Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ani miesiąc miodowy ani nie zamierzam sprzedawać. Pisze, że pierwsze BMW bo wiem z relacji znajomych, że prowadzenie samochodu jest znakomite we wszystkich modelach BMW więc chronić się chciałem przed hejtem tych, co zalety opisane przeze mnie widzą w innych modelach.

 

Problem w tym, że jak sam szukałem, to brakowało mi informacji rzetelnej o aucie. Dopiero jak sam użytkuje, mam porównanie do Subaru, Lexusa czy Toyoty.

 

Wiele aut widziałem i wiem jaki jest poziom kultury motoryzacyjnej w naszym kraju więc uświadomić chciałem jakie są koszty przy potencjalnie źle wydanych oszczędnościach na zakup wymarzonego "nowego" auta.

Wszystkie BMW dobrze się prowadzą?Proponuję karnąć się E46 po lekkich koleinach...ręce urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ani miesiąc miodowy ani nie zamierzam sprzedawać. Pisze, że pierwsze BMW bo wiem z relacji znajomych, że prowadzenie samochodu jest znakomite we wszystkich modelach BMW więc chronić się chciałem przed hejtem tych, co zalety opisane przeze mnie widzą w innych modelach.

 

Problem w tym, że jak sam szukałem, to brakowało mi informacji rzetelnej o aucie. Dopiero jak sam użytkuje, mam porównanie do Subaru, Lexusa czy Toyoty.

 

Wiele aut widziałem i wiem jaki jest poziom kultury motoryzacyjnej w naszym kraju więc uświadomić chciałem jakie są koszty przy potencjalnie źle wydanych oszczędnościach na zakup wymarzonego "nowego" auta.

Wszystkie BMW dobrze się prowadzą?Proponuję karnąć się E46 po lekkich koleinach...ręce urywa

załóż sobie amortyzator skrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie.

 

Czy któryś z ekspertów mógłby rzucić łaskawym okiem na tą ofertę i podpowiedzieć czy wogóle opłaca się interesować, (z tego co widzę już jakiś czas stoi)?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-2-0-d-150-ps-lift-full-opcja-m-pakiet-org-przebieg-gwarancja-zamiana-ID6yVKif.html#41abcd2dcb

 

Bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam

CIVMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie.

 

Czy któryś z ekspertów mógłby rzucić łaskawym okiem na tą ofertę i podpowiedzieć czy wogóle opłaca się interesować, (z tego co widzę już jakiś czas stoi)?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-2-0-d-150-ps-lift-full-opcja-m-pakiet-org-przebieg-gwarancja-zamiana-ID6yVKif.html#41abcd2dcb

 

Bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam

CIVMAN

Jest założony specjalnie temat na takie sprawy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie.

 

Czy któryś z ekspertów mógłby rzucić łaskawym okiem na tą ofertę i podpowiedzieć czy wogóle opłaca się interesować, (z tego co widzę już jakiś czas stoi)?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-2-0-d-150-ps-lift-full-opcja-m-pakiet-org-przebieg-gwarancja-zamiana-ID6yVKif.html#41abcd2dcb

 

Bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam

CIVMAN

 

Po pierwsze dowiedz sie o nr VIN i wrzuć auto do własciwego działu.

Po drugie - nie widzę żadnego związku tego egzemplarza z Mpakietem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jest tu ktoś ogarnięty, kto pomaga odpłatnie sprawdzić auto przy zakupie?

Na Dolnym Śląsku to by Ci "Maniek zrobił inspekcję przed zakupową.

 

https://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=65155

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pomóc człowiekowi to wyśmiewają :mrgreen:

Doczytałem się już tutaj co nieco o Ostrowi :lol:

Dzwonie do chłopa to na wstępie dowiaduje się, że auto ma nie 206 lecz 260tys, dokładnie ten sam numer ktoś opisywał.

Rozbawiony sytuacją podałem maila i poprosiłem o wszystkie TUV-y, brief itd i o numer do poprzedniego właściciela w Niemczech.

Oczywiście nie liczę, że ten mail przyjdzie ale już mam coś z rąk prywatnych na oku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.