecia lewego fotela? Niech ktos nie mówi ze forumowicz zapomniał :duh:

Auto moze byc ladnevale po takich zdjecia ja osobiscie dupppy bym nie ruszył zeby to zjawisko zobaczyć szkoda paliwa,

Jak zrobi normalne zdjecia to co innego .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nie będzie można nic napisać, bo co rusz pojawiają się tacy jak bng którzy to, oceniają kto co i jak napisał i tylko tyle mają do powiedzenia w kwestii merytorycznej i nie mogą zrozumieć jaki cel przyświeca tym, co wrzucają tu auta i proszą o spostrzeżenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pisze to co uważa za stosowne ja pisze ze po takich zdjęciach olał bym to auto na starcie ,sprzedający przegiął pale .

Poprostu przedobrzyl.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.