Skocz do zawartości

BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam dla Was przyjaciele ogromną prośbę. Planuje zakup BMW E60 i prosiłbym Was o pomoc.

 

Czy ktos wie coś na temat tej e60? :

 

http://otomoto.pl/bmw-525-C33677465.html

 

Wiem ze za ta cene nie bedzie to igiełka, ale mozo ktos z Was ja wcześniej oglądał i wie coś wiecej na jej temat.

 

Wyposazenie cienkie ale najwazniejsze dla mnie to stan silnika i aby buda była cała.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak się nie podniecajcie e60/61 za 5tysi euro można już kupić.

Igła to nie będzie,ale da się.

To już są stare pierniki to ile mają kosztować :mrgreen:

 

 

Widać ze należysz do grupy lowcow okazji :duh: za 5 tys euro to kupisz e39 i to nie bedzie stan salonowy plus koszty transportu i akcyza no ale w pl wszystko możliwe ,niezłe e60 widziałem za 6500 euro z 2004 roku prżebieg 340 tys z KS serwis do tego transport i akcyzaci rejestracja .

Ogólnie nie wyobrażam sobie e60 za 30 tys .

Wole dobre e39 niż trupa e60.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie podniecajcie e60/61 za 5tysi euro można już kupić.

Igła to nie będzie,ale da się.

To już są stare pierniki to ile mają kosztować :mrgreen:

 

 

Widać ze należysz do grupy lowcow okazji :duh: za 5 tys euro to kupisz e39 i to nie bedzie stan salonowy plus koszty transportu i akcyza no ale w pl wszystko możliwe ,niezłe e60 widziałem za 6500 euro z 2004 roku prżebieg 340 tys z KS serwis do tego transport i akcyzaci rejestracja .

Ogólnie nie wyobrażam sobie e60 za 30 tys .

Wole dobre e39 niż trupa e60.

A czy ja napisałem,że kupi igłe.

Napisałem,że nie ma problemu kupna e60 za 5tysi,a że będzie to trup no cóż tylko takie się sprowadza CCC.

I proszę cię sprowadzam auta od 1990r więc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio obejrzeć ten statek z nudów bo mam rzut kamieniem do sprzedającego. Po uruchomieniu silnika kłęby szaro niebieskiego dymu przez jakieś 5 sekund więc silnik już ledwo zipie. Blacharsko nie najgorzej ale z tyłu podrapana jakby kury po niej skakały, zderzak z tyłu do zrobienia. W czasie jazdy wyczułem że prawie wszystkie synchronizatory wyrąbane a silnik leniwie wchodzi na obroty. Dwumas do zrobienia bo klekocze i szerpie silnikiem przy gaszeniu. Zawias ok, maglownica regenerowana - na razie nie stuka. Lakieru nie mierzyłem. To tak na szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio obejrzeć ten statek z nudów bo mam rzut kamieniem do sprzedającego. Po uruchomieniu silnika kłęby szaro niebieskiego dymu przez jakieś 5 sekund więc silnik już ledwo zipie. Blacharsko nie najgorzej ale z tyłu podrapana jakby kury po niej skakały, zderzak z tyłu do zrobienia. W czasie jazdy wyczułem że prawie wszystkie synchronizatory wyrąbane a silnik leniwie wchodzi na obroty. Dwumas do zrobienia bo klekocze i szerpie silnikiem przy gaszeniu. Zawias ok, maglownica regenerowana - na razie nie stuka. Lakieru nie mierzyłem. To tak na szybko

 

Jesteś wielki :D Co prawda juz po 1 poscie sobie odpusciłem ale Twoja opinia przyjacielu potwierdzila mnie w 100 % ze to jednak trup i nie ma co liczyc na okazje.

 

Mam przeznaczone na auto 30tys wiec mysle ze jeśli sie nie bede spieszyl i coś sie jeszcze dozbiera to uda sie kupić coś z sensem.

 

Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio obejrzeć ten statek z nudów bo mam rzut kamieniem do sprzedającego. Po uruchomieniu silnika kłęby szaro niebieskiego dymu przez jakieś 5 sekund więc silnik już ledwo zipie. Blacharsko nie najgorzej ale z tyłu podrapana jakby kury po niej skakały, zderzak z tyłu do zrobienia. W czasie jazdy wyczułem że prawie wszystkie synchronizatory wyrąbane a silnik leniwie wchodzi na obroty. Dwumas do zrobienia bo klekocze i szerpie silnikiem przy gaszeniu. Zawias ok, maglownica regenerowana - na razie nie stuka. Lakieru nie mierzyłem. To tak na szybko

 

 

Czyli niezłe auto. Mechanik hobbysta ogarnie je w 5 minut i myślę, że po Twoim opisie szybko znajdzie nabywcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 z sensem za 30k? Wątpię, tym bardziej jak patrzysz na auta z mocnym sercem. Ale szukaj swojej okazji, będziesz Pan zadowolony :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj się dzieje. Czy Polacy naprawdę nie chcą jezdzić bezwypadkowymi, utrzymanymi w dobrym stanie autami? Szlachta zaściankowa, nie ma pieniędzy a marzenia wygórowane i nie mające szans spełnienia. Teraz jest modne wylewanie wiader lodowatej wody na głowę, to dobra terapia :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj się dzieje. Czy Polacy naprawdę nie chcą jezdzić bezwypadkowymi, utrzymanymi w dobrym stanie autami? Szlachta zaściankowa, nie ma pieniędzy a marzenia wygórowane i nie mające szans spełnienia. Teraz jest modne wylewanie wiader lodowatej wody na głowę, to dobra terapia :mad2:

a może chcą takimi jeździć i co ci do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chcieli takimi jeździć, to tu nawet nikt by słowa nie powiedział. Problem w tym, że każdy chce jeździć zadbaną lalką, którą niemiec pod kocem trzymał i do której nie trzeba ani złotówki dołożyć i najlepiej jak najdłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPGG zrozumiałeś co napisał edek? Ja stwierdzam fak bezosobowo, a ty znów czepiasz się personalnie, więc odpowiem ci pytaniem na pytanie, g... ciebie to obchodzi co ja piszę, odwal się wreszcie i przestań robić sobie wycieczki i komentować wypowiedzi innych.

to prawda g...o mnie to obchodzi, ale nie obrażaj swoimi słowami narodu polskiego po co te słowa "szlachta zaściankowa"? a ty jesteś taki bogaty? jeździsz nowym autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może chcą takimi jeździć i co ci do tego?

 

No bez przesady, chyba nikt świadomie nie kupuje samochodu, który jest trupem...przynajmniej ja nie znam takie osoby.

Kupiłbyś samochód, w którym co chwila by coś się jeb@#!? bo ja bym wołał dołożyć i mieć spokój.

Wiadomo, że samochód kupuję się myślą, że będzie wszystko sprawne a nie skarbonkę bez dna. Do majsterkowania to można sobie kupić e30 a nie e60, gdzie raczej samemu się nic nie zrobisz.

zdrowia e60 z takim silnikiem to pułap cenowy od 40 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowia e60 z takim silnikiem to pułap cenowy od 40 tys. zł.

 

Jak patrze na rynek e6x to jestem ciekaw czy ktoś za moje e61 530xd zapłaci 40 tys i naprawdę szczerze w to wątpie - za ta cenę w Radomiu i Płocku są już polifty na wypasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.