Skocz do zawartości

Jak przekonać żonę do BMW


Adams16

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Wy nie myślicie! Trzeba odwołać się do podstawowych instynktów Kobiety: zapewniać, że takie BMW (chociażby trójka) jest dużo bardziej bezpieczne niż jakaś Mazda czy Honda Civic (bo tak też z pewnością jest). Przecież będzie w tym samochodzie podróżować dziecko...itp. itd. To zawsze działa :D

 

Kobiety zwracają uwagę na inne rzeczy niż my (czyt. inaczej myślą), i nie ma dla nich NAJMNIEJSZEGO znaczenia chociażby 8-biegowa skrzynia ZF, która działa rewelacyjnie!

 

Niestety BMW w dalszym ciągu nie może poradzić sobie z kryzysem wizerunkowym w Polsce. U nas właściciel BMW jest postrzegany tak samo, jak właściciel Opla Manta/Calibra w Niemczech. Oczywiście nie ma co generalizować, ale sami wiecie...

No i ten "zły PR" powoduje takie a nie inne postrzeganie tej marki przez Kobiety.

Nie chcę nic mówić, ale kryzys wizerunkowy to BMW dopiero ma przed sobą po wprowadzeniu 2 Active Tourer ;] Już widzę testy porównawcze z Renault czy Oplem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Wy nie myślicie! Trzeba odwołać się do podstawowych instynktów Kobiety: zapewniać, że takie BMW (chociażby trójka) jest dużo bardziej bezpieczne niż jakaś Mazda czy Honda Civic (bo tak też z pewnością jest). Przecież będzie w tym samochodzie podróżować dziecko...itp. itd. To zawsze działa :D

 

Kobiety zwracają uwagę na inne rzeczy niż my (czyt. inaczej myślą), i nie ma dla nich NAJMNIEJSZEGO znaczenia chociażby 8-biegowa skrzynia ZF, która działa rewelacyjnie!

 

Niestety BMW w dalszym ciągu nie może poradzić sobie z kryzysem wizerunkowym w Polsce. U nas właściciel BMW jest postrzegany tak samo, jak właściciel Opla Manta/Calibra w Niemczech. Oczywiście nie ma co generalizować, ale sami wiecie...

No i ten "zły PR" powoduje takie a nie inne postrzeganie tej marki przez Kobiety.

Nie chcę nic mówić, ale kryzys wizerunkowy to BMW dopiero ma przed sobą po wprowadzeniu 2 Active Tourer ;] Już widzę testy porównawcze z Renault czy Oplem ...

Raczej z kia. To auto jest łudząco podobne do kia carens.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy nie myślicie! Trzeba odwołać się do podstawowych instynktów Kobiety: zapewniać, że takie BMW (chociażby trójka) jest dużo bardziej bezpieczne niż jakaś Mazda czy Honda Civic (bo tak też z pewnością jest). Przecież będzie w tym samochodzie podróżować dziecko...itp. itd. To zawsze działa :D

 

Kobiety zwracają uwagę na inne rzeczy niż my (czyt. inaczej myślą), i nie ma dla nich NAJMNIEJSZEGO znaczenia chociażby 8-biegowa skrzynia ZF, która działa rewelacyjnie!

 

Niestety BMW w dalszym ciągu nie może poradzić sobie z kryzysem wizerunkowym w Polsce. U nas właściciel BMW jest postrzegany tak samo, jak właściciel Opla Manta/Calibra w Niemczech. Oczywiście nie ma co generalizować, ale sami wiecie...

No i ten "zły PR" powoduje takie a nie inne postrzeganie tej marki przez Kobiety.

Nie chcę nic mówić, ale kryzys wizerunkowy to BMW dopiero ma przed sobą po wprowadzeniu 2 Active Tourer ;] Już widzę testy porównawcze z Renault czy Oplem ...

Raczej z kia. To auto jest łudząco podobne do kia carens.

ale ze względu na klasę premium będzie porównywany do Mercedesa klasy B, który moim zdaniem jest ładniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie omineło, dopiero teraz znalazłem ten temat - to pytanie to tak na serio?

