Skocz do zawartości

Bardzo słabe ringi (POMOCY)


bartek0208

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na allegro ringi. Zadowolony pobiegłem praktycznie natychmiast je zamontować. Wszystko ładnie, pięknie aż do efektu końcowego. Jak załączyłem je to myślałem, ze coś się spierdzieliło ale nie!! świecą, tak świecą, ze praktycznie za dnia w ogóle ich nie widać. Czy jest jakiś sposób (poza kupnem nowych) aby polepszyć jasność tych ringów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daj link do aukcji, na której kupiłeś. Założę się, że to ringi led, czyli przezroczysta pleksa z z ledami na końcach.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to CCFL, potwierdzam że w dzień prawie wcale nie ich widać, w nocy zaś dość ładnie świecą, jedyne co można zrobić to zmiana na ringi SMD, cena niestety 2x większa.

 

Sam się przymierzam do takiej modyfikacji, też mam ringi na CCFL, a w dodatku tydzień temu spaliła mi się prawa przetwornica, lewa też już ledwo żyje (ringi samowolnie mrugają, po włączeniu świateł) i zaraz się przepali.

 

Tutaj fajny filmik z porównaniem:



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMD to tylko i wylacznie technologia montazu LED, czyli montazu powierzchniowego. Nie wiesz jakiej jakosci sa te diody to sie tak nie napalaj na nie. Mam w pracy setki typow takich diod i wiem co mowie ;-) Pewnie nic z jasnoscia nie zrobisz, kolega kupil dwa dni temu E39 z oryginalnymi ringami i tez swieca zadziwiajaco slabo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli te o których pisałem. To najsłabiej świecące ringi i nic z nimi nie zrobisz. Mam te same, ale ja kupiłem specjalnie, bo jak dla mnie smd czy ccfl wygladają słabo, mało oryginalnie. Jak chcesz mocniejsze, to kup smd.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolega kupil dwa dni temu E39 z oryginalnymi ringami i tez swieca zadziwiajaco slabo...

Ciekawa sprawa z tymi oryginalnymi ringami w e39 :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupil dwa dni temu E39 z oryginalnymi ringami i tez swieca zadziwiajaco slabo...

Ciekawa sprawa z tymi oryginalnymi ringami w e39 :roll:

 

Nie wiem jak maja swiecic oryginalne ringi w tym aucie jak sa w dobrym stanie... Te wrazenia na mnie wiele nie robia, w nocy bajka ale w dzien mozna uznac ze ich niema :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.