Skocz do zawartości

Wydech przelotowy utrata mocy


Kaczor93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje BMW E90 318diesel chip na 153km wymieniłem seryjny wydech nie pamiętam średnicy z filtrem cząstek stałych katalizatorem i tłumnikiem srodkowym i końcowym w miejsce całego wydechu wstawiłem nowy robiony ze stali nie rdzewnej sam przelot 60 średnicy z końcowym proxa przelotowym wykasowali mi błędy i dopasowali komputerowo nowy wydech z silnikiem mam jechać na hamownie i sprawdzić jak się auto teraz sprawuje ale chwilowo nie mam czasu ,zauważyłem spadek mocy na początku myślałem że mi się wydaje bo już nie wgniatała w fotel na moście i obwodnicy gdzie wyciągałem spokojnie 200/210km/h dochodziłem, teraz do 180 km/h idzie w górę ale nie tak jak wcześniej jedyny + to dźwięk fajnie mruczy i ryczy :)

Wiecie może jaka jest tego przyczyna ? Czy to jest wina za dużej średnicy wydechu ?

Czasami przydymi jak to diesel ale od rana to na taki biały kolor czy może mieć ten wydech zły wpływ na silnik lub turbinę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ma wpływ niestety...

 

 

ale interesuje mnie jak brzmi, nagraj jakiś film i wrzuć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudus wcześniej miałem bez żadnego tłumnika to jak się wkręcał to trochę jak jakiś czołg ale jak już miał 2,5 tys obrotów to ryczał i trąbił z wydechu jak turbo trąba na zlocie BMW wszystkie zagłuszałem ludzie oglądali się z za bloków bo nie wiedzieli co się dzieje trochę smiesznie było ale założyłem tłumnik końcowy i teraz fajnie mruczy a pomiędzy blokami nawet ryczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowali komputerowo nowy wydech z silnikiem?

znaczy ze zrobili Ci program? obrobili mape ECU ?

expertem nie jestem ale może skopali Ci mape silnika?

Popieram :cool2:

Przecierz ,teoretycznie auto bez wydechu to juz powinna byc prawdziwa rakieta.

Moim zdaniem albo cos pada czyt. turbo, wtryski itd albo skopali cos na chipie...

 

btw. 318d po czipie 153 klacze ? Silnik mial 122 przed ?

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę,że powinni Ci zabrać dowód rejestracyjny.

 

Ostatnio durnie z takimi wydechami mi dziecko na spacerach straszą, mała spi spokojnie a tu nagle pełen gaz i cała ulica drży , kurna pod maską 2 l diesel a cała okolica musi wiedzieć ,że taki "boski" wóz jedzie. Co gorsza Ci kretyni uaktywniają się nocą :mad2:

 

Na drugi raz będę spisywał nr rej tych gówien i będę zgłaszał policji aby sprawdzili stan techniczny i kto dał przegląd :mrgreen:

 

jestem wk.... bo mam już dość na polskich drogach śmierdzących kopcących i głośnych śmieci - Kazdy kupuje diesla bo oszczędny, chipuje i kopci na całą ulice, bo wtryski mu leją a na nowe już nie ma gdyż na chipa wydał.

 

dobrze, że ci moc spadła :twisted:, przelotowy do diesla na codzienną jazdę :mad2: ! lawetą na tor go zawieź a nie po ulicach jeździsz.

I jeszcze kurna te teksty o 210 na obwodnicy , admin powinien dla przykładu Cię zablokować.

Publiczne przyzwolenie na takie zachowanie to duży błąd . Zabijesz kogoś przy tych 200 to powinni ci samosąd zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E90 318diesel chip na 153km i spokojnie 210km/h Ciekawe ze tak spokojnie czyli nie spokojnie 250;p troche chyba przesadziłeś z tą prędkością.

 

Bmw 335i to ok a nie 2.0 diesel:D i jeszcze w najsłabszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kurna te teksty o 210 na obwodnicy .

Moze jechal na obwodnicy berlina :norty:

 

A powaznie to jesli wszystko jest ok to po takim zabiegu nalezy udac sie na badania techniczne aby moc spokojnie jezdzic i nie psuc nerwow innym.

Najgorzej jest z motorami, robi se taki dziury w tlumiku i udaje ze ma 150PS w simsonie :norty: , a jak jezdzi policja to chyc motor do stodoly :duh:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to że mój 2.0 dieselek jest mocniejszy niż nie jedna benzyna jak nie potraficie wycisnąć z auta ponad 200km na obwodnicy niedużego miasteczka a wydech chodzi normalnie tylko jak przy gazuje to ryczy ale przy takiej Becie jak moja to nic dziwnego ,na wolnych prawie nie słychać i ma bardzo ładne brzmienie :wink:

I jeżdżę normalnie a to że chce sprawdzić ile mi wyciągnie od czasu do czasu na obwodnicy to każdy tak robi chyba że ma jakiegoś trupa i nie daje rady i płacze na forach haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości xD najsłabszy dizel z oferty podkręcony i wydech jak z dziurawego wartburga.... nie przeżywaj nikomu tu nie chodzi, że ktoś wybuja 200 na trasie... bo wybujają spokojnie ....