 

Przyjedz do domu BMW i powiedz żonie, żeby ci piwo podała :mrgreen: Jak nie to zanim sie obejrzysz będziesz pytał o pozwolenia na wyjście do toalety jak w szkole podstawowej

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie omineło, dopiero teraz znalazłem ten temat - to pytanie to tak na serio?

 

Przyjedz do domu BMW i powiedz żonie, żeby ci piwo podała :mrgreen: Jak nie to zanim sie obejrzysz będziesz pytał o pozwolenia na wyjście do toalety jak w szkole podstawowej

jeżeli nie bierzesz pod uwagę zdania swojej żony/dziewczyny to jej współczuję... no chyba, że jesteś sam to co innego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie omineło, dopiero teraz znalazłem ten temat - to pytanie to tak na serio?

 

Przyjedz do domu BMW i powiedz żonie, żeby ci piwo podała :mrgreen: Jak nie to zanim sie obejrzysz będziesz pytał o pozwolenia na wyjście do toalety jak w szkole podstawowej

jeżeli nie bierzesz pod uwagę zdania swojej żony/dziewczyny to jej współczuję... no chyba, że jesteś sam to co innego :mrgreen:

 

Ależ oczywiście mój drogi ze biorę pod uwagę zdanie żony, mówie jej "oczywiście kochanie, masz racje" po czym robię po swojemu :mrgreen:

 

Stary, kobietą mózg puchnie jak mają podjąć ważne decyzje, wiec wychodzą za mąż, zeby facet robił to za nie :cool2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moja jeździ e klasą i mówi, żebym ja sobie BMW 5 kupił, bo mam Hyundai coupe :-)

I tak sobie czytam forum w temacie piątki lub trójki coupe.

Czyli moja żona myśli dokładnie odwrotnie niż twoja :-)

Mazda 6 też nam się podoba ale nie kręci mnie aż tak jak BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Mazda 6 niestety przestała się podobać.

Samochód według mojej żony powinien być rodzinny.

No to wystarczy wziąć kombi, albo jak chce to SUVa? Nowe X5 ma bardzo komfortowe zawieszenie, a w wersji 25d nawet nie jest drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Mazda 6 niestety przestała się podobać.

Samochód według mojej żony powinien być rodzinny.

No to wystarczy wziąć kombi, albo jak chce to SUVa? Nowe X5 ma bardzo komfortowe zawieszenie, a w wersji 25d nawet nie jest drogie.

X5 niestety w każdej wersji jest dla mnie za drogie. Jeżeli już to wersja 3 Gran Turismo.

Zaczekam może jeszcze jakiś czas, bo podobno w lipcu ma być facelifting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw to nie są rodzinne auta. Może z wyjątkiem X5 albo 3GT

 

I BMW 2 active tourer :lol: . Dostałem ostatnio na zamianę w serwisie.

Strasznie wąskie auto. Przednie siedzenia jak taboreciki. No i to nie jest BMW tylko podróbka. BMW musi mieć rwd.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak chłodne gadanie na nic się nie zda w bmw są emocje musisz nawet na siłe

zaciągnąc żone do salonu ale przede wszystkim ona musi sama poczuć to na własnej skórze

że jest bmw i inne samochody jeżeli ma jakiekolwiek rozeznanie w motoryzacji to będzie zachwycona

pozdrawiam i głowa do góry będziesz jeżdził bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją zabrałem na jazdę próbną Subaru STI. W drodze powrotnej, po drodze zajrzeliśmy do BMW rzucić jeszcze raz okiem na trójkę która do tej pory nie wchodziła w grę bo była za mała (idealnym samochodem jak dla większości znanych mi kobiet był Audi Q5). Nagle trójka stała się wystarczająco duża i cywilizowana. Wszystko jest kwestią odpowiednio dobranych punktów odniesienia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.