 

I jak dla ciebie 2litrowy dizel fajnie ryczy bo ma przelotową rurę, chodzi jak traktor, warczy jak Wartburg, i do tego w sumie osiągami też dupy nie urywa ;), ot taki tjuning po Polsku..

kupa smrodu, i kupa hałasu .... To tak jak jedzie Seicento ze sportowym tłumikiem i każdy się odwraca po czym popada w śmiech ...

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisana mapa taka jest przyczyna twojego problemu.

Po zrobieniu przelotu trzeba napisać program od nowa a jak ktoś Ci spieprzył sprawę to masz tego rezultat.

Nie wiem skąd jesteś ale jeśli mazowieckie lub łódzkie to zgłoś się do TC-Performance w Łodzi i Ci to porządnie Janek ogarnie.

http://zsp10.pless.pl/zapis/bykom.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę,że powinni Ci zabrać dowód rejestracyjny.

 

Ostatnio durnie z takimi wydechami mi dziecko na spacerach straszą, mała spi spokojnie a tu nagle pełen gaz i cała ulica drży , kurna pod maską 2 l diesel a cała okolica musi wiedzieć ,że taki "boski" wóz jedzie. Co gorsza Ci kretyni uaktywniają się nocą :mad2:

 

Na drugi raz będę spisywał nr rej tych gówien i będę zgłaszał policji aby sprawdzili stan techniczny i kto dał przegląd :mrgreen:

 

jestem wk.... bo mam już dość na polskich drogach śmierdzących kopcących i głośnych śmieci - Kazdy kupuje diesla bo oszczędny, chipuje i kopci na całą ulice, bo wtryski mu leją a na nowe już nie ma gdyż na chipa wydał.

 

dobrze, że ci moc spadła :twisted:, przelotowy do diesla na codzienną jazdę :mad2: ! lawetą na tor go zawieź a nie po ulicach jeździsz.

I jeszcze kurna te teksty o 210 na obwodnicy , admin powinien dla przykładu Cię zablokować.

Publiczne przyzwolenie na takie zachowanie to duży błąd . Zabijesz kogoś przy tych 200 to powinni ci samosąd zrobić.

 

Dolacze sie do przedmowcy, za co zrobiles z twoim samochodem powinni ci zabrac dowod a za deklaowane "spokojne" 210km/h (wolne zarty) zabrac prawo jazdy na dlugo. Nie wspomne ze do atmosfery i w ludzi w miescie wywalasz takie gowno ze szkoda myslec. Totalna wiocha az ci wylazi sloma z butow, 150 koni przelotowe w dizlu BMW :duh: ... kup sobie malego fiata, na inny samochod brak ci wyobrazni maly... BMW to nie samochod dla ciebie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to że mój 2.0 dieselek jest mocniejszy niż nie jedna benzyna jak nie potraficie wycisnąć z auta ponad 200km na obwodnicy niedużego miasteczka a wydech chodzi normalnie tylko jak przy gazuje to ryczy ale przy takiej Becie jak moja to nic dziwnego ,na wolnych prawie nie słychać i ma bardzo ładne brzmienie :wink:

I jeżdżę normalnie a to że chce sprawdzić ile mi wyciągnie od czasu do czasu na obwodnicy to każdy tak robi chyba że ma jakiegoś trupa i nie daje rady i płacze na forach haha :D

 

oj żałosny jesteś kolego i utrwalasz niestety swoim postępowaniem stereotyp właściciela BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor93 ja mam e90 200koni i wiem ile jest warte twoje 150 bo miałem okazje tym samym samochodem jeździć o mniejszym silniku i wiem jak zamula wiec nie musisz komuś tu na siłe wpierać jaką masz maszynę a twój dziurawy tłumik świadczy tylko o tym że wieś zaczęła sie przesiadać z e36 na e90;/ co za czasy....

 

Na prawdę jesteś z tego dumny że masz dziurę w tłumiku a jak tak sie lubisz chwalić pokaż te swoje bmw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak możecie mnie cmoknąć fajnie czytać te wasze wypociny :D

A dziury nie mam tylko wydech przelotowy z tłumnikiem i głosno już nie chodzi tylko fajnie mruczy i nie dymi tylko przy odpalaniu tak jak było .

Chwialic się nie lubie ale lubie się smiać z takich buraków internetowców no dalej można się pośmiać .

Auto mam sprawne i ładne a wy możecie co najwyżej mi felgi wylizać i zakopcony tłumnik haha :D

BMW bym pokazał lecz nie zrobie tego bo zostane oskarżony o wstawianie fotek zbyt fajnego auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